Автор Гілка: Кому допомога віжливіша?  (Прочитано 6974 раз)

Відсутній gagarin

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 88
  • Карма: +0/-0
  • KILL BILL!! :)
Re: Кому допомога віжливіша?
« Відповідей #15 : 2005-05-11 15:16:02 »
Не всі люди однакові.
Але, виходить, знати мають всі.
Просто декому і непотрібні ці знання.
Комп`ютер було створено (а потім витрачено на нього кошти користувача) для полегшення життя. Полегшення, а не ускладнення.
Користуючись лінуксом, треба мати хочаб деякі знання у програмуванні і алгоритмізації.
А якщо встановити віндовс - не треба знати нічого.
Ось тобі музика, ось тобі фільми. Два рази клацнув на програму і вона встановилася.
А тепер давайте спробуємо рзібратися, яких користувачів насправді більше?
Як на мій погляд, - людей, що звикли лише клацати мишою.
Знати такі люди можливо ніколи й не будуть. Але вони все хочуть дивитись фільми та слухати музику.
Саме тут ліукс і програє.
Я знаю, що означє just for fun.
Ось саме тому і треба давати відповіді на прості запитання... просто тому що...
Інакше людей не зацікавиш.
Програмістів справді дуже мало. Ще серед нашого великого народу є багато різних професій...

Щодо книги "Секркти UNIX" - то у мене 2-е видання, а воно досить стареньке і там нема бгатьох "сучасних" речей, хоча основи там є і викладені вони досиь непогано :)
Ото воно так! (c)

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Re: Кому допомога віжливіша?
« Відповідей #16 : 2005-05-11 16:18:01 »
Ага, чому ж тоді на кожну програму там своя процедура встановлення й видалення, котрі, до того ж, лишають незрозумілі сліди за собою, так що все одно лемінги звертаються до місцевих знавців, щоб ті їм почистили машину, а в, наприклад, Debian такий уніфікований apt-get на все і про все?

Praporshic

  • Гість
Re: Кому допомога віжливіша?
« Відповідей #17 : 2005-05-12 01:09:42 »
Комп`ютер було створено (а потім витрачено на нього кошти користувача) для полегшення життя. Полегшення, а не ускладнення.
Ага, і він дозволяє вирішувати питання, які до його винаходу не існували  ;D
Користуючись лінуксом, треба мати хочаб деякі знання у програмуванні і алгоритмізації.
А якщо встановити віндовс - не треба знати нічого.
Ось тобі музика, ось тобі фільми. Два рази клацнув на програму і вона встановилася.
А тепер давайте спробуємо рзібратися, яких користувачів насправді більше?
Як на мій погляд, - людей, що звикли лише клацати мишою.
Знати такі люди можливо ніколи й не будуть. Але вони все хочуть дивитись фільми та слухати музику.
Саме тут ліукс і програє.
Встановити та налаштувати комп з віндою нічого не знаючи - неможливо. А користуватись компом за допомогою клацання мишою - можна й в лінуксі (практично перевірено)
« Змінено: 2005-05-13 02:19:39 від Praporshic »

Відсутній miwa

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1111
  • Карма: +0/-0
Re: Кому допомога віжливіша?
« Відповідей #18 : 2005-05-12 10:58:39 »
Не всі люди однакові.
Але, виходить, знати мають всі.
Просто декому і непотрібні ці знання.
Знання не потрібні, але зробити хочеться? А ви часом не хочете мати купу грошей і не працювати? ;)
Цитата
Комп`ютер було створено (а потім витрачено на нього кошти користувача) для полегшення життя. Полегшення, а не ускладнення.
А хто заперечує?
Цитата
Користуючись лінуксом, треба мати хочаб деякі знання у програмуванні і алгоритмізації.
А якщо встановити віндовс - не треба знати нічого.
Ось тобі музика, ось тобі фільми. Два рази клацнув на програму і вона встановилася.
Та ну? Давайте на пиво поспоримо - хто швидше і зручніше поставить ОС разом з повним набором програм та утиліт на повністю чисту машину. Особисто я навіть можу погодитись на те, що ви будете порушувати правила ліцензійної угоди з корпорацією майкрософт та використовувати піратські диски типу "Всі віндовзи + всі офіси на одному диску". Про всяк випадок пригадаю вам, що з коробки вінда не має офісу, не відтворює відео, не розуміє архівів (крім zip), в половині випадків потребує драйверів до відеокарт чи моніторів, а також сканерів, принтерів, модемів, dvb-карт та іншого господарства.
Цитата
А тепер давайте спробуємо рзібратися, яких користувачів насправді більше?
Як на мій погляд, - людей, що звикли лише клацати мишою.
Знати такі люди можливо ніколи й не будуть. Але вони все хочуть дивитись фільми та слухати музику.
Звісно. І саме для таких людей створено графічні оболонки над лінуксом.
Цитата
Саме тут ліукс і програє.
:D
Цитата
Я знаю, що означє just for fun.
Ось саме тому і треба давати відповіді на прості запитання... просто тому що...
Інакше людей не зацікавиш.
Будь ласка. Заводьте власний форум або реєструйтесь на одному з існуючих і - вперед. Подивлюся я на вас, коли ви всього лише пятий раз відповісте на запитання "а як мені з лінукса подивись вмісь віндовз-розділів" або "Чому xmms половину пісень підписує не в тому кодуванні".

Взагалі, Олексію, моя вам порада. Поставте собі якийсь із багатодискових комерційних лінуксів, до прикладу (хоча й не обовязково) Mandrake 10.1. Виберіть "Встановити все" під час установки та засікайте час. Подивуйтесь, чому у вас під час установки компютер жодного разу не перезавантажився. Подивіться на список встановлених програм через якихось 30-50 хвилин (залежить від потужності вашої машини). Пригадайте, скільки часу ви встановлювали аналогічний список програм у віндовзі. Подлубайтесь трохи в тому хазяйстві. Спробуйте щось налаштувати під себе. Подумайте, чому у вас відразу запускається відео, звук, архіви, малюнки, різні pdf-и, djvu; є вбудована підтримка всього на світі і ще трошки в додачу. А тоді приходьте зі своїми запитаннями та подивуйтесь від того, як будуть вам відповідати.
Читайте документацію - вона кермує.

Відсутній gagarin

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 88
  • Карма: +0/-0
  • KILL BILL!! :)
Re: Кому допомога віжливіша?
« Відповідей #19 : 2005-05-12 22:36:40 »
Дякую за пораду, але я вже спробував деякі з дистрибутивів, і маю свої уподобання.
Я завів цей топ не для того, щоб мені дали пораду.
Монтувати віндовс розділи я також вмію, і про відповідний плагін до xmms я також чув.

Я дуже радий, що є люди, які так віддано люблять лінукс, але не зважаючи на всі його чесноти - він чомусь досі у тіні.
Ніхто його не бачив. Багато хто навіть такого слова не чув.
Особисто я буду відповідати на прості питання усім. Інакше публіку не зацікавити.

А от відповідати на питання людині, яка сама взмозі знайти відповідь(а таких чимало) - я мабуть не стану.
Просто треба ставитись привітніше до початківців.
Інакше ніхто й не взнає про лінукс, бо половина покине цю затію одразу-ж.

Все-таки віндовс встановити(точніше ПЕРЕвстановити) можна і не знаючи нічого. А все інше встановлюється ще за 1 годину.
І багато людей так і робить. На все відповідь format c:
Таких, на скільки я знаю - більшість. Вони купують вінди.
А могли-б лінукси... Якщо-б їм відповідали із більшим тарпінням.

Надалі я хочу зауважити, що я не порад прошу. Я лише завів топ для дискусії на тему, яку я вважаю надзвичайно важливою.
Ото воно так! (c)

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Re: Кому допомога віжливіша?
« Відповідей #20 : 2005-05-13 01:35:25 »
Окей, відповідай. Я не проти, навіть за. Подивлюсь, правда, через який час ти створиш FAQ і всіх туди посилатимеш (до слова: нам така річ потрібна).

2 решта: хлопці, від сьогодні на прості й банальні питання не відповідаємо, у нас людина на посаді є!

Praporshic

  • Гість
Re: Кому допомога віжливіша?
« Відповідей #21 : 2005-05-13 02:15:51 »
А от відповідати на питання людині, яка сама взмозі знайти відповідь(а таких чимало) - я мабуть не стану.
Просто треба ставитись привітніше до початківців.
Інакше ніхто й не взнає про лінукс, бо половина покине цю затію одразу-ж.

Все-таки віндовс встановити(точніше ПЕРЕвстановити) можна і не знаючи нічого. А все інше встановлюється ще за 1 годину.
І багато людей так і робить. На все відповідь format c:
Таких, на скільки я знаю - більшість. Вони купують вінди.
А могли-б лінукси... Якщо-б їм відповідали із більшим тарпінням.
Ага, всеж перевстановити, а як до встановлення на нову залізяку?. А про тих до кого непривітно ставились - так для віндузятників це характерніше, ніж для юніксоідів. А вінду обирають частіше тому, що вона повсюди: іграшки, софт... (взагалі для підйому настрою блукаю по Дніпропетровському книжковому ринку, серед розкладок з дисками, питаючи якусь іграшку під лінукс - чи то дум 3, чи то вульфенштейн, чи то кваку 3 - обличча продавців теба бачити  ;) )

Відсутній miwa

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1111
  • Карма: +0/-0
Re: Кому допомога віжливіша?
« Відповідей #22 : 2005-05-13 06:14:25 »
(взагалі для підйому настрою блукаю по Дніпропетровському книжковому ринку, серед розкладок з дисками, питаючи якусь іграшку під лінукс - чи то дум 3, чи то вульфенштейн, чи то кваку 3 - обличча продавців теба бачити  ;) )
;D ;D ;D
Чудова ідея. Спробую-но я її при нагоді.  ;)
Читайте документацію - вона кермує.

Відсутній tech

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 586
  • Карма: +1/-0
  • Гигик
Re: Кому допомога віжливіша?
« Відповідей #23 : 2005-05-13 06:28:52 »
Doom3, Quake, Unreal, в принципі, спеціально під Лінукс і не існує, все під Віндовс, лише інсталятор для Лінукса з інтернету завантажити. Але, можливо, заради того щоб пабачити вираз на обличчі продавців, можна спитати і про Лінукс версії :)
« Змінено: 2005-05-13 06:33:01 від tech »

Відсутній gagarin

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 88
  • Карма: +0/-0
  • KILL BILL!! :)
Re: Кому допомога віжливіша?
« Відповідей #24 : 2005-05-13 16:01:18 »
2 решта: хлопці, від сьогодні на прості й банальні питання не відповідаємо, у нас людина на посаді є!

От вам і привітні відповіді...
Ото воно так! (c)

Відсутній miwa

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1111
  • Карма: +0/-0
Re: Кому допомога віжливіша?
« Відповідей #25 : 2005-05-13 16:58:24 »
Doom3, Quake, Unreal, в принципі, спеціально під Лінукс і не існує, все під Віндовс, лише інсталятор для Лінукса з інтернету завантажити.

Що значить "не існує"? Є двійкові бібліотеки і файли, скомпільовані для виконання в linux. Це по-твоєму означає "не існує"? Наскільки мені відомо, лінуксові версії quake просто вимагають паки з віндових квейків.
Хоча очевидно, що я можу й помилятись. Ніколи quake на linux не ставив. Ось до речі й буде чим на вихідних побавитись  :)
Читайте документацію - вона кермує.

Відсутній tech

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 586
  • Карма: +1/-0
  • Гигик
Re: Кому допомога віжливіша?
« Відповідей #26 : 2005-05-13 17:46:51 »
В продажі, miwa, в продажі  :)

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Re: Кому допомога віжливіша?
« Відповідей #27 : 2005-05-13 18:33:45 »
Цитата
От вам і привітні відповіді...
Так чекай :) Сам сказав, що на прості питання будеш відповідати, то складні ми вже візьмемо на себе. А щоб люди знали, до кого звертатись, я тебе до спеціальної групи заніс :) Ніяких образ із жодної сторони!

Відсутній politruk

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 52
  • Карма: +0/-0
  • BSD user
Re: Кому допомога віжливіша?
« Відповідей #28 : 2005-05-16 23:01:27 »
Цікаво, а де по Вашому отримують поради користувачи того самого офтопіку?
На support.microsoft.com?
Я думаю, що їм допомагають такіж, як і вони.
Я особисто намагаюсь відповідати на ті запитання з якими я розібрався, і на які ще ніхто не відповів ( або відповіли щось на зразок RTFM )
FreeBSD 6.0

Відсутній gagarin

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 88
  • Карма: +0/-0
  • KILL BILL!! :)
Re: Кому допомога віжливіша?
« Відповідей #29 : 2005-06-04 01:22:57 »
Цікаво, а де по Вашому отримують поради користувачи того самого офтопіку?
На support.microsoft.com?
Я думаю, що їм допомагають такіж, як і вони.
Я особисто намагаюсь відповідати на ті запитання з якими я розібрався, і на які ще ніхто не відповів ( або відповіли щось на зразок RTFM )

respect! :)

саме це я й мав на увазі
Ото воно так! (c)