Автор Гілка: Майкрософт вербує Еріка Реймонда.  (Прочитано 2135 раз)

Відсутній tech

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 586
  • Карма: +1/-0
  • Гигик
http://esr.ibiblio.org/index.php?p=208
(англійською)
Прочитайте обов'язково коментарі :)

Відсутній miwa

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1111
  • Карма: +0/-0
Re: Майкрософт вербує Еріка Реймонда.
« Відповідей #1 : 2005-09-11 17:17:12 »
Це ще фігня, от почитати коментарі на ЛОРі про цю подію - ото натішитись можна :о)
З.І. Особисто мені лист сподобався; в цьому плані я підтримую ESR'a.
Читайте документацію - вона кермує.

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Re: Майкрософт вербує Еріка Реймонда.
« Відповідей #2 : 2005-09-11 22:23:04 »
Тільки от зірвав він свій гнів на кадровій аґенції, де до того всього діла мало причетні. Тим паче, його думка про себе, скажімо так... не конче відповідає умовам об'єктивної дійсності. Той же RMS, нмсд, як і Брюс Перенс, та й Лінус, зрештою, зробили більший внесок у рух ВПЗ, ніж він.

А я не надто симпатизую тим, хто багато плеска язиком, а діла не робить.

В майкрослопці була б файна кумпанія Стефкові Бальмерові.

Відсутній tech

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 586
  • Карма: +1/-0
  • Гигик
Re: Майкрософт вербує Еріка Реймонда.
« Відповідей #3 : 2005-09-12 04:59:49 »
Це ідеолог Лінукса і Вільного Програмного Забеспечення. Саме він сформулював багато керівних ідей ВПЗ. Також  esr це один з основоположників того що називається "гекерською культурою".  В усьому що він понаписував проглядається безкомпромісна конфронтація з корпоративним, монополістичним світом Закритого Програмного Забезпечення. Це свідомий воріг Майкрософта.
Намагання перетягнути esr на звою сторону з боку MS, після всьго того що було понаписано ним, це всерівно що сказати "все купується і все продається".
Цей лист Еріка не був направлений на  вербувального агента, скоріше на все співтовариство ВПЗ із посланням "я не продаюсь". Це заглуговує поваги.

Дещо грубуватий стиль листа витриманий у "burlesque" гекерській традиції, одним із основопожником якої являється сам esr.  Це було зроблено свідомо.  Ерік, це один з персонажів "гекерського фолькльору", нарівні з Лінусом і rms. Не обов'язково тільки програмувати щоб бути видатним. :)

http://en.wikipedia.org/wiki/Eric_Raymond

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Re: Майкрософт вербує Еріка Реймонда.
« Відповідей #4 : 2005-09-12 09:53:42 »
Цитата
Це ідеолог Лінукса і Вільного Програмного Забеспечення.
Не факт. Він виїхав на тому, що до нього зробили інші. Ідеологом ВПЗ є RMS, ESR вдало під'їхав у 1998 році зі своїм терміном Open Source.
Цитата
Саме він сформулював багато керівних ідей ВПЗ.
Не факт. Може, він ще й GPL написав?
Цитата
Також  esr це один з основоположників того що називається "гекерською культурою".  В усьому що він понаписував проглядається безкомпромісна конфронтація з корпоративним, монополістичним світом Закритого Програмного Забезпечення. Це свідомий воріг Майкрософта.
Намагання перетягнути esr на звою сторону з боку MS, після всьго того що було понаписано ним, це всерівно що сказати "все купується і все продається".  
Цей лист Еріка не був направлений на  вербувального агента, скоріше на все співтовариство ВПЗ із посланням "я не продаюсь". Це заглуговує поваги.
Розповісти про те, як ESR дав спіч майкрософту на тему "Як краще боротися з Open Source", всього лише за те, що ті йому організували зустріч з кількома письменниками-фантастами? У статті з вікіпедії про це говориться... А по-моєму, це за духом майже те саме, що "продати перворідство за миску сочевичної юшки". Так що продається не все, але ESR продається точно, і в M$ це знають не з чуток.

RMS зате не продається. Тому йому такий лист ніколи не приходив.
 
Цитата
Дещо грубуватий стиль листа витриманий у "burlesque" гекерській традиції, одним із основопожником якої являється сам esr.  Це було зроблено свідомо.  Ерік, це один з персонажів "гекерського фолькльору", нарівні з Лінусом і rms. Не обов'язково тільки програмувати щоб бути видатним.
Та от власне, самі хакери незадоволені з того, що Ерік зробив з the Jargon File (мене самого здивувала наявність там слова anti-idiotarianism, хоча його ніхто, крім Еріка, не вживає; та й багато речей він перекрутив там на власний лад). До речі, в хакерській культурі заведено судити людину власне за якістю роботи, котру вона виконує. А не за тим, як красиво вона говорить.

Хоча що там говорити? Є хороші хакери, а є просто "пробивні" люди. Котрі нічого путящого не зроблять, але за стіл до знаті завжди проб'ються.

Відсутній myroslava

  • Новачок
  • *
  • дописів: 27
  • Карма: +0/-0
  • upward
Re: Майкрософт вербує Еріка Реймонда.
« Відповідей #5 : 2005-09-15 11:46:47 »
Тільки от зірвав він свій гнів на кадровій аґенції, де до того всього діла мало причетні.
Цей лист Еріка не був направлений на  вербувального агента, скоріше на все співтовариство ВПЗ із посланням "я не продаюсь". Це заглуговує поваги.
Лист таки направлений на вербувального агента, з причин його непрофесійності. Нормальний рекрутер мусить мати ДУЖЕ хороше уявлення про той ринок, на якому він шукає спеціалістів. Тому це дійсно відвертий і тупий blunder з боку рекрутера. І я розумію іноді таку річ, як потребу в конфлікті, тому і розумію, з якої мотивації він так проїхався по бідоласі. Просто хотів познущатися. Ну і ніяких глибоких месаджів співтовариству ВПЗ він не слав, це природне бажання порозважати народ, раз сам на такому високому саркастичному рівні порозважався... "я таки сцятиму на могилу Майкрософта, і бажаю вам, щоб я вас не забризкав"  ;D
Офтопік і SuSE 10.2

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Re: Майкрософт вербує Еріка Реймонда.
« Відповідей #6 : 2005-09-15 13:11:53 »
Цитата
Ну і ніяких глибоких месаджів співтовариству ВПЗ він не слав, це природне бажання порозважати народ, раз сам на такому високому саркастичному рівні порозважався... "я таки сцятиму на могилу Майкрософта, і бажаю вам, щоб я вас не забризкав"  Регіт
В мене все ж є така думка, що якщо хвалишся тим, що представляєш якусь спільноту, то мусиш і поводитись гідно. І це не тільки спільноти ВПЗ стосується.

Читаючи ж його висловлювання про те, яке він нічне жахіття (чомусь у мене "нічне жахіття" викликає асоціацію з "нічним горщиком", повним ущерть) для майкрософту, не можу прогнати думку про манію величі. Це вже клініка. :)

Відсутній myroslava

  • Новачок
  • *
  • дописів: 27
  • Карма: +0/-0
  • upward
Re: Майкрософт вербує Еріка Реймонда.
« Відповідей #7 : 2005-09-15 13:39:49 »
Прочитавши про нього на вікіпедії, бачу принаймні два моменти, які підтверджують мою думку, що це просто щоденна розвага "he seems to enjoy the controversy this engenders." та "ESR is best known for his avid and persuasive writing, rather than coding." Люди, які вміють живо та переконливо писати, час від часу люблять це використати, щоб проїхатися по комусь, а потім їм хочеться, щоб хтось це оцінив. По собі знаю :)

Щодо гідності згідна.

А щодо нічного жахіття - це слово перекладається як просто "кошмар", бо якщо виділяти з нього "нічне", то буде "нічна кобила".
Офтопік і SuSE 10.2

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Re: Майкрософт вербує Еріка Реймонда.
« Відповідей #8 : 2005-09-15 14:12:45 »
Цитата
А щодо нічного жахіття - це слово перекладається як просто "кошмар", бо якщо виділяти з нього "нічне", то буде "нічна кобила".
До речі, щось у цьому є...