Автор Гілка: Якою програмою для читання ви користуєтесь?  (Прочитано 5980 раз)

Відсутній peinguin

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1418
  • Карма: +0/-0
Мене цікавить щоб програма швидко завантажувалась. Вміла читати якомога більше форматів. І щоб можна було робити закладки, ну щоб продовжити читання.

Відсутній Sidius

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 159
  • Карма: +0/-0
  • Pew Pew
Для fb2 користую fbreader. Для djvu і pdf - evince. Обидва пам’ятають, на якому моменті ви закрили файл. Fbreader також вміє бібліотеку: сортує по авторах, серіях, роках і т.д.

Відсутній Code_Warrior

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 141
  • Карма: +0/-0
  • OpenSuse 11.2
Користуюсь Okular, котрий як виявилось також вміє читати fb2 і ще багато форматів, вміє робити закладки, ставити примітки і таке інше... хоча декому може здатися що він потребує багато часу для завантаження.

Відсутній coirius

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 175
  • Карма: +0/-0
  • ArchLinux
Я завжди користувався Evice. Читає майже всі формати, пам’ятає де я закінчив читати ...

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3628
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
Якщо для читання художньої літератури, користуюся CoolReader під wine (читання тексту у голос рушієм TTS здорово економить час).

Для читання технічної літератури користуюся Okular. Дуже зручний, не потрібно ламати голову над підтримкою різних форматів, зручні клавіатурні скорочення, працює швидко.
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law

Відсутній noddeat

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 197
  • Карма: +0/-0
Цитата
Якщо для читання художньої літератури, користуюся CoolReader під wine (читання тексту у голос рушієм TTS здорово економить час).
ви читаєте довгі тексти з екрану? я от не можу.

юзаю Evince, бо вона є дефолтовою в Ґномі, але вона часами якось паскудно спотворює шрифти в деяких пдф-ках. ніхто не знає, чи з цим можна боротися?

Окуляр дуже ок, іноді юзаю і його.
Filenames are infinite in length, where infinity is set to to 255 characters. Peter Collinson, "The Unix File System"

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Зараз потихеньку переганяю всю бібліотеку в fb2 і перечитую в процесі. Тому останнім часом - виключно fbreader.

Відсутній rokssolana

  • Новачок
  • *
  • дописів: 33
  • Карма: +0/-0
  • Debian Squeeze
Okular, хоч у мене й ГНОМ. В окулярі можна робити не лише закладки, а й підкреслення і примітки. Щоправда, видно їх буде лише на Вашому комп’ютері, та так, мабуть, і краще. + окуляр, звісно, все пам’ятає і все бачить, як і решта.
I know the pieces fit, 'cause I watched them fall apart.

Відсутній Code_Warrior

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 141
  • Карма: +0/-0
  • OpenSuse 11.2
Цитата
Щоправда, видно їх буде лише на Вашому комп’ютері
Хіба інший Okular їх не зможе прочитати?

Відсутній Сергій Лисовенко

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1489
  • Карма: +0/-0
Зможе, якщо йому впарити файл з вашими збереженими налаштуваннями.
Якщо Лінукс написали студенти - нехай вони під ним і навчаються.

Відсутній Code_Warrior

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 141
  • Карма: +0/-0
  • OpenSuse 11.2
:( І дійсно правки і мітки які зробив інший окуляр мій не бачить...  шось це вони не доробили :(

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3628
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
:( І дійсно правки і мітки які зробив інший окуляр мій не бачить...  шось це вони не доробили :(
Цитата
За допомогою Okular ви можете коментувати і додавати анотації до ваших документів. Анотації, створені у Okular, автоматично зберігаються у локальній теці даних для кожного з користувачів програми. Okular не змінюватиме будь-якого з документів, які ви відкриєте за допомогою програми.
Починаючи з версії KDE 4.2, у Okular існує можливість «архівування документів». Ця можливість полягає у створенні файла специфічного для Okular формату, для зберігання документа разом з різноманітними пов’язаними з ним метаданими (у поточній версії лише анотаціями). Ви можете зберегти відкритий документ до «архіву документа» за допомогою пункту меню Файл->Експортувати як->Архів з документом. Щоб відкрити архів з документом Okular, просто відкрийте відповідний файл у Okular так, як ви це зробили б, наприклад, з документом PDF.
Примітка
Через обмеження DRM (зокрема для документів PDF) додавання, зміна деяких властивостей або вилучення анотацій неможливі.
Іноді мені здається, що я перекладаю лише для себе: ніхто довідки до програми просто не читає.
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law

Відсутній rokssolana

  • Новачок
  • *
  • дописів: 33
  • Карма: +0/-0
  • Debian Squeeze
Іноді мені здається, що я перекладаю лише для себе: ніхто довідки до програми просто не читає.
Я читала, звідти й знаю, що інший комп не бачитиме. Сама не пробувала.
I know the pieces fit, 'cause I watched them fall apart.

Відсутній Nazarium

  • Новачок
  • *
  • дописів: 42
  • Карма: +0/-0
  • Debian Lenny
от я щось не дуже довольний Okular  :(.
якщо суто текст - то ніяких проблем не виникає. а якщо трапляються креслення- виникають проблеми з його швидкодією та прорисовкою. Адобе рідер з цією проблемою краще справляється
ПС. превірено на ПДФ форматах

Відсутній modeus

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 278
  • Карма: +0/-0
  • openSUSE 11.4
Для djvu і pdf користуюся Okular. А для fb2 - fbreader.
Okular в мене щось некоректно працює з fb2. При використанні системної схеми кольорів книжки взагалі нечитабельні. А якщо вибрати чорно-білу - то літери налазять одна на іншу.  :-?

В fbreader все чудово.
Expectavimus lucem... Et esse tenebrae