Автор Гілка: Про флейми  (Прочитано 976 раз)

taras(Guest)

  • Гість
Про флейми
« : 2005-08-16 11:47:32 »
Ото запитання до шановного модератора, що такого кримінального я написав, що треба було вигризати, і як я повинен відповідати на його дописи, якщо їх вигризають. До речі, там було запитання, як так відбувається, що забороняють дописувати у тему, бо це флейм, але сам модератор продовжує дописувати. Прошу відповісти.

Відсутній miwa

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1111
  • Карма: +0/-0
Re: Про флейми
« Відповідей #1 : 2005-08-16 12:05:10 »
Цитата
що такого кримінального я написав, що треба було вигризати
Відповідь вказана відразу, саме тому допис не видалений повністю, а просто видалений ваш текст та номість вставлене посилання на відповідний пункт Правил поведінки на форумі. Про всяк випадок продублюю вказаний пункт Правил ще й сюди:
14. Будь-який тиск на модераторів, особисті образи в їхній бік і публічне обговорення їх діяльності не допускаються.
Пригадати вам, що саме було у видаленому повідомленні і чому воно підпадає під даний пункт?

Цитата
як я повинен відповідати на його дописи, якщо їх вигризають
Ви не повинні відповідати на мої дописи. Ви взагалі нічого мені не повинні. Але все ж якщо ви приймаєте участь у дискусії, то старайтесь дотримуватись правил ведення дискусії, посилання на котрі вказане на горі сторінки та ще й виділене червоним кольором.

Обговорювана тема, НМД, ще не є флеймом, але вже впритул підступила до тієї межі, коли обговорення новини перетворюється на пожежу. Завданням модераторів є запобігання цьому. Приблизно це саме мав на увазі Сергій Єгоров, наскільки я зрозумів його попередження у вашій відповіді №37.

З.І.
Оскільки все ж у правилах заборонене публічне обговорення дій модераторів, а натомість дозволене їх особисте обговорення та відповідні скарги і апеляції, на цьому тему пропоную вважати вичерпаною а всі інші необхідні пояснення я охоче надам у приваті.
Читайте документацію - вона кермує.