Автор Гілка: tcc 0.9.22  (Прочитано 5513 раз)

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3744
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
tcc 0.9.22
« : 2004-11-15 17:08:04 »
Минулого понеділка також вийшла нова версія tcc - тепер він компілює ядро лінукса на 30% швидше! (10 секунд на Pentium 4, 2.4ГГц). Тепер екcпериментатори над ядром лінукса можуть його компілювати при завантаженні ще швидше, ніж раніше!  :)
« Змінено: 2004-11-15 17:09:08 від lvm »
[Fedora Linux]

k_ilya

  • Гість
Re: tcc 0.9.22
« Відповідей #1 : 2004-11-15 23:16:43 »
мене приємно вразили проекти того пана, компілятор розміром 4k, що компілює сам себе, найшвидший алгоритм обчислення Пі, та інше.

помаранчевий Жук

  • Гість
Re: tcc 0.9.22
« Відповідей #2 : 2004-11-16 15:22:22 »
Ну нарешті можна ядро скомпілити чимось відмінним од гцц. А інтеловським компілятором можна?

Praporshic

  • Гість
Re: tcc 0.9.22
« Відповідей #3 : 2004-11-22 02:05:34 »
Мені цікаво як примусити систему використовувати саме його, бо в мене це викликало труднощі.

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3744
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: tcc 0.9.22
« Відповідей #4 : 2004-11-29 18:10:56 »
Мені цікаво як примусити систему використовувати саме його, бо в мене це викликало труднощі.

Не думаю, шо tcc варто використовувати як загальносистемний компілятор - він має досить багато відмінностей від gcc, який зараз є фактичним стандартом.

export CC=tcc
[Fedora Linux]

Відсутній G

  • Новачок
  • *
  • дописів: 16
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Re: tcc 0.9.22
« Відповідей #5 : 2004-12-09 01:55:47 »
Так, так! А потім ше модулі 2 години! Цікаво, шо то за кретин буде компілювати ядро цим компілятором? Нормальні люди компілюють ядро, шоб або мати максимальну швидкість, або робити debug!!! Чи може 4kb компілятор забезпечити debug і бути ISO/ANSI? Шановний Лісівка, перед тим, як писати на головній сторінці таку дурню, подумайте, чи це, взагалі, розумно, і чи це не понизить ваш рейтинг.

P.S. Ти написав, шо ти програміст. Справжні програмісти не використовують такі "тєлєги" як Fedora. Fedora використовують або user'и, або web-дизайнери (хочу підкреслити, шо web-дизайнер то ше далеко не програміст). Поміняй собі там || там. І ше одне: процесори Pentium4 використовують в основному буржуї, у яких грошей стільки, шо вже з дупи стирчать && чуваки, які надивися рекламу клятих імперіалістів про то шо P4 це круто.

LFS & CRUX - rulezzz.

k_ilya

  • Гість
Re: tcc 0.9.22
« Відповідей #6 : 2004-12-09 08:50:43 »
кулхацкер з'явився  ;D
 ;D ;D

Відсутній V

  • Новачок
  • *
  • дописів: 2
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Re: tcc 0.9.22
« Відповідей #7 : 2004-12-09 17:22:21 »
шо, з'їли буржуї. нема шо написати to G? Понакуповували П4 і компілять ядра за 10с. на всяких там Fedora'х і тим вимахуються, а критику ігноруєте??? CRUX FRVR!!!


k_ilya

  • Гість
Re: tcc 0.9.22
« Відповідей #9 : 2004-12-09 17:52:16 »
а по темі - справжні проґрамісти пишуть лише в машинних кодах та
http://www.multik.ru/other/redeye/
« Змінено: 2004-12-11 17:50:17 від k_ilya »

Відсутній vasia

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 50
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Re: tcc 0.9.22
« Відповідей #10 : 2004-12-11 19:19:58 »
схоже шановний "G" невміє провокаційні месаджі писати ;D
Шановний Лісівка, перед тим, як писати на головній сторінці таку дурню, подумайте, чи це, взагалі, розумно, і чи це не понизить ваш рейтинг.

ну що то за дитячий лепер, і одразу на особистості переходиш, а не безпідставні наїзди він тобі відповідати не буде, доречі, взагілі незрозуміло чим тобі ця новина не сподобалася, може той компайлер і буде комусь(точно не мені) корисним ;)

P.S. Ти написав, шо ти програміст. Справжні програмісти не використовують такі "тєлєги" як Fedora. Fedora використовують або user'и, або web-дизайнери (хочу підкреслити, шо web-дизайнер то ше далеко не програміст). Поміняй собі там || там.
а піонери в форумах то всім пояснюють


І ше одне: процесори Pentium4 використовують в основному буржуї, у яких грошей стільки, шо вже з дупи стирчать && чуваки, які надивися рекламу клятих імперіалістів про то шо P4 це круто.
LFS & CRUX - rulezzz.

значить я буржуй 8), але боюсь шо ні, скоріше то ти ніколи нічого крашого за целерон не юзав, тому і гоняєш понти в форумі. Для твого відома п4 HyperThreading корисна штука, на ньому можно побачити   баги з сінхронізацією потоків, які до того  могли з"явитися лише на багатопроцесорній машині.
Do not adjust your mind, there is a fault in reality.

_G

  • Гість
Re: tcc 0.9.22
« Відповідей #11 : 2004-12-13 10:16:57 »
Чувак! Я G, просто пароль дома забув (а зараз в універі). Я не мав на меті починати так-звані flameWars. Просто той дурний коммент про компіляцію ядра мене не запер. Я взагалі-то не думаю, шо я піонер, принаймні на вашому (цьому) сайті. І ше я бачу, шо ти не володієш інформацією: Технологія HyperThreading вперше з'явилася у процесорах AMD, а не Intel. В мене Athlon (був P4, але він мені не сподобався (Intel більше любить Microsoft, а не нормальну OS, шо мене не пре.)), бо він дешевий. (без особистих образ.). А в тебе який дистрибутив? :)

k_ilya

  • Гість
Re: tcc 0.9.22
« Відповідей #12 : 2004-12-13 15:44:25 »
Цитата
Intel більше любить Microsoft, а не нормальну OS, шо мене не пре.
Intel усіляко допомагає OSI (Open Source Initiative), як приклад: перший DRI 3d драйвер був саме у Intel810, недавно gcc developers conference відбувалась за кошти Intel, вони активно приймвють участь в розробці ядра (дивись ChangeLоg)

Цитата
Технологія HyperThreading вперше з'явилася у процесорах AMD
в процах AMD HyperThreading не було ніколи.

Цитата
А в тебе який дистрибутив? :)
У мене ASP9, лише тому, що я його колись давно поставив, а поставив тому, що у знайомого були диски :)

Відсутній G

  • Новачок
  • *
  • дописів: 16
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Re: tcc 0.9.22
« Відповідей #13 : 2004-12-13 19:42:49 »
Справді, з HyperThreading в AMD я прогнався. То насправді я колись прочитав в якісь статті, шо вперше ця технологія почала використовуватися в Linux, а не в маздайці. //Sorry. Все одно за ту саму ціну P4 я можу купити два Athlon, які по характеристиках не будуть уступати P4.

k_ilya

  • Гість
Re: tcc 0.9.22
« Відповідей #14 : 2004-12-13 21:23:46 »
Все одно за ту саму ціну P4 я можу купити два Athlon, які по характеристиках не будуть уступати P4.
Згоден, у мене та у більшості моїх знайомих AMD. З іншого боку, Інтел багато своїх прибутків вкладає в різні сфери, зокрема в Лінукс.
« Змінено: 2004-12-13 21:25:57 від k_ilya »