Автор Гілка: кожна по 800. разом 667  (Прочитано 2591 раз)

idontremember

  • Гість
Трішки Моску докупив.

"Проблема" така: окремо планки працюють на 800 мгц, разом 667. Чув  я про якісь таймінги, про зміну напруги...

Що зробити,? щоб було *** ;D (добре).

У мене в ма платі 4 слоти для планок. Чорний-жовтий-чорний-жовтий. Я впихнув в чорний та жотвий, що знах один біля одного.

---
Упаковка не з магазину!



Я ВЖЕ РОЗІБРАВСЯ. Зараз спробую сфоткати...
« Змінено: 2013-03-25 23:17:46 від idontremember »

Відсутній kisil

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 353
  • Карма: +0/-0
  • Toruble in Windows reboot, toruble in Unix be root
    • About me
Re: кожна по 800. разом 667
« Відповідей #1 : 2013-03-26 21:41:36 »
Ну напевне потрібно ставити в роз'єми одного кольору.?
Як саме вирішили проблему - поділіться.

r00t x

  • Гість
Re: кожна по 800. разом 667
« Відповідей #2 : 2013-03-27 04:05:55 »
Якщо память від одного виробника - то можливо і так. Мені таке також радили.
Я простіше зробив - у біос виставив на 800 мгц. фотки іще не на диску. Тому зараз не можу показати їх.
---
Я хочу іще спробувати зробити так як ви (та інші) рекуомендують: впихнути в слоти однакового кольору. Тільки в біос потрібно виставити на АВТО, а не на 800 мгц - цікаво чи буде воно працювати на 800 мгц?

А може я не стану цього робити, Off-topic:
бо я вічно НЕДОвтискаю память в слоти - потім починається паніка, нежить, дуарея... починаються вигадані проблеми: Чи память вже перемкнуло, чи вона сюди не підходить, чи я вже зламав (роздавив) мат плату чи слоти роздовбані??? Завжди таке коли я міняю планки памяті. Кожного разу потрібно сильніше тиснути, а я боюсь та не до кінця вдавлюю, а потім після дебелого "клац-клац" та після успішного детекту в біосі встановленою памяті, до мене доходить, що минулого разу таке самісіньке вже було. Надіюсь після того як я надрукував ці рядки, такогов же не станеться, а буде все чудово.
Ні, зараз я  не хочу лізти аж під стіл та втикати цифрокамеру. Незручно навіть флешку підтикнути.

Відсутній Михайло Даниленко

  • Адміністратор ЩОДО
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1262
  • Карма: +0/-0
  • [Debian Stretch]
Re: кожна по 800. разом 667
« Відповідей #3 : 2013-03-27 16:23:17 »
Off-topic:
Кожного разу потрібно сильніше тиснути, а я боюсь та не до кінця вдавлюю, а потім після дебелого "клац-клац" та після успішного детекту в біосі встановленою памяті, до мене доходить, що минулого разу таке самісіньке вже було.
Те саме :/ Останнього разу вставляв тіміксівські модулі з радіаторами - то взагалі геркулесівські зусилля довелося докладати (мабуть модулі без радіаторів дещо прогинаються, то їх легше вставити (але й слоти на M5A97 пришиблені - з одного боку защіпка там фіксована)).

idontremember

  • Гість
Re: кожна по 800. разом 667
« Відповідей #4 : 2013-03-27 17:41:36 »
Off-topic:
Те саме :/ Останнього разу вставляв тіміксівські модулі з радіаторами - то взагалі геркулесівські зусилля довелося докладати...
:D а піт на чолі від хвилювання виступає? Радує, що я не один такий  ;) (якщо у вас дійсно такі "проблеми" бувають).

а-а-а, ось що іше: В цій платі що у мене зараз, один IDE розєм. Так от коли я постійно перевтикував то двд привід, то жорсткий диск (той що з колишнього компа), доперевтикувався до того, що на мат платі один контакт підігнувся - довелось знімати все-все. Вирівняв я той контакт, поставив все не місце, після зборки та укріплення всього - у мене, як завжди звідкілясь зявились зайві деталі  ;D до компутера. Але і без них працює. Значить вони не потрібні були :). Тепер якщо потрібно буде підтикнути ЖД або ДВДшку то я креаще буду втикати-витикати шлейф із самих пристроїв, а не в плату.

Погано що в Арчі старенький диск детектиться як Master. Ставив я Арча без того диску (і якщо спробувати вантажити Арч із двома підключ дисками, то сата, з ситемою, детектиться як sdb), але то все фігня - потрібно його (ЖД) підключити як Slave, перевтикнувши джампер та і все. Тоді буде і ДВД і другий ЖД одночасно детектитись біосом (бо на одному шлейфі і жд і двд).
---
Та тільки у ДВДрв уже проблеми почалися - поганенько він пише. То завдяки сусідам  >:( ДОпідключали його і довели до ручки  [smiley=angry2.gif].
---
---
300
повідомлення
[/size][/font]
---
Я тільки вчора (тобто сьогодні вночі) наткнувся на цікаве відео стосовно Арча. Супер! Чому я його раніше не помітив? І нарешті зрозумів через яку важливу дрібничку я не знав як налаштувати тирнет У ВСТАНОВЛЕНІЙ СИСТЕМІ.
« Змінено: 2013-03-27 17:52:27 від idontremember »

idontremember

  • Гість
Re: кожна по 800. разом 667
« Відповідей #5 : 2013-03-28 00:38:02 »
Ну напевне потрібно ставити в роз'єми одного кольору.?
Як саме вирішили проблему - поділіться.
Ну ото десь там воно і ховається.

Тільки я не змінював і не зберігав налаштувань у себе, бо у мене вже ш всьо чьотко ;).
---
ой, деякі мастдаї почнуть наїжджати на мене  ;D
« Змінено: 2013-03-28 00:45:53 від idontremember »