Автор Гілка: Кеди 41-го розміру. Вже майже не тиснуть.  (Прочитано 15610 раз)

Praporshic

  • Гість
Витримки в мене таки жодної. Отже дивіться: сабж + openoffice 3 developer snapshot

Praporshic

  • Гість
Re: Кеди 41-го розміру. Вже майже не тиснуть.
« Відповідей #1 : 2008-09-25 22:40:27 »
Копито

Відсутній raven

  • Новачок
  • *
  • дописів: 0
  • Карма: +0/-0
  • linux kettle
Re: Кеди 41-го розміру. Вже майже не тиснуть.
« Відповідей #2 : 2008-09-26 00:16:46 »
s/Julian/Jillian =) Юзе музикомозоґ, амарок його має вміти.

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: Кеди 41-го розміру. Вже майже не тиснуть.
« Відповідей #3 : 2008-09-26 10:21:05 »
Цитата
Кеди 41-го розміру. Вже майже не тиснуть.
/me подивився на свою ногу і чекає кеди 45-го розміру.  :)
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній gvy

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 576
  • Карма: +0/-0

Відсутній noddeat

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 197
  • Карма: +0/-0
Re: Кеди 41-го розміру. Вже майже не тиснуть.
« Відповідей #5 : 2008-09-27 13:07:47 »
В приципі «кисень» мені подобається. Цікаво, що кнопки згортання/розгортання вікна перемістили трохи вліво: це покращить життя алкоголікам та 80-річним дідусям і бабусям :). З іншого боку, чому б кнопку розгортання/згортання не зробити єдиною, яка змінює функціональність в залежності від поточного статусу вікна? Я поки що не бачив цього в жодному DE.

Панель KDE мені не подобається. По-перше, через незручне віндоподібне K-меню, у якому мені важко орієнтуватися. Чесно кажучи, ґномівське розділення на Програми, Місця, Систему теж далеке від ідеалу (зокрема принцип, за яким програми потрапляють в ту чи іншу категорію, є іноді для мене загадкою), але є значно кращим від K-меню.

По-друге, кнопки перемикання стільниць замалі, і на них не видно, яка програма є активною на якій стільниці.

А поза тим, панель, здається, ще не допиляна навіть до рівня KDE3.
Filenames are infinite in length, where infinity is set to to 255 characters. Peter Collinson, "The Unix File System"

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3628
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
Re: Кеди 41-го розміру. Вже майже не тиснуть.
« Відповідей #6 : 2008-09-27 17:21:38 »
В приципі «кисень» мені подобається. Цікаво, що кнопки згортання/розгортання вікна перемістили трохи вліво: це покращить життя алкоголікам та 80-річним дідусям і бабусям :). З іншого боку, чому б кнопку розгортання/згортання не зробити єдиною, яка змінює функціональність в залежності від поточного статусу вікна? Я поки що не бачив цього в жодному DE.

Панель KDE мені не подобається. По-перше, через незручне віндоподібне K-меню, у якому мені важко орієнтуватися. Чесно кажучи, ґномівське розділення на Програми, Місця, Систему теж далеке від ідеалу (зокрема принцип, за яким програми потрапляють в ту чи іншу категорію, є іноді для мене загадкою), але є значно кращим від K-меню.

По-друге, кнопки перемикання стільниць замалі, і на них не видно, яка програма є активною на якій стільниці.

А поза тим, панель, здається, ще не допиляна навіть до рівня KDE3.
Ви здивуєтеся, але все це можна налаштувати: будь-яке меню можна перетворити на плазмоїд і втикнути на панель, а для перемикання і розглядання вікон існує kpager. ;)
Це Вам не поміняти колір на жовтий для переходу на нову мажорну версію... :P
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law

Praporshic

  • Гість
Re: Кеди 41-го розміру. Вже майже не тиснуть.
« Відповідей #7 : 2008-09-27 20:40:42 »
По-друге, кнопки перемикання стільниць замалі, і на них не видно, яка програма є активною на якій стільниці.
Бо я не увімкнув відображення активної програми. Не потрібно воно мені зазвичай. Та й взагалі - я рідко користуюсь цією залізякою, а на десктопі в мене XFCE, яке, можливо, скоро буде замінено на xmonad.

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3628
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
Re: Кеди 41-го розміру. Вже майже не тиснуть.
« Відповідей #8 : 2008-09-27 20:42:55 »
По-друге, кнопки перемикання стільниць замалі, і на них не видно, яка програма є активною на якій стільниці.
Бо я не увімкнув відображення активної програми. Не потрібно воно мені зазвичай. Та й взагалі - я рідко користуюсь цією залізякою, а на десктопі в мене XFCE, яке, можливо, скоро буде замінено на xmonad.
:o У вас з’явилися зайві 170 МБ на ghc?
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law

Praporshic

  • Гість
Re: Кеди 41-го розміру. Вже майже не тиснуть.
« Відповідей #9 : 2008-09-27 21:04:25 »
:o У вас з’явилися зайві 170 МБ на ghc?
Я ж написав - можливо ;)
До речі, нащо 170 Мб? Згідно з top там все правильніше і жодних проблем... Хіба що з налаштуванням де-що виникли (ніяк не оберу між ion3 та xmonad).

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3628
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
Re: Кеди 41-го розміру. Вже майже не тиснуть.
« Відповідей #10 : 2008-09-27 21:09:11 »
Я теж було здивувався, коли ставив: 70кБ вихідних кодів (був шокований — це ж так мало) і компілятор, який важить 170 МБ (так і не поставив). ;)
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law

Відсутній noddeat

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 197
  • Карма: +0/-0
Re: Кеди 41-го розміру. Вже майже не тиснуть.
« Відповідей #11 : 2008-09-28 01:08:07 »
Цитата
Ви здивуєтеся, але все це можна налаштувати: будь-яке меню можна перетворити на плазмоїд і втикнути на панель, а для перемикання і розглядання вікон існує kpager.
це добре. враховуючи, що кеди 35 розміру мені жмуть, буду переходити на вже цієї осені, як вийде федора 10.
Filenames are infinite in length, where infinity is set to to 255 characters. Peter Collinson, "The Unix File System"

Praporshic

  • Гість
Re: Кеди 41-го розміру. Вже майже не тиснуть.
« Відповідей #12 : 2008-09-28 13:02:32 »
Я теж було здивувався, коли ставив: 70кБ вихідних кодів (був шокований — це ж так мало) і компілятор, який важить 170 МБ (так і не поставив). ;)
А, з цього боку. Так в мене він вже був встановлений для чогось ще...

Відсутній Олексій Лукін

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 157
  • Карма: +0/-0
Re: Кеди 41-го розміру. Вже майже не тиснуть.
« Відповідей #13 : 2008-10-13 13:53:30 »
Народ, скажіть будь ласка - копито в тих нових кедах в гугльовий жабер вже може ходити? Бо мене мабуть тільки це стримує від переходу.
--
WBR, Alex Lukin,
RIPE NIC HDL: LEXA1-RIPE

Praporshic

  • Гість
Re: Кеди 41-го розміру. Вже майже не тиснуть.
« Відповідей #14 : 2008-10-13 17:01:28 »
Народ, скажіть будь ласка - копито в тих нових кедах в гугльовий жабер вже може ходити? Бо мене мабуть тільки це стримує від переходу.
Я не знаю, що я не так робив, але в мене ще й в старих усе працювало....