Автор Гілка: ЄС оштрафував Microsoft (ййє-є-а, бейбі-і)  (Прочитано 22555 раз)

idontremember

  • Гість
У звязку з тим що на лоунівському форумі набля... спостерігається затишшя, і комусь* тут не цікаво, даю справку... посилання:
ЄС оштрафував Microsoft на понад півмільярда євро
---
* - хоча я сумніваюсь що Володимиру (Вищим Силам  ;D**) стане цікавіше від таких новин.

---
** - ... були часи... не всі памятають.
« Змінено: 2013-03-06 21:13:59 від idontremember »

Відсутній HetmanNet

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 412
  • Карма: +0/-0
  • Fedora, CentOS, RHEL, KDE
Re: ЄС оштрафував Microsoft (ййє-є-а, бейбі-і)
« Відповідей #1 : 2013-03-06 23:50:07 »
Щось маленький штраф..  >:( Треба хоча би в разів п'ять більший зробити, тоді Лайнософт швидше метикував та інтегрував би як мінімум з десяток браузерів у Геморой 8  ;D
Віддамся на один вечір в хороші дівочі руки.. не дорого, в у.о. .. Якщо сподобається, то залишуся безкоштовно назавжди..

idontremember

  • Гість
Re: ЄС оштрафував Microsoft (ййє-є-а, бейбі-і)
« Відповідей #2 : 2013-03-06 23:55:50 »
Занадто жорстоко* ви висловлюєтеся, але доля правди є.

---
* - Маю на увазі штатних програмістів з Хсофта. Вони ж створюють продукт - то їхня праця... бла-бла-бла... дєдушка Лєнін учіл уважать труд другіх....
---

Така політика компанії - все інше ви знаєте без коментарів.

---

Про 8 він - я нічого не скажу, бо не бачив і бачити та куштувати не хочу. Колись встановив собі 7 (просто з цікавості)- через два дні попрощався - нема там нічого цікавого. З віндових систем у мене працює ХР. Все!
« Змінено: 2013-03-07 00:01:07 від idontremember »

Відсутній HetmanNet

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 412
  • Карма: +0/-0
  • Fedora, CentOS, RHEL, KDE
Re: ЄС оштрафував Microsoft (ййє-є-а, бейбі-і)
« Відповідей #3 : 2013-03-07 07:39:15 »
Занадто жорстоко* ви висловлюєтеся, але доля правди є.

---
* - Маю на увазі штатних програмістів з Хсофта. Вони ж створюють продукт - то їхня праця... бла-бла-бла... дєдушка Лєнін учіл уважать труд другіх....
---

Така політика компанії - все інше ви знаєте без коментарів.

---

Про 8 він - я нічого не скажу, бо не бачив і бачити та куштувати не хочу. Колись встановив собі 7 (просто з цікавості)- через два дні попрощався - нема там нічого цікавого. З віндових систем у мене працює ХР. Все!
Та мені пофіг, що казав той п*д** з бородою і в картузі, завдяки ньому впродовж сімдесяти років різні г*м*д***л* Україну насичували лайном, тож він сказати нічого путнього не міг. Лайнософтовці такі самі п*д*р**т*, які просто втюхували своє лайно всім. Марно антимонопольний комітет не розділив Лайнософт на дві частини, те варто було зробити, бо такого нахабство як ті Лайнюки ніхто ще не робив. Іноді складається враження, що Лайнософт є аналогом Яника на заході, бо що одним, що іншим до вподоби різні махінації і просто нажива на комусь.
« Змінено: 2013-03-07 07:39:39 від HetmanNet »
Віддамся на один вечір в хороші дівочі руки.. не дорого, в у.о. .. Якщо сподобається, то залишуся безкоштовно назавжди..

Відсутній peinguin

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1418
  • Карма: +0/-0
Re: ЄС оштрафував Microsoft (ййє-є-а, бейбі-і)
« Відповідей #4 : 2013-03-07 17:03:02 »
Як казав Джей з фільму Джей і Мовчаливий Боб.
"Что за х*йню вы, тупые с*чки несете?"

В ЄС просто гроші закінчилися. Там звикли не працювати, а гроші отримувати. От і деруть звідки можуть.

Відсутній HetmanNet

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 412
  • Карма: +0/-0
  • Fedora, CentOS, RHEL, KDE
Re: ЄС оштрафував Microsoft (ййє-є-а, бейбі-і)
« Відповідей #5 : 2013-03-07 18:28:47 »
Є за що драти. Менше нахабнів би Лайнософт - краще юзерам жилося. Нічого, антимонопольний комітет роздумує над втілення покарання, що планували раніше, тож не виключено що за пару років Лайнософт нарешті розділять в решті на лайно і софт.
Віддамся на один вечір в хороші дівочі руки.. не дорого, в у.о. .. Якщо сподобається, то залишуся безкоштовно назавжди..

Відсутній peinguin

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1418
  • Карма: +0/-0
Re: ЄС оштрафував Microsoft (ййє-є-а, бейбі-і)
« Відповідей #6 : 2013-03-07 18:50:36 »
Не розумію, за що їх штрафувати. Вони ж не винні, що в них найкраща ОС.

Відсутній HetmanNet

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 412
  • Карма: +0/-0
  • Fedora, CentOS, RHEL, KDE
Re: ЄС оштрафував Microsoft (ййє-є-а, бейбі-і)
« Відповідей #7 : 2013-03-07 20:37:30 »
У них не найкраща ОС, а найкращі юристи. Їх антимонопольний комітет хотів розділити на частини через сумнівні угоди, які вони змушували укладати виробників "заліза" з ними, окрім цього їх судять регулярно через інтеграцію додаткового ПЗ в ОС (ІЕ та інші) та різні методи утиску конкурентів. Одним словом Лайнософт давно пора знищити, щоб нарешті звільнити ринок для інновацій.

P.S. Найкраща ОС досі лишається Яблунева ОС і цього змінити у них не вийде, бо Геморой від Лайнософта є суцільним плагіатом досягнень Яблука.
Віддамся на один вечір в хороші дівочі руки.. не дорого, в у.о. .. Якщо сподобається, то залишуся безкоштовно назавжди..

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: ЄС оштрафував Microsoft (ййє-є-а, бейбі-і)
« Відповідей #8 : 2013-03-07 21:04:53 »
Цей штраф, напевне, піде на те, щоб навчити користувачів у ЄС ставити сторонні, які забажають, браузери самостійно і не морочити нікому голову вимогою вікна вибору. Internet Explorer як інструмент скачування браузерів просто чудовий.  :)
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Koljan

  • Гість
Re: ЄС оштрафував Microsoft (ййє-є-а, бейбі-і)
« Відповідей #9 : 2013-03-07 22:03:34 »
Я не зрозумів зміст претензії ЄС до Майкрософт, будь-ласка поясніть.....Невже у Windows не можна встановити інший браузер ? :o

idontremember

  • Гість
Re: ЄС оштрафував Microsoft (ййє-є-а, бейбі-і)
« Відповідей #10 : 2013-03-07 22:46:15 »
Не всі користувачі знають про інші* браузери! Це не жарт!

НекроСофт** оштрафували за те що не було (хйзн, де не було і на якому етапі використання (встановлення) системи) сторінки з можливістю вибору браузерів. А якщо біля компа гіпотетична 100% блонда - то вона буде позбавлена можливості дізнатись що окрім букфи е, існує червоненька букофка О, а також всякі інші крисівиє кнопочки, які запускають інтернет.
---
В те, що така-ото оказія сталася випадково - я не вірю! Краще б вони забули включити в систему файл kernel.dll чи іще щось схоже.

---
* Нічого дивного в цьому нема. Не всі ж знають про Лінукс.
** Приєднуюсь до матюкайлівки, хоча толку від цього відносно-абсолютний нуль.

« Змінено: 2013-03-07 23:00:08 від idontremember »

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3744
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: ЄС оштрафував Microsoft (ййє-є-а, бейбі-і)
« Відповідей #11 : 2013-03-07 23:01:29 »
Чудовий метод оплати за ліцензійне ПЗ — ми вам щось винні? Зараз випишемо чек штраф на потрібну суму.  [smiley=girl_devil.gif]
[Fedora Linux]

idontremember

  • Гість
Re: ЄС оштрафував Microsoft (ййє-є-а, бейбі-і)
« Відповідей #12 : 2013-03-08 00:05:36 »
... Зараз випишемо чек штраф на потрібну суму....
а от про штрафи ...  :-X пізніше тикну посилання :D.

Питання не зовсім по темі - про Фотошоп. Де можна дізнатись справжні ціни на програмні продукти компанії Адоб. Зрозуміло що в інтернеті, але де саме. Я ото щось знайшов, але "глазам сваім не повєріл".

Чому запитую: Сьогодні хтось запитав у мене "Скільки коштує ліцензійний Фотошоп" Я й сказав навмання "До семи тисяч євро, смотря шо. Бо у фірми багато продутків" І от зараз превірив - дійсно так, начебто(?)

Перевіряв тут https://store.adobe.ru/
Назви продуктів я не вказував і ціни округлив.
---
І я не впевнений у правильності своїх розрахунків  :-[
« Змінено: 2013-03-08 00:20:59 від idontremember »

Відсутній HetmanNet

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 412
  • Карма: +0/-0
  • Fedora, CentOS, RHEL, KDE
« Змінено: 2013-03-08 00:29:20 від HetmanNet »
Віддамся на один вечір в хороші дівочі руки.. не дорого, в у.о. .. Якщо сподобається, то залишуся безкоштовно назавжди..

idontremember

  • Гість
Re: ЄС оштрафував Microsoft (ййє-є-а, бейбі-і)
« Відповідей #14 : 2013-03-08 00:46:28 »
ну все рівно немаленькі гроші. Я вже надіслав лінк тому  хто запитував. Подивиться... і "глазам нє павєріт"  :o.
---
Та і типи ліцензій є різні. Для особистого використання, для бізнесу... Для бізнесу мабуть ціна більша. ніж для домашнього використання.