Автор Гілка: Плід хворобливої уяви сисадміна.  (Прочитано 32037 раз)

Praporshic

  • Гість
Re: Плід хворобливої уяви сисадміна.
« Відповідей #30 : 2009-12-15 21:19:46 »
Наведений приклад коштує близько 1000 грн. Мій обійшовся у 1500. Це при подвійній товщині кришки, при її чималій площі та де-яких художніх витворах, що не видно на знімку (вікно для вентиляції).

Відсутній miwa

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1111
  • Карма: +0/-0
Re: Плід хворобливої уяви сисадміна.
« Відповідей #31 : 2009-12-18 23:20:55 »
До речі, мені теж зручніше, коли клавіатура не на столі, а висувається. Ще туди неони для підсвічування і можна працювати ввечері.
Раніше так і збирався зробити, але воно не зручно. Подібне рішення треба коли на столі купа паперів або ще чогось, і місця під пристрої введення немає. До того ж, якісна висувна дошка - майже нонсенс. То їздить, то ще щось.
+1
Окрім того її не можна жорстко зафіксувати, що призводить до мимовільного постійного напруження зап’ясть. Як наслідок - тремор кінцівок вважається професійною хворобою ІТ-шників.
Окрім того, клавіатура і мишка у людини з однаковою довжиною рук мали б лежати в одній площині та на одній віддалі від голови/тулуба, щоб до професійної хвороби не додавати сколіоз.

А в чому провляється хворобливість уяви? Чи я чогось не розумію?
Відсутність полиці під монітор. Відсутність вузенької (щоб лише клавіатура лягала) висувної полиці. Системний блок розташовано на висоті, яка дозволяє не нахиляючись встромити флеш-картку у зчитувач й таке інше. Будь-який сучасний дизайнер меблів, що вивчав ергономіку й таке інше, почне одразу волати що тут усе неправильне.
:)
Як недизайнер, але трохи причетний, погоджуюсь з усім вищенаписаним.

Щодо "правильних" меблів, що є у продажі - вони проектується не настільки на ергономіку, як на мінімальні відходи при виробництві. Тому вони і дешевші.
Взагалі то, якщо порахувати, ті самі полиці та дощечки аж ніяк не покращують ситуацію з мінімізацією вартості та відходів.

prapor думає покликати miwa, у якості відповідного експерту. Друга освіта у нього відповідна....
А я ось тут, а я ось тут ©
Off-topic:
Я так розумію, що раз тобі не вдалось під час відпустки приїхати в Карпати, то тепер мені треба буде шукати час на поїздку до Дніпра? :)
Наявність полиць на об’єм відходів впливає мало; значно більше, як завше, залежить від того, хто ті полиці проектує. У деревообробці є ціла наука стосовно того, як правильно намалювати карту розкрою і полички з відходів згідно цієї науки не робляться :)

/me згадує, як свого часу здивував викладача проектом з коефіцієнтом використання площі 99.98% в той час, як для відмінної оцінки був потрібен щось близько 85%, а 90% не міг перевищити ніхто на потоці. Що не кажіть, а при правильних руках і паскаль - то сила :)
Читайте документацію - вона кермує.

Praporshic

  • Гість
Re: Плід хворобливої уяви сисадміна.
« Відповідей #32 : 2009-12-19 00:27:13 »
Off-topic:
Я так розумію, що раз тобі не вдалось під час відпустки приїхати в Карпати, то тепер мені треба буде шукати час на поїздку до Дніпра? :)
Ну, якщо дружина відпустить.  ::) Оно Даниленко та Сусід вже були у гостях, давай ще ти ;). Якраз допоможеш шафу спроектувати   :D

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: Плід хворобливої уяви сисадміна.
« Відповідей #33 : 2009-12-19 12:43:52 »
Наведений приклад коштує близько 1000 грн.
Неведений приклад коштує, напевне, дешевше. І він до біса незручний, особливо якщо спробувати розмістити на ньому окрім комп’ютера ще щось з периферії.
Мій стіл коштує трошки менше 1500, потовщення стільниці немає, проте на лицьові частини використано дещо дорожчий матеріал і шухляди на телескопах, висуваються повністю.
До речі, miwa, що скажете про плід моєї уяви?
Наявність полиць на об’єм відходів впливає мало; значно більше, як завше, залежить від того, хто ті полиці проектує. У деревообробці є ціла наука стосовно того, як правильно намалювати карту розкрою і полички з відходів згідно цієї науки не робляться :)
В ДСП-обробці?  :)
Я мав на увазі, що коли ви проектуєте стіл під всі забаганки клієнта, то зробити це з високим коефіціґнтом важче, ніж коли робиться виріб "для всіх".
« Змінено: 2009-12-19 12:48:28 від Piktor »
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Praporshic

  • Гість
Re: Плід хворобливої уяви сисадміна.
« Відповідей #34 : 2009-12-19 15:53:25 »
Наведений приклад коштує близько 1000 грн.
Неведений приклад коштує, напевне, дешевше. І він до біса незручний, особливо якщо спробувати розмістити на ньому окрім комп’ютера ще щось з периферії.
Я подивився на вартість подібних виробів у кількох каталогах ;). Від 850 до 1100 грн.

Відсутній miwa

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1111
  • Карма: +0/-0
Re: Плід хворобливої уяви сисадміна.
« Відповідей #35 : 2009-12-19 23:53:23 »
До речі, miwa, що скажете про плід моєї уяви?
Пропоную, як літераторам, перейти на «ти» ;)
З переваг
- достатня площа стільниці (якщо ти вдома не працюєш більше як з 3 дисплеями одночасно - бо, буває, треба й більше)
- клавіатура не на підставці (вже обговорювалось)
З недоліків
- важко діставатись до системного блоку
- я б стелаж «тягнув» як мінімум до самого кута (заодно й трубу замаскував би), а то й далі по стіні ліворуч. А так багато всякого зупиняється на стільниці замість відсунутри трохи вбік і вище
Окремо - незрозуміло з фото, яка в тебе висота стільниці, чи достатньо регулюється висота стільця і який в тебе зріст. Справа в тому, що клавіатура має бути на 10 см нижче стандартної висоти стільниці письмового стола (власне тому, окрім іншого, такі популярні висувні підставки). І, відповідно, або стільниця має бути нижчою, або стільчик вищим (регульованим по висоті). Перше - незручно, якщо стіл окрім комп’ютерного виконує функції письмового/столового; друге - незручно для невисокий людей (ноги хитаються - стільчик їздить - незручно працювати).

Наявність полиць на об’єм відходів впливає мало; значно більше, як завше, залежить від того, хто ті полиці проектує. У деревообробці є ціла наука стосовно того, як правильно намалювати карту розкрою і полички з відходів згідно цієї науки не робляться :)
В ДСП-обробці?  :)
В абревіатурі ДСП перша літера означає "дерево" :)
Я мав на увазі, що коли ви проектуєте стіл під всі забаганки клієнта, то зробити це з високим коефіціґнтом важче, ніж коли робиться виріб "для всіх".
Ну, важче хіба лише в тому плані, що проектуючи «для всіх» тримаєш у голові стандартні розміри плити, а у одиночному виробі зважаєш у першу чергу на специфіку замовлення. Але все рівно - повторюсь - не полички робляться з обрізків, а карта розкрою по вже готових поличках малюється так, щоб обрізків було якнайменше.
В ідеальному випадку, звісно що.
« Змінено: 2009-12-19 23:56:46 від miwa »
Читайте документацію - вона кермує.

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: Плід хворобливої уяви сисадміна.
« Відповідей #36 : 2009-12-20 19:52:48 »
Пропоную, як літераторам, перейти на «ти» ;)
Згоден.
- важко діставатись до системного блоку
Тут дійсно вилізли незручності при потребі відкрити системника, або під’єднати щось ззаду. Тому подумую про виведення на стіл додасткових USB (на передній панеоі системника зношені, мого USB HDD не витримують) та розжитися перехідниками SATA/IDE - USB. Доступ до CD/DVD зручний, без нахиляння.
- я б стелаж «тягнув» як мінімум до самого кута (заодно й трубу замаскував би), а то й далі по стіні ліворуч. А так багато всякого зупиняється на стільниці замість відсунутри трохи вбік і вище
Та вистачає, якщо буде мало місця - приберу худоєню літературу, яку всеодно давно прочитав, та ще деякі речі. Єдина незручність - важко діставатися верхніх полиць, тому там лежать речі, що рідко використовуються.
Окремо - незрозуміло з фото, яка в тебе висота стільниці, чи достатньо регулюється висота стільця і який в тебе зріст.
Стілець видно на фото - такий як і у prapor'a. Самому сфоткатися поруч - не додумався.  :) 182 см. Стілець регуляються настільки, що аж занадто високо.
В абревіатурі ДСП перша літера означає "дерево" :)
Ну, чомусь вироби з дерева коштують значно дорожче, ніж з ДСП. Та-й можливості дещо різні, якщо, наприклад, хоча це вже стосується дорогих меблів з рюшечками.
Ну, важче хіба лише в тому плані, що проектуючи «для всіх» тримаєш у голові стандартні розміри плити, а у одиночному виробі зважаєш у першу чергу на специфіку замовлення. Але все рівно - повторюсь - не полички робляться з обрізків, а карта розкрою по вже готових поличках малюється так, щоб обрізків було якнайменше.
В ідеальному випадку, звісно що.
/me побіг до свого дизайнера за консультаціями...
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній coirius

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 175
  • Карма: +0/-0
  • ArchLinux
Re: Плід хворобливої уяви сисадміна.
« Відповідей #37 : 2009-12-30 21:58:43 »
/me побіг до свого дизайнера за консультаціями...
а дизайнером виявився добрий сусід :)

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: Плід хворобливої уяви сисадміна.
« Відповідей #38 : 2009-12-30 22:42:47 »
а дизайнером виявився добрий сусід :)
В мене Merx по сусідству, ви не знали?
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній coirius

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 175
  • Карма: +0/-0
  • ArchLinux
Re: Плід хворобливої уяви сисадміна.
« Відповідей #39 : 2009-12-30 23:49:42 »
а дизайнером виявився добрий сусід :)
В мене Merx по сусідству, ви не знали?
Ні цього я не знав :)

r00t x

  • Гість
Re: Плід хворобливої уяви сисадміна.
« Відповідей #40 : 2010-02-07 23:17:28 »
Власне, обіцяний high capacity table.
Загальний план: ...
Із цього видно, що Сусід - дуже розумна людина, бо в нього на полицях дуже мало книг. Він багато знає та розуміє тому обходиться без книг.

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: Плід хворобливої уяви сисадміна.
« Відповідей #41 : 2010-02-08 08:53:20 »
Із цього видно, що Сусід - дуже розумна людина, бо в нього на полицях дуже мало книг. Він багато знає та розуміє тому обходиться без книг.
;D
А гору дисків ви не врахували. Там не тільки ігри, музика та відео.
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

r00t

  • Гість
Re: Плід хворобливої уяви сисадміна.
« Відповідей #42 : 2010-02-08 14:55:29 »
Off-topic:
А гору дисків ви не врахували. Там не тільки ігри, музика та відео.
Який жах! Ви граєтесь в ігри? Фу-фу .
 :-/ А що таке "говло"? Чомусь мені трапляються дивні коди перевірки: говло, бухну, брукулятор, та інш. всякі незнайомі та дивні слова.
---
http://povierennyy.hmarka.net/lou/govlo2.jpg
http://povierennyy.hmarka.net/lou/govlo.jpg
---
[/offtopic]

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
Re: Плід хворобливої уяви сисадміна.
« Відповідей #43 : 2010-02-08 15:43:38 »
Off-topic:
:-/ А що таке "говло"?
---
Говіло. Це минулий час од дієслова говіти.

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: Плід хворобливої уяви сисадміна.
« Відповідей #44 : 2010-02-08 15:43:47 »
Граюся. А чому фу? Не весь-же час флудити на ЛОУ, треба якесь різноманіття.
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.