Автор Гілка: Чи може gscan2pdf викликати глюки в роботі програм KDE?  (Прочитано 2494 раз)

Відсутній HetmanNet

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 412
  • Карма: +0/-0
  • Fedora, CentOS, RHEL, KDE
Від недавно помітив, що після запуску gscan2pdf деякі програми та аплети глючать аж до перезавантаження ОС, в чому справа не можу зрозуміти. Ось наприклад регулятор гучності гальмує та глючить, таке враження що щось заважає його нормальній роботі, також kmail буває не може завершити перевірку вхідної пошти. Одним словом є питання, чи може gscan2pdf впливати на стандартні програми KDE. І чи є заміна gscan2pdf на Qt, одним словом саме для KDE.
P.S. Fedora Linux + KDE
« Змінено: 2013-04-26 21:53:05 від HetmanNet »
Віддамся на один вечір в хороші дівочі руки.. не дорого, в у.о. .. Якщо сподобається, то залишуся безкоштовно назавжди..

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3628
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
Теоретично, сам gscan2pdf не може, але sane-backends чи hplip можуть. Натисніть Ctrl+Esc і подивіться, чи не перевантажено процесор виконанням певної програми. Поспостерігайте за мережею, — можливо, мережева частина модулів SANE чи avahi забивають канал своїми пакетами і заважають нормальній роботі системи.

Я, як роблю книжки, спочатку сканую все у пакетному режимі за допомогою skanlite, потім виправляю скановане у scantailor-featured (дуже зручно для виправлення рядків та роботи із зображеннями). Далі користуюся скриптом для djvulibre для створення djvu. Скани із зображеннями об’єдную за допомогою djvu imager під wine.

Сканувати до PDF, на мій погляд, невиправдана витрата часу і зусиль.
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law

Відсутній HetmanNet

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 412
  • Карма: +0/-0
  • Fedora, CentOS, RHEL, KDE
Теоретично, сам gscan2pdf не може, але sane-backends чи hplip можуть. Натисніть Ctrl+Esc і подивіться, чи не перевантажено процесор виконанням певної програми. Поспостерігайте за мережею, — можливо, мережева частина модулів SANE чи avahi забивають канал своїми пакетами і заважають нормальній роботі системи.

Я, як роблю книжки, спочатку сканую все у пакетному режимі за допомогою skanlite, потім виправляю скановане у scantailor-featured (дуже зручно для виправлення рядків та роботи із зображеннями). Далі користуюся скриптом для djvulibre для створення djvu. Скани із зображеннями об’єдную за допомогою djvu imager під wine.

Сканувати до PDF, на мій погляд, невиправдана витрата часу і зусиль.
sane-backends працює нормально, тобто при використанні його іншими застосунками проблем немає. SANE чи avahi не глюче, тай взагалі процесор повністю не навантажений, мабуть на відсотків 50. Тож залишається питання, що впливає на роботу KDE.
Ну мені саме PDF підходить, бо так вже склалося, вони більші за djvu, але і якість краща (час від часу доводиться їх друкувати).
Віддамся на один вечір в хороші дівочі руки.. не дорого, в у.о. .. Якщо сподобається, то залишуся безкоштовно назавжди..

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3628
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
Розумію, що це не вирішення проблеми по суті, але чи не варто було б створити відповідні повідомлення про вади на https://bugzilla.redhat.com/ та на http://sourceforge.net/p/gscan2pdf/_list/tickets?source=navbar   ?
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law

Відсутній HetmanNet

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 412
  • Карма: +0/-0
  • Fedora, CentOS, RHEL, KDE
Розумію, що це не вирішення проблеми по суті, але чи не варто було б створити відповідні повідомлення про вади на https://bugzilla.redhat.com/ та на http://sourceforge.net/p/gscan2pdf/_list/tickets?source=navbar   ?
Перед тим як створювати повідомлення варто знати, що саме створює глюк, який з компонентів gscan2pdf, це пришвидшить вирішення проблеми.
Віддамся на один вечір в хороші дівочі руки.. не дорого, в у.о. .. Якщо сподобається, то залишуся безкоштовно назавжди..