Автор Гілка: KDE - це гарно!!!  (Прочитано 68891 раз)

Відсутній lu4nik

  • Новачок
  • *
  • дописів: 7
  • Карма: +0/-0
Re: KDE - це гарно!!!
« Відповідей #45 : 2007-11-09 15:37:39 »
Досить давно читаю цей форум, але зареєструватись було чомусь завжди ліньки :( та й поділитись глибокими знаннями Лінуксу я теж навряд міг. Але треба з чогось таки починати.
Ось моя стільниця. Піктограми такі велетенські, бо зменшенні виглядають якось негламурно неготично. Кількість віртуальних стільниць -4 (куб), але відображає що тільки 1 (або руці криві, або глюґ компіза, хоча за два місяці без оффтопіка я зрозумів, що якщо щось не працює, то це означає що ти не вмієш його налаштувати ;-))
Довго шукав аналогового годинника на робочий стіл (чисто повихвалятись перед щасливими користувачами Вісти), але так і не знайшов. Карамбу ставити не хочеццться ... він має бути десь у компізі, чи не так?
Не плюйтесь що не зовсім труъ(зате гарно :)), себто не гном: я іще тільки роблю свої перші кроки в Лінуксi.
« Змінено: 2007-11-09 15:56:19 від lu4nik »
Ubuntu 7.10

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Re: KDE - це гарно!!!
« Відповідей #46 : 2007-11-09 15:44:00 »
2Артем Сильчук: Дивно, KDE, а огиди не викликає=)) За кольорову гамму і оформлення - те що треба, а от іконки завеликі, м'яко кажучи.

Відсутній lu4nik

  • Новачок
  • *
  • дописів: 7
  • Карма: +0/-0
Re: KDE - це гарно!!!
« Відповідей #47 : 2007-11-09 16:10:21 »
Дивно, KDE, а огиди не викликає=))
кде лук орг, тонна трафіку і трохи фантазії :) а значків я майже і не бачу - катапульта кермує
« Змінено: 2007-11-09 16:10:49 від lu4nik »
Ubuntu 7.10

Відсутній noddeat

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 197
  • Карма: +0/-0
Re: KDE - це гарно!!!
« Відповідей #48 : 2007-11-09 16:26:23 »
Цитата
Кількість віртуальних стільниць -4 (куб), але відображає що тільки 1
значки дійсно велетенські, якщо зменшити в два рази, то буде готично/гламурно теж. щодо компіза, встановіть Advanced configurator (точну назву не пам’ятаю, шукайте за ключовим словом compiz) — там в general settings зможете налаштувати кількість стільниць, що відображається. компізівці змішали докупи Viewports i Desktops, я й сам не розумію, що з них що означає, але якщо один з цих параметрів виставити 4, а другий — 1, то все буде ок. я навіть знаю, як прибрати цей довбаний куб — треба швидкість обертання виставити у 100%, і тоді все буде, як в metacity.
Filenames are infinite in length, where infinity is set to to 255 characters. Peter Collinson, "The Unix File System"

Відсутній lu4nik

  • Новачок
  • *
  • дописів: 7
  • Карма: +0/-0
Re: KDE - це гарно!!!
« Відповідей #49 : 2007-11-09 22:16:24 »
щодо компіза, встановіть Advanced configurator (точну назву не пам’ятаю, шукайте за ключовим словом compiz) — там в general settings зможете налаштувати кількість стільниць, що відображається. компізівці змішали докупи Viewports i Desktops, я й сам не розумію, що з них що означає, але якщо один з цих параметрів виставити 4, а другий — 1, то все буде ок.
ccsm - собака закопана десь там, але скільки не міняю ті повзунки - ніякого ефекту. вірніше ефект є, але трохи не той що треба (замість куба - трикутна призма, або кількість стільниць невірно відображається, або іще що). ой щось з'їжаю я з теми :)
Ubuntu 7.10

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: KDE - це гарно!!!
« Відповідей #50 : 2008-02-23 15:41:31 »

Досить цікавий вийшов вигляд стільниці.
« Змінено: 2008-02-23 15:42:11 від Piktor »
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній Fakel._Enterpuer

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 164
  • Карма: +0/-0
  • Debian Gnu/Linux
Re: KDE - це гарно!!!
« Відповідей #51 : 2008-02-29 22:24:44 »
3.5.8
LUG irc.id.km.ua

Відсутній noddeat

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 197
  • Карма: +0/-0
Re: KDE - це гарно!!!
« Відповідей #52 : 2008-02-29 23:45:25 »
симпатично. але не сподобались обрізані імена файлів. я особисто створюю довгі імена, щоб мати можливість їх прочитати, а тут незрозуміла псевдоекономія місця.
Filenames are infinite in length, where infinity is set to to 255 characters. Peter Collinson, "The Unix File System"

Відсутній noddeat

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 197
  • Карма: +0/-0
Re: KDE - це гарно!!!
« Відповідей #53 : 2008-02-29 23:46:13 »
а ну і тумби нечитабельні :)
Filenames are infinite in length, where infinity is set to to 255 characters. Peter Collinson, "The Unix File System"

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Re: KDE - це гарно!!!
« Відповідей #54 : 2008-03-01 00:30:38 »

Відсутній noddeat

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 197
  • Карма: +0/-0
Re: KDE - це гарно!!!
« Відповідей #55 : 2008-03-16 16:00:47 »
NX-сесія KDE 3.5.8, Fedora 8. За хлам на десктопі не убивайте — він є наслідком напруженого робочого процесу :)
Filenames are infinite in length, where infinity is set to to 255 characters. Peter Collinson, "The Unix File System"

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: KDE - це гарно!!!
« Відповідей #56 : 2008-03-22 22:06:35 »
У зв'язку з переїздом на нову платформу спробував реорганізувати стільницю для максимально ефективного використання простору 17" монітору, що за останні декілька років став безбожно маленьким, враховуючи нинішні ціни на 22" панелі.
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Re: KDE - це гарно!!!
« Відповідей #57 : 2008-03-22 22:56:57 »
У зв'язку з переїздом на нову платформу спробував реорганізувати стільницю для максимально ефективного використання простору 17" монітору, що за останні декілька років став безбожно маленьким, враховуючи нинішні ціни на 22" панелі.
А-а-а, мої очі!!! (c) Paul Orestes Atreides

Крім терміналу нічого не встиг роздивитись... Darth Piktor, це замах на життя імпе^Wмодератора.
« Змінено: 2008-03-22 23:03:19 від Cthulhu »

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: KDE - це гарно!!!
« Відповідей #58 : 2008-03-23 19:32:43 »
Крім терміналу нічого не встиг роздивитись...
Треба було вам на термінал дивитися останнім.
Невже в нас такі модератори благенькі. Один жалівся коли впроголодь побачив символ @, другий злякався коли побачив веселого малюночка. Цікаво, що-б такого викласти щоб з усіма вами розправитися одним махом?  [smiley=laie_53.gif]
Darth Piktor, це замах на життя імпе^Wмодератора.
Ага. Прийшов Епізод шостий.
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Re: KDE - це гарно!!!
« Відповідей #59 : 2008-03-23 19:38:53 »
Треба було вам на термінал дивитися останнім.
То треба було великими буквами відповідну інструкцію повісити=)

Darth Piktor, це замах на життя імпе^Wмодератора.
Ага. Прийшов Епізод шостий.
Ні, частина друга ;)