Автор Гілка: Мій WindowMaker  (Прочитано 11618 раз)

Відсутній ra

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 56
  • Карма: +0/-0
Мій WindowMaker
« : 2006-10-23 02:40:46 »
На малюнку зображено WindowMaker у моїй домашній системі.

Система — Debian 3.1r2.

Деякі кубики, по суті, дублюють одне й те ж (наприклад, показують завантаження процесора). В мене вони позбирані всі докупи через мої естетичні збочення.

Змінні мови у користувацьких налаштування окрім української мови вказують на російську (сподіваюсь, зрозуміло чому?). Наприклад, так: LANGUAGE=uk:ru:en. Таке записано у моїх файлах ~/.xsession та ~/.bashrc. Тому деякі меню часом стають тримовними.

Ось за цим посиланням подивіться, як додати просту кнопку на панель вікна WindowMaker'а: http://linux.org.ua/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?num=1123288787/0#12. Ця кнопка слугує для перемикання мови і одночасно вказує на обрану мову. Зручно.

Мені не дуже до смаку всілякі прикраси, бо навіщо? Тому, як бачите, трохи вбого, але чисто.


P. S.

Щоби вам далеко не шукати — ось малюнок з поясненням про кнопку перемикання мов (що також є індикатором):

« Змінено: 2006-10-23 05:01:23 від ra »
Debian GNU/Linux (stable), OpenBSD.

Відсутній ra

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 56
  • Карма: +0/-0
Re: Мій WindowMaker
« Відповідей #1 : 2006-10-23 04:51:58 »
До речі, панове. Завтра маємо День незалежності Замбії (аж тепер придивився, що там за календарем). Сердечно вітаю вас із цією визначною подією.


P. S.

А нині рано-вранці ще й святкуємо день сотворіння землі.

Дивина якась, та й годі: ніколи не дивився той календар. Лишень раз глянув — а такі події, що гріх не святкувати.
« Змінено: 2006-10-23 04:57:01 від ra »
Debian GNU/Linux (stable), OpenBSD.

Відсутній xuser13

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 480
  • Карма: +0/-0
Re: Мій WindowMaker
« Відповідей #2 : 2013-03-14 00:03:20 »
Як ним можна нормально користуватися? Вікна перекривають всі ті віджети і для того щоб вони такого не робили доводиться  змінювати їхній розмір, що зменшую корисну площу (?).
чи планетяне щче не подали блакитне свитло?