Автор Гілка: Перевірка орфографії хромає  (Прочитано 3820 раз)

Відсутній Vlad Romanenko

  • Новачок
  • *
  • дописів: 13
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Встановиви я OO 1.1beta2, встановив словники із тутошньої сторінки OpenOfficeUk
Але деякі слова не розпізнаються, наприклад "Як", "Чи", "Ця" тощо.
Продивився словник - і ось що бачу: як/fe
Може хтось пояснить, що означають загадкові букви "fe" - можливо вони вказують на те, що слово може писатися як з маленької так і з великої букви, а ОО цього не розуміє?  :-/

dusoft

  • Гість
Re: Перевірка орфографії хромає
« Відповідей #1 : 2004-02-05 05:21:28 »
Чому ж ніхто не відповів? В мене теж така проблема із усіма словами, які починаються з великої літери. Диплом роблю, перевірка булаб доречна, але через цю проблему доводиться юзати ворд..

Відсутній Taras

  • Новачок
  • *
  • дописів: 0
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Re: Перевірка орфографії хромає
« Відповідей #2 : 2004-02-05 08:02:47 »
В мене було щось подібне, Лісівка порадив поставити словник з іншим кодуванням і тоді стало краще. Тобто локаль в мене стояла cp1251, а словник був у кодуванні koi8-u. Як не дивно, слова з маленької буква він знав, а з великої - ні. Після заміни на знає лиш деякі слова з великої букви. Але, здається, в мене появилися проблеми з перевіркою  інших програмах, напр., KBabel.

dusoft

  • Гість
Re: Перевірка орфографії хромає
« Відповідей #3 : 2004-02-06 02:26:50 »
В мене локаль KOI8-U, словник теж у коi8-u.
Я читав ту пораду, де він пропонує перекодувати словник iconv'ом, спробував перекодувати словник до cp1251 - результат, як я й думав, незадовільний - всі слова стали неправильними... спробував локаль ставити cp1251 - то writer пише при запуску що щось там немає такої локалі. Доречі словників в мене декілька, але один дуже малий за розмірами - близько 100 КЬ чи 1 МБ, а інший 3 з чимось метри, він в мене і використовується.

dusoft

  • Гість
Re: Перевірка орфографії хромає
« Відповідей #4 : 2004-02-06 06:42:06 »
Все запрацювало, коли встановив словник з цього сайту cp1251...
мабуть коли я перекодовував свій словник до cp1251, потрібно було ще змінити в файлі uk_UA.aff перший рядок, а може й ні... Але так чи інакше - теперь все працює. Спасибі.

Відсутній Taras

  • Новачок
  • *
  • дописів: 0
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Re: Перевірка орфографії хромає
« Відповідей #5 : 2004-02-06 08:27:51 »
Передивився, в KBabel також працює. Тільки кодування в налаштуваннях потрібно вказати koi8-u !!! В мене і локаль, і словники в 1251.

Сергій Кудрик

  • Гість
Re: Перевірка орфографії хромає
« Відповідей #6 : 2004-02-23 14:13:53 »
Проблема з перевіркою правопису слів  що починаються з великої букви пов'язана з неповною підтримкою KOI8-U у субпроекті
lingucomponent. Майбутні збірки будуть позбавлені цієї вади ..

Скрипт (для Linux/Unix) для автоматичного перекодування словника myspell  + перекодований словник (Linux, Windows, ..) виклав на http://www.sf.net/projects/linuxua/

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3744
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: Перевірка орфографії хромає
« Відповідей #7 : 2004-02-24 12:27:10 »
Словники в CP1251 (орфографічний та переносів) лежать на сторінці
http://linux.org.ua/cgi-bin/twiki/view/Projects/OpenOfficeUk
від лютого 2003-го (перші два пункти у списку файлів). Якщо з ними щось не так, повідомте мене, будь ласка.
[Fedora Linux]

Сергій Кудрик

  • Гість
Re: Перевірка орфографії хромає
« Відповідей #8 : 2004-03-01 14:32:59 »
Так все гаразд.