Автор Гілка: tcc 0.9.22  (Прочитано 5512 раз)

Відсутній vasia

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 50
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Re: tcc 0.9.22
« Відповідей #30 : 2004-12-24 10:42:22 »
Якщо вважати й середовище розробки Kylix 3 для C++ (я вже не кажу про kdevelop) недоробленим, то що є доробленими у мастдайці?

Kylix що вже фрішний? по друге, після року роботи з Борланд С++6 (той ще глюкогенератор) я не люблю тулзи цієї фірми, спроби попрацювати з CBuilderX для лінукса розчарували ще більше. Так що ними користуються ті кому потрібно підтримувати/портувати  код з попередніх версій делфі/білдера, або студенти(хоча для навчання краще використовувати "правильні" інструменти)
btw. з комерційних прог мені дуже подобаєся Visual SlickEdit, правда ця програма не вільна, але є спосіб її звільнити ::)
Do not adjust your mind, there is a fault in reality.

Praporshic

  • Гість
Re: tcc 0.9.22
« Відповідей #31 : 2004-12-25 01:08:57 »
Ні не зовсім. Є Open Edition. Хоча й немає текстів та грошей за нього не просять.

Відсутній vasia

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 50
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Re: tcc 0.9.22
« Відповідей #32 : 2004-12-26 15:30:48 »
Ні не зовсім. Є Open Edition. Хоча й немає текстів та грошей за нього не просять.

Я б з задоволенням почитав враження від використання  Open Edition в більш менш серьозному по об"єму проекті, бо ставити досліди на собі не хочется ::). Від перегляду feature matrix з сайта борланда склалося враження шо єдина мета того "опен едішін" - заманити з часом частину народа на платну версію. Ще я незрозумів чому вони забрали з фрішної версії ось це:

Export project to GNU make file for automated builds
...
Debug-spawned processes
Attach-to and debug running processes
Detach from debugging processes without terminating
Debug Inspector for monitoring component properties while debugging
Inspector View with fully qualified names
Event Log for showing process control messages and debug output
Local Variables View
Multiprocess, cross-process, and attach-to-process debugging for easy tracing through complex applications

В мене за останій час склалося враження що борланд підтримує тулзи для с++ вже по інерції і не намагаєтся їх розвивати (як мінімум на сегменті ринку для вінди - перше шо згадуєтся в сбілдері - недолугі precompiled headers, помилки в ATL які були виправлені в орігінальних sources вже давно, іноді після компіляціі  виявлялося шо файли в яких були зміни не були перекомпільовані допомогав Rebuild All але при цьому можно було на півгодини ідти пити каву, ще були проблеми з сервісами які вдалось виправити лише переносом того модуля на VisualStudio. I що було найбільш незрозуміло і неприємно - опис всіх  цих проблем був в інете, але борланд виправляти їх не спішив), можливо іх політика по відношенню до лінукса трохи інша, але  в будь якому випадку вони і далі будуть орієнтуватися на  на наліплювання формачек на бази даних, сутті не зміняє навіть те, що тепер вважаєтся крутим використання в цьому ще і веб сервісів :D
Do not adjust your mind, there is a fault in reality.

Praporshic

  • Гість
Re: tcc 0.9.22
« Відповідей #33 : 2005-01-04 02:33:30 »
Цей кайликс для мене - щоб не платити за делфу (останнім часом став дуже чесним ;) )
для вивчення програмування. Коли почну розробляти щось - перейду на vi

Відсутній vasia

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 50
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Re: tcc 0.9.22
« Відповідей #34 : 2005-01-08 22:26:14 »
Цей кайликс для мене - щоб не платити за делфу (останнім часом став дуже чесним ;) )
для вивчення програмування. Коли почну розробляти щось - перейду на vi

ну що тут скажеш, бажаю вдало перейти на *nix way ;)

а яка користь від використання кайлікса для вивчення програмування мені не зрозуміло. Якщо ти вчиш дельфі то робити то на кайлікс нерозумно, бо всеодно прийдется на вінді працювати (та і нема зараз особливих перспектив в дельфі), якщо с/с++ то, imho, продукти борланда тут взагалі протипоказані, вони вчать кнопочки по формочочкам розсовувати( незалежно від того на якій мові то робится) і в менюшках клікати(а толку від того? наприклад експортнеш двумя кліками проект в мейкфайл  подивишся на нього "розумному" редакторі який випадково при сейві всі таби  на пробіли позаміняє, а потім будеш думати чому проект зібрати неможливо), набагато корисніше одразу навчитися з make файлами працювати (autotools можно і на потім відкласти)   Фактично все що для того потрібно, то текстовий редактор і можливість з нього працювати з make & gdb, краще одразу звикнути до того мінімалізму бо реальна девелоперстка платформа буде не набагато кращею
(може до липня в мене знайдеться час видерти з останього SourceNavigaтора парсер кода приліпити його до SciTE і доробити до всього того маленький менеджер проектів і інтерфейс до gdb (того добра достатньо, так що також десь стягну готовий код), ось тоді і буде мені щастя у вигляді тузли з якою особисто мені буде зручно працювати  8) )
Do not adjust your mind, there is a fault in reality.