Автор Гілка: FC6 проблела зі звуком  (Прочитано 20004 раз)

Відсутній bigtroll

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 108
  • Карма: +0/-0
  • Ось так.
Re: FC6 проблела зі звуком
« Відповідей #15 : 2006-11-29 23:49:56 »
А якись подібний програвач є щоб неабхідні бібліотеки або були в дистрибутиві або йшли разом з плеєром?

Praporshic

  • Гість
Re: FC6 проблела зі звуком
« Відповідей #16 : 2006-11-30 10:47:13 »
Rythmbox, Amarok...

Відсутній ignite

  • Новачок
  • *
  • дописів: 28
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Re: FC6 проблела зі звуком
« Відповідей #17 : 2006-11-30 19:53:41 »
Скачав  gtk+ встановив недопомогло. Яка мінімальна швидкість з єднання повина бути щоб встановити за допомогою yum.
Для компіляції чого завгодно з джерел зазвичай потрібні так звані -devel пакунки, у випадку gtk+, це пакунок gtk+-devel. Це стосується і решти залежностей, які ви вище вказали.

Для того щоб користуватися yum-ом без з'єдняння з інтернетом, створіть файл local.repo у теці /etc/yum.repos.d/ приблизно такого змісту:

[core-local]
name=Local Fedora Core $releasever - $basearch
baseurl=file:///mnt/dvd
enabled=1
gpgcheck=0

Далі в усіх інших файлах теки /etc/yum.repos.d/ знайдіть рядки enabled=1, та змінить їх на enabled=0
Тільки зверніть увагу, щоби рядок /mnt/dvd вказував на змонтований дистрибутив.

Як взагалі враження від 6? Бо мені ще днів зо 3 качати.  :)

Відсутній bigtroll

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 108
  • Карма: +0/-0
  • Ось так.
Re: FC6 проблела зі звуком
« Відповідей #18 : 2006-12-01 18:21:18 »
Скачав  gtk+ встановив недопомогло. Яка мінімальна швидкість з єднання повина бути щоб встановити за допомогою yum.
Для компіляції чого завгодно з джерел зазвичай потрібні так звані -devel пакунки, у випадку gtk+, це пакунок gtk+-devel. Це стосується і решти залежностей, які ви вище вказали.

Для того щоб користуватися yum-ом без з'єдняння з інтернетом, створіть файл local.repo у теці /etc/yum.repos.d/ приблизно такого змісту:

[core-local]
name=Local Fedora Core $releasever - $basearch
baseurl=file:///mnt/dvd
enabled=1
gpgcheck=0

Далі в усіх інших файлах теки /etc/yum.repos.d/ знайдіть рядки enabled=1, та змінить їх на enabled=0
Тільки зверніть увагу, щоби рядок /mnt/dvd вказував на змонтований дистрибутив.

Як взагалі враження від 6? Бо мені ще днів зо 3 качати.  :)
Враження не найкращі. Так як до стандартного дистру не входять звичні аудіо і відео плеєри, файлові менеджери .......... Дотого ж після перекомпіляціі ядра стала нестабільно працювати інтегрована звукова карта хоч ядро компілюю далеко не перший раз і ніразу після успішної компіляції проблем не було з цією версією також. Тож поки що ще не налаштував як слід. Багато софта приходиться закачувати з інтернету.  

Відсутній Nickispeaki

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 84
  • Карма: +0/-0
  • Бог поможе! ;-)
Re: FC6 проблела зі звуком
« Відповідей #19 : 2007-01-22 05:40:26 »
 
Цитата

Я так розумію це через те що xmms не входить в дистрибутив  бо  він не підтримує мр3.
 
та я хммс тільки і слухаю мр3! ;-) бо стандартні плеєри не крутять мр3! Я на убунту 6.
Стану досконалим! :-)

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3748
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: FC6 проблела зі звуком
« Відповідей #20 : 2007-01-22 13:59:34 »
Цитата

Я так розумію це через те що xmms не входить в дистрибутив  бо  він не підтримує мр3.
 
та я хммс тільки і слухаю мр3! ;-) бо стандартні плеєри не крутять мр3! Я на убунту 6.
У американців проблеми з патентами, тому всі американські дистрибутиви виключили підтримку патентованих кодеків у всіх програвачах (включаючи і xmms). Але це не проблема, так як після підлючення репозиторію livna.org вони легко встановлюються.
« Змінено: 2007-01-22 14:00:33 від lvm »
[Fedora Linux]

Відсутній anatolijd

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 325
  • Карма: +0/-0
Re: FC6 проблела зі звуком
« Відповідей #21 : 2007-01-22 17:23:03 »
а я взагалі віднедавнього часу бомбив ставити софт з сирців. Спочатку  yum, apt-get, і вже тільки тоді "як вони сі всирают" поставити то шо мені треба - тоді вже йду за сирцями й компіляю. Якщо люди збирають пакети під конкретний дистрибутив - треба тим користуватись, а робити ту саму роботу яку вже хтось зробив спеціально для мене - ну, так, можна звичайно, але тільки якщо є достатньо вільного часу і натхнення.
Два дні колись витратив шоб поставити  MPlayer з ГЮІ на своїй федорі4, на шо воно тільки не матюкалось і куди я її тільки не копав - не допомогло. Плюнув і забув а через якийсь час проінсталив юмом пакет - і МПлеєр встав як рідний. Я до чого веду - якщо є альтернатива сирцям - готові пакети є в репозиторіях - треба використовувати готові пакети і не морочитись з збиранням з сирців (я не кажу про той випадок коли збирати з сирців необхідно в силу нестандартної конфігурації).

Відсутній Сергій Лисовенко

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1489
  • Карма: +0/-0
Re: FC6 проблела зі звуком
« Відповідей #22 : 2007-01-26 13:13:30 »
Ну це зовсім не смішно: в 6-ої федори таки є проблема зі звуком: в мене звукова карта з підтримкою 5+1 звуку, а Федора вирішила грати мелодії через системного пищика  ;D
system-config-sound -взагалі злітає в невідомому напрямку: не знаходить звуковухи, навіть, віконця не показує - мабуть, соромно  ;)
Підкажіть, як це владнати.
Якщо Лінукс написали студенти - нехай вони під ним і навчаються.

Відсутній Сергій Лисовенко

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1489
  • Карма: +0/-0
Re: FC6 проблела зі звуком
« Відповідей #23 : 2007-03-19 12:10:10 »
Хтось знає як ставити ці кляті драйвери від NVIDIA бо на ікси наче нормально поставило (в деякому наближенні  ;) ) а от на звук - там якісь проблеми з сирцями ядра видає якісь помилки при інстляції (файл.run) то й не дивно : спрбуй зібрати ядро з заголовкових та мейкфайлів  ;D приносив сирці ядра - теж нічого не вийшло...
Якщо Лінукс написали студенти - нехай вони під ним і навчаються.

Praporshic

  • Гість
Re: FC6 проблела зі звуком
« Відповідей #24 : 2007-03-19 12:15:01 »
Особисто я використовую на десктопі для звуковухи nVIDIA драйвер snd_hda_intel. Єдина проблема - рідне ядро (2.6.18 якщо не помиляюсь) довелось замінити на 2.6.20 з SUSE Factory, бо щось дуже сильно свистіло у фоні.

Відсутній Сергій Лисовенко

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1489
  • Карма: +0/-0
Re: FC6 проблела зі звуком
« Відповідей #25 : 2007-03-22 12:49:39 »
А де взяти драйвера і ядро?
Якщо Лінукс написали студенти - нехай вони під ним і навчаються.

Praporshic

  • Гість
Re: FC6 проблела зі звуком
« Відповідей #26 : 2007-03-22 17:39:14 »
Зазвичай за ядром йдуть на kernel.org або до архіву дистрибутива  ::)
Драйвер для цієї звуковухи - у ядрі.

Відсутній Сергій Лисовенко

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1489
  • Карма: +0/-0
Re: FC6 проблела зі звуком
« Відповідей #27 : 2007-03-23 15:35:17 »
Був би він у ядрі - був би й /dev/sound  ;)

Архів дистрибутиву - то на самому диску чи десь на ftp-шнику червоного каптурика?
Якщо Лінукс написали студенти - нехай вони під ним і навчаються.

Відсутній Михайло Даниленко

  • Адміністратор ЩОДО
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1262
  • Карма: +0/-0
  • [Debian Stretch]
Re: FC6 проблела зі звуком
« Відповідей #28 : 2007-03-23 17:49:10 »
І там і там :) Точніше, спочатку там, якщо не вийде - там.

Відсутній Сергій Лисовенко

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1489
  • Карма: +0/-0
Re: FC6 проблела зі звуком
« Відповідей #29 : 2007-03-26 15:14:25 »
А як на практиці маючи на руках диск шостої федори (64-розрядної) витягти з нього сирці ядра (само воно витягує з себе при установці лише заголовкові і мейкфайли - не знаю, що з ними робити)?
Якщо Лінукс написали студенти - нехай вони під ним і навчаються.