Автор Гілка: Збиваються налаштування ALSA  (Прочитано 2130 раз)

Відсутній Анатолій Сахнік

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 58
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Панове!
На лаптопі працює FC6 з чистим ядром 2.6.19.4 (тобто, взятим з kernel.org). Щоразу під час вимкнення під час виконання команди alsactl store в stderr виводиться повідомлення про те, що не знайдено якийсь там елемент керування Surround. У мене звичайна стерео hda_intel, тобто ніякого surround. Так, проблема полягає в тому, що щоразу після завантаження системи порушується стерео баланс виходу, не працює правий канал. Тому мені доводиться у мікшері kmix це виправляти. Може, проблема і не в ALSA взагалі? В якому напрямку шукати її вирішення?
Життя — це диво!

Відсутній Анатолій Сахнік

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 58
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Re: Збиваються налаштування ALSA
« Відповідей #1 : 2007-03-26 17:25:55 »
Погана якась тенденція на форумі, самому доводиться відповідати на свої запитання. Отже, добряче порившись у вебі, пірнувши поглибше, з’ясував, що проблема не моя, такі прохання іноді трапляються.

Радять:
1) не давати можливість програмі kmix відновлювати налаштування мікшера при запуску системи (є там така галочка).
2) передавати параметр position_fix у модуль snd_hda_intel у /etc/modprobe.conf.

Зараз звук працює нормально, а природна лінь докопуватися геть до причини взяла своє: щось із цих двох пунктів допомогло, а, може, й обидва у сукупності.
Життя — це диво!

Відсутній Сергій Лисовенко

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1489
  • Карма: +0/-0
Re: Збиваються налаштування ALSA
« Відповідей #2 : 2007-05-10 11:44:32 »
Погана якась тенденція на форумі, самому доводиться відповідати на свої запитання.
А це щоб від кожного на форумі була хоч якась користь  ;)
Якщо Лінукс написали студенти - нехай вони під ним і навчаються.