Автор Гілка: Sabayon  (Прочитано 6421 раз)

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Sabayon
« : 2007-10-22 20:06:05 »
Якось мені в руки потрапив Sabayon Live DVD 3.3. Наскільки я зрозумів, він побудований з Gentoo. Проте, через покоцаний носій, його не вдалося встановити, а лише запускати з DVD. Власне та, що я побачив справило досить непогане враження, тому я хочів-би почути інші про нього відгуки і може хтось підкаже де його можна скачати на території .ua ? Це був перший дистрибутив у якому я побачив тривимірну стільницю, що тоді дуже вразило.
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній hse

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 473
  • Карма: +0/-0
  • Gentoo Linux
Re: Sabayon
« Відповідей #1 : 2007-10-28 20:07:29 »
В Генто кожен юзер клепає собі LiveCD/DVD з прибамбасами які йому хочеться... Хочете Генто беріть класичний Генто!
бушократія - цинічний помаранчевий геноцид, витравлювання Української Нації, плюс мікрософтизація всієї країни.

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: Sabayon
« Відповідей #2 : 2007-10-29 19:59:01 »
Та і я собі клепав, навіть працювало. Тепер, виходячи з цього факту що воно в мене запрацювало, посилаю чимподалі тих, хто стверджує що в мене непрямі /dev/hands. Але Генту для нормального життя вимагає нормального інтернету, якого (поки-що) не маю. Крім того він вимагає часу, якого у мене у звязку з працевлаштуванням, вже значно поменшало. (Раніше був студентом). В кінці кінців просто набридло що кожна дрібничка потребує прочитання міліонів мануалів, HOWTO ат FAQ. Хоча, з другої сторони Генту - найшвидший та найстабільніший Лінукс, яким я коли-небуть користувався.
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній repa4ok

  • Новачок
  • *
  • дописів: 13
  • Карма: +0/-0
  • ubuntu 8.10
Re: Sabayon
« Відповідей #3 : 2008-01-23 23:30:31 »
Якось мені в руки потрапив Sabayon Live DVD 3.3. Наскільки я зрозумів, він побудований з Gentoo. Проте, через покоцаний носій, його не вдалося встановити, а лише запускати з DVD. Власне та, що я побачив справило досить непогане враження, тому я хочів-би почути інші про нього відгуки і може хтось підкаже де його можна скачати на території .ua ? Це був перший дистрибутив у якому я побачив тривимірну стільницю, що тоді дуже вразило.
Дістали? Якщо ні - то тримайте  - http://torrent.pslan.kiev.ua/details.php?id=4205 , тільки це 3.4)
«given enough eyeballs, all bugs are shallow» © Linus's Law

Відсутній ussr1k

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 100
  • Карма: +0/-0
  • [team Linux] KPI
Re: Sabayon
« Відповідей #4 : 2008-01-28 16:05:58 »
я собі поставив... нормальний дистр... і відрізняється від генти сплешскріном і установкою(все йде з коробки - опенгл, кде, компіз ще куча прог і т д..) а все ынше однакове...
 я собі дістав версію 3,4f

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: Sabayon
« Відповідей #5 : 2008-01-30 19:13:19 »
я собі поставив... нормальний дистр... і відрізняється від генти сплешскріном і установкою(все йде з коробки - опенгл, кде, компіз ще куча прог і т д..) а все ынше однакове...
 я собі дістав версію 3,4f
Нормальний. Хоча такі речі із коробки не тільки під Сабайоном йдуть. А сплеш міняється при бажанні. Єдине но - ви позбавлені "кайфу" від збирання системи, коли вона накінець-то після стількох днів поневірянь по консолі запускається. Я отримав несказанне задоволення коли поставлена моїми ручками базова система запустилася самостійно (кажете нічого робити - але то було перший раз)
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній klim

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 287
  • Карма: +0/-0
  • The True Lamer. Beware of fakes.
Re: Sabayon
« Відповідей #6 : 2008-04-27 08:29:43 »
Цитата
через покоцаний носій, його не вдалося встановити, а лише запускати з DVD
Замовив Sabayon на Opensource.com. ua. LiveCD  працював нормально, апри спробі встановити або зовсім не запускався, або, врешті-решт, повідомляв про помилку інсталяції. При спробі зкопіювати файли на вінчестер - знову помилка. За допомогою gddrescue зробив iso (причому без жодної помилки), переписав на DVD, звідки встановилось "на ура". Програм там, як на мене, аж забагато. Єдина проблема - не запускаються ігри (Nexuiz, Warsow, etc). Чому - не знаю.

Відсутній Сергій Лисовенко

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1489
  • Карма: +0/-0
Re: Sabayon
« Відповідей #7 : 2008-05-12 17:11:16 »
А сабайон - взагалі не "Технічні питання щодо дистрибутивів які компілюються з джерельних кодів, таких як Gentoo, LFS.  " там забагато бінарників для такого діла. Втрачаємо основну перевагу генти - гнучкість, а що натомість отримуємо - один тільки Piktor знє  ;)
« Змінено: 2008-05-12 17:12:38 від serg_ik »
Якщо Лінукс написали студенти - нехай вони під ним і навчаються.

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: Sabayon
« Відповідей #8 : 2008-05-12 20:20:16 »
А сабайон - взагалі не "Технічні питання щодо дистрибутивів які компілюються з джерельних кодів, таких як Gentoo, LFS.  " там забагато бінарників для такого діла. Втрачаємо основну перевагу генти - гнучкість, а що натомість отримуємо - один тільки Piktor знє  ;)
1. /me взагалі зараз сидить на Дебі і досить цим задоволений.
2. Сабайон зібраний з Дженти, так що найбільш підходяще місце для нього - тут. У всякому разі, якщо полізти з ним до, скажімо, Дебової гілки, то prapor вижене мене звідти з тріском.
3. (Моя особиста думка, відносно мого ПК) Джента - це щось типу асемблера - доцільна там, де критично по розміру чи швидкодії. На моєму домашньому компі (Sempron 2800+, 1GB RAM, GF 7600 GT, 250GB HDD) збирання Дженти не дасть настільки великої переваги в швидкості, щоб витрачати на це уйму часу - грубо кажучи воно того не варто.
4. Але, тим не менше, мене, як екс-джентушника, інколи мучить ностальгія, тому і бавлюся чимось на кшталт Сабайону.
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній Сергій Лисовенко

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1489
  • Карма: +0/-0
Re: Sabayon
« Відповідей #9 : 2008-05-13 11:53:18 »
Гента яку зібрав Piktor, яку зібрав /me  та Сабайон - три різні генти : у всіх виставлені різні прапорці USE.
Наприклад, в мене відключені кеди та кут.
Якщо Лінукс написали студенти - нехай вони під ним і навчаються.

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: Sabayon
« Відповідей #10 : 2008-05-13 12:44:22 »
Гента яку зібрав Piktor, яку зібрав /me  та Сабайон - три різні генти : у всіх виставлені різні прапорці USE.
Наприклад, в мене відключені кеди та кут.
І їжаку ясно. Так і що з того?
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.