Автор Гілка: Кеди. Розмір 42  (Прочитано 12777 раз)

Відсутній noddeat

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 197
  • Карма: +0/-0
Re: Кеди. Розмір 42
« Відповідей #15 : 2009-02-02 22:38:19 »
Оновив свою Федорку. Взагалі у мене 41-і, але ту тему вже закрили. В принципі дуже навіть юзабельні, от тільк є питання: як додавати ярлики запуску програм на панель? Звичайне перетягування з меню не працює, функції теж такої нема у налаштуваннях панелей.

Filenames are infinite in length, where infinity is set to to 255 characters. Peter Collinson, "The Unix File System"

Praporshic

  • Гість
Re: Кеди. Розмір 42
« Відповідей #16 : 2009-02-02 22:47:14 »
Правою (лівою?) кнопкою гризуна - "додати до панелі".

P.S. Дуууууже дякую yurchor`у за переклад  ;)
« Змінено: 2009-02-02 22:47:39 від Praporshic »

Відсутній noddeat

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 197
  • Карма: +0/-0
Re: Кеди. Розмір 42
« Відповідей #17 : 2009-02-03 00:29:00 »
в тому-то й річ, що є лише «Add panel» — додає нову панель, та «Add widgets» — додає всякі алети (віджети). Чи в мене застаріла версія KDE?

upd.: уже зрозумів.
« Змінено: 2009-02-03 01:02:12 від noddeat »
Filenames are infinite in length, where infinity is set to to 255 characters. Peter Collinson, "The Unix File System"

Відсутній Олексій Лукін

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 157
  • Карма: +0/-0
Re: Кеди. Розмір 42
« Відповідей #18 : 2009-02-15 13:42:32 »
Цяцька гарна, але плазма тіче, як остання с..ка. За день в топі показуе 25% пам'яті. Ще дуже гидотно виглядають іконки в системному треї. Ну не вірю я, що така там помилка в специфікації, як каже той їхній фюрер Аарон Сейго, що неможливо її обійти і малювати іконки по людськи. Так вони вирішили ховати свої вади за "похоронним" дизайном дефолтних схем. Ставиш "Айя" - і дивуєшься, як можна в 21-му сторіччі не вміти намалювати іконку. І не треба казати про різні схеми кольорів. Руки з одного боку, обидві ліві, от і все.
Плазмоїди деякі можуть подвісити десктоп повністю, і ще багато-багато інших глюків.

Взагалі, складається враження, що допипиляють кеди до нормального стану мабуть лише на прикінці року, бо і qt остання їм не підходить, і в цілому світі всі помиляються кругом, окрім звісно, самих авторів плазми. Я особисто переліз на гном, бо на нотбуці з кедами - суцільний глюк. І не кажіть мені, що це бубунта винна. На федорі - ті самі глюки.
--
WBR, Alex Lukin,
RIPE NIC HDL: LEXA1-RIPE

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3628
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
Re: Кеди. Розмір 42
« Відповідей #19 : 2009-02-15 15:19:09 »
Цяцька гарна, але плазма тіче, як остання с..ка. За день в топі показуе 25% пам'яті. Ще дуже гидотно виглядають іконки в системному треї. Ну не вірю я, що така там помилка в специфікації, як каже той їхній фюрер Аарон Сейго, що неможливо її обійти і малювати іконки по людськи. Так вони вирішили ховати свої вади за "похоронним" дизайном дефолтних схем. Ставиш "Айя" - і дивуєшься, як можна в 21-му сторіччі не вміти намалювати іконку. І не треба казати про різні схеми кольорів. Руки з одного боку, обидві ліві, от і все.
Плазмоїди деякі можуть подвісити десктоп повністю, і ще багато-багато інших глюків.

Взагалі, складається враження, що допипиляють кеди до нормального стану мабуть лише на прикінці року, бо і qt остання їм не підходить, і в цілому світі всі помиляються кругом, окрім звісно, самих авторів плазми. Я особисто переліз на гном, бо на нотбуці з кедами - суцільний глюк. І не кажіть мені, що це бубунта винна. На федорі - ті самі глюки.
Якщо ви пам’ятаєте KDE 4.0, там «глюку» з системним лотком не було, але запуск Gtk-програми призводив до аварійного завершення роботи Плазми через відсутність коректної прозорості у Gtk. Висновки зробите самі?

А правда, що «GNOME» зулуською означає «Я не зміг налаштувати KDE»?
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law

Praporshic

  • Гість
Re: Кеди. Розмір 42
« Відповідей #20 : 2009-02-15 15:30:13 »
Цяцька гарна, але плазма тіче, як остання с..ка. За день в топі показуе 25% пам'яті......І не кажіть мені, що це бубунта винна. На федорі - ті самі глюки.
/me подивився на свого Debian Frankenstein і побачив plasma лише на 9-му місці з 58m. До firefox-bin від Iceweasel з 139m йому далече. Вже не кажучи про zope з 150 і більше.

Відсутній borman

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 416
  • Карма: +0/-0
  • Debianizer
Re: Кеди. Розмір 42
« Відповідей #21 : 2009-02-15 15:57:56 »
А правда, що «GNOME» зулуською означає «Я не зміг налаштувати KDE»?
Один загальновідомий чи то фінський, чи то шведський парубок, великий мовознавець, стверджує що саме так і є.  [smiley=winked.gif]
dd if=/dev/zero of=/dev/null

Відсутній raven

  • Новачок
  • *
  • дописів: 0
  • Карма: +0/-0
  • linux kettle
Re: Кеди. Розмір 42
« Відповідей #22 : 2009-02-16 02:05:23 »
Якщо ви пам’ятаєте KDE 4.0, там «глюку» з системним лотком не було, але запуск Gtk-програми призводив до аварійного завершення роботи Плазми через відсутність коректної прозорості у Gtk. Висновки зробите самі?
А які тут можуть бути висновки? У розробників KDE дуже криві руки, якщо вони таку очевидну річ не протестували. Програма не повинна крешати ні за будь-яких обставин. Чи за них то мали зробити гтк-девелопери? А, здогадався - любителі всяких пре-альф. Типу тих, що вінду сьому ламанулись качати...

До речі, "коректна прозорість" - це як? Затверджена міністром оборони?=)

А правда, що «GNOME» зулуською означає «Я не зміг налаштувати KDE»?
Ага, саме так.

Відсутній noddeat

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 197
  • Карма: +0/-0
Re: Кеди. Розмір 42
« Відповідей #23 : 2009-02-16 11:00:30 »
Цитата
А правда, що «GNOME» зулуською означає «Я не зміг налаштувати KDE»?
цей аргумент, до речі, не свідчить на користь KDE.
Filenames are infinite in length, where infinity is set to to 255 characters. Peter Collinson, "The Unix File System"

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3628
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
Re: Кеди. Розмір 42
« Відповідей #24 : 2009-02-16 11:09:22 »
Цитата
А правда, що «GNOME» зулуською означає «Я не зміг налаштувати KDE»?
цей аргумент, до речі, не свідчить на користь KDE.
Кожному своє:
Три кільця для світлих ельфів
1) KDE для тих, хто любить і вміє налаштовувати;
2) GNOME для тих, хто не любить і не вміє налаштовувати;
3) XFCE для тих, хто вже все для себе налаштував;
4) Win7 для тих, у кого працює «заметно шустрее»;
5) Mac OS X для тих, хто любить і вміє налаштовувати себе на будь-що, що починається з «i»

;-)
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: Кеди. Розмір 42
« Відповідей #25 : 2009-02-16 11:24:12 »
Кожному своє:
Три кільця для світлих ельфів
А xmonad?
P.S. yurchor в останный час залучився до сатири. Відчуваються прямі зв'зки із Задорновим.
« Змінено: 2009-02-16 11:24:32 від Piktor »
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3628
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
Re: Кеди. Розмір 42
« Відповідей #26 : 2009-02-16 11:44:42 »
Off-topic:
Кожному своє:
Три кільця для світлих ельфів
А xmonad?
P.S. yurchor в останный час залучився до сатири. Відчуваються прямі зв'зки із Задорновим.
І Один - Володарю Тьми на чорнім престолі,

В Мордорі, де лиховісна тінь.

Єдиний перстень, щоб усіх поєднати

І темною волею міцно скувати

В Мордорі, де віковічна тінь.


Ні?  ;D

P.S.
Цитата
Від: Любовь <hvngs@connect.com.au>
Тема: Куплю:Болты, Винты, Гайки, Шайбы.МНОГО
Прийшло з вранішнім спамом. Це щось та й має значити.
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: Кеди. Розмір 42
« Відповідей #27 : 2009-02-16 12:22:27 »
Off-topic:
yurchor, ви тішите моє самолюбство.
P.S. Щодо спаму - щось нове, до мене приходила лише віагра, супутникове/кабельне ТВ та знижки в онлайн-магазинах.
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.