Автор Гілка: Операції з файлами при завантаженні через браузер  (Прочитано 3299 раз)

Відсутній GadZZillA

  • Новачок
  • *
  • дописів: 5
  • Карма: +0/-0
    • Мій сайт
Дуже часто доводиться завантажувати в Інтернет на особистий сайт фотографії. У Вінді, коли я обираю потрібні файли, я їх при завантаженні підписую або переміщую в окрему папку, щоб бачити, що я вже завантажив, а що - ні. В Ubuntu при завантаженні я нічого не можу робити з файлами, відсутній навіть попередній перегляд цих файлів. Чи існує спосіб виправити це?

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3628
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
Чим користуєтеся? Nautilus? Filezilla?
Можна користуватися звичайною програмою для роботи з файлами (той самий Nautilus, Gnome Commander тощо) із підтримкою gvfs.
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law

Відсутній GadZZillA

  • Новачок
  • *
  • дописів: 5
  • Карма: +0/-0
    • Мій сайт
Я навіть не знаю, як називається програма для перегляду файлів, ОС Ubuntu 19.10. Судячи з усього, це Nautilus. Але при завантаженні файлів менеджер інший (скріншот нижче). У ньому нічого з файлами робити не можна, ні переміщувати, ні перейменувати. Це не досить зручно, коли працюєш з багатьма файлами. Так є фотографія з назвою DSC_1090, коли я завантажую її на сайт, то підписую за змістом знімку, наприклад, Nature-Flowers щось таке. Наступного разу я вже бачу, що цей знімок підписано, отже його завантажувати не потрібно. Або просто переміщую у папку з назвою uploads, де я вже знаю, що всі файлі у цій теці завантажені. Все це я роблю прямо тут, в браузері.

Відсутній bebyx

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 69
  • Карма: +0/-0
    • bebyx
Я навіть не знаю, як називається програма для перегляду файлів, ОС Ubuntu 19.10. Судячи з усього, це Nautilus. Але при завантаженні файлів менеджер інший (скріншот нижче). У ньому нічого з файлами робити не можна, ні переміщувати, ні перейменувати. Це не досить зручно, коли працюєш з багатьма файлами. Так є фотографія з назвою DSC_1090, коли я завантажую її на сайт, то підписую за змістом знімку, наприклад, Nature-Flowers щось таке. Наступного разу я вже бачу, що цей знімок підписано, отже його завантажувати не потрібно. Або просто переміщую у папку з назвою uploads, де я вже знаю, що всі файлі у цій теці завантажені. Все це я роблю прямо тут, в браузері.

Спробуйте іншу віконницю, якщо вам це допікає.

Я все що треба редагую не в вікні завантаження, а в звичайному вікні огляду. Потім перетягую куди треба і скільки треба в поле завантаження в самому бравзері, якщо ми говоримо про Вордпрес. Відкривати вікно завантаження - це вже річ, яка застаріла. Всі сучасні веб-застосунки оптимізуються під те, щоб файли перетягнути прямо з папки в бравзер.
« Змінено: 2020-03-04 18:42:38 від bebyx »

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3628
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
Тоді вам варто скористатися якоюсь двопанельною програмою для керування файлами (той самий Gnome Commander чи Krusader). Я не дуже знаюся на GNOME, але там має бути можливість збільшити розміри мініатюр поряд із пунктами файлів (у програмах з KDE, зокрема Krusader і Dolphin (після натискання F3), така можливість є — Ctrl + коліщатко миші). При пересуванні у Krusader (F6) буде запропоновано вибрати нову назву файла. Можете зробити декілька вкладок за типовими теками для роботи. Якщо введете адресу ftp:/ або webdav:/ у рядку адреси над панеллю, зможете працювати із сайтом напряму без браузера.
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law

Відсутній GadZZillA

  • Новачок
  • *
  • дописів: 5
  • Карма: +0/-0
    • Мій сайт

А як налаштувати іншу віконницю? Браузер у мене Chromium. Є сайт на WP, є декілька сайтів на phpBB, а є ще платне двигло WWS для сайту зі шпалерами, ліцензоване. Усюди я завантажую файли, виключно фото, інколи інші файли. Також є соціальні мережі, в них я також інколи щось завантажую, але там не потрібно перейменовувати файли.

Відсутній bebyx

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 69
  • Карма: +0/-0
    • bebyx

А як налаштувати іншу віконницю?

Як звичне :) apt install.

Наприклад, встановити i3wm:

sudo apt install i3
Потім робите дефолтною, стару видаляєте (заґуґліть як це робити).

Але яку саме, щоб вам підійшла - не підкажу, бо не знаю. Спробуйте пошукати віконницю менеджер файлів (сорі, переплутав), що відтворює функції Windows Explorer на Лінуксі.

Браузер у мене Chromium. Є сайт на WP, є декілька сайтів на phpBB, а є ще платне двигло WWS для сайту зі шпалерами, ліцензоване. Усюди я завантажую файли, виключно фото, інколи інші файли. Також є соціальні мережі, в них я також інколи щось завантажую, але там не потрібно перейменовувати файли.

Це не має значення. Вас не влаштовує віконниця (window manager)/менеджер файлів (file manager) - то просто замініть це. В цьому й перевага Лінукса.  :)
« Змінено: 2020-03-04 20:35:59 від bebyx »

Відсутній bebyx

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 69
  • Карма: +0/-0
    • bebyx
Ось, наприклад, тема, з варіантами менеджерів файлів, що схожі на Експлорер.

Інша.
« Змінено: 2020-03-04 20:42:13 від bebyx »

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3628
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
Чекайте... Це мабуть якесь непорозуміння. Те, що працює у Chromium, має працювати абсолютно однакового на усіх платформах. Linux і середовище тут ні до чого.
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law

Відсутній bebyx

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 69
  • Карма: +0/-0
    • bebyx
Чекайте... Це мабуть якесь непорозуміння. Те, що працює у Chromium, має працювати абсолютно однакового на усіх платформах. Linux і середовище тут ні до чого.

Я зрозумів, що пан топік-стартер має на увазі. Це таки Наутілус. Коли в бравзері клацяєте "browse", то відкривається менеджер файлів, спеціальне вікно завантаження. В Експлорері в цьому вікні більше можливостей працювати з файлами, наприклад, перейменувати абощо. В Наутілусі перейменувати не можна. Пам'ятаю, я теж до цього звикав, коли тільки пересів на Убунту. А тепер і на роботі в Вінді переношу файли зі звичайного вікна оглядача (не клацяючи "browse", а перетягуючи туди файли).