Автор Гілка: Без коментарів  (Прочитано 12935 раз)

Відсутній tenzor0078

  • Новачок
  • *
  • дописів: 15
  • Карма: +0/-0

Відсутній Сергій Лисовенко

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1489
  • Карма: +0/-0
Re: Без коментарів
« Відповідей #1 : 2009-03-26 21:26:57 »
Боян веселий :) чи може це справді пан Девелоперс-Девелоперс-Девелоперс сказонув?
Цитата
что делает практически невозможной работу честных пользователей Windows.
Цікаво, де він бачив, щоб віндузятники працювали? Потім виконувати свою основну роботу: складати по 5 кульок в лінію вони і під Linux можуть  ;D
Якщо Лінукс написали студенти - нехай вони під ним і навчаються.

Grandhaker

  • Гість
Re: Без коментарів
« Відповідей #2 : 2009-03-27 07:44:36 »
Я б сайти з таким змістом.............  [smiley=15.gif]>:(No comments короче кажучи.............

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: Без коментарів
« Відповідей #3 : 2009-03-27 20:41:42 »
Цитата
Линуксоиды представляют собой большую, сплоченную группу неадекватных людей.
Цитата
Сравнение Paint и GIMP
Ну і хто тут неадекватний?  :) Бачив я один такий сайтик, не наводитиму лінки, там був огляд СуСі очима віндузятника. Про зміст здогадайтеся самі.
Власне, чому я також не люблю аналогічних криків зі сторони прихильників Linux - вигляд це має такий-же неадекватний зі сторони.
Edit:
Я, таки, почитав це порівняння. Було смішно. Шкода, що там немає ніякого форума - порозважався-би.
« Змінено: 2009-03-27 20:47:37 від Piktor »
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній tenzor0078

  • Новачок
  • *
  • дописів: 15
  • Карма: +0/-0
Re: Без коментарів
« Відповідей #4 : 2009-03-27 21:13:10 »
звичайно, кричати не треба.
такі шедеври і змусили мене перейти на лінукс. тішить одне - це подібне на крик відчаю)))

ги... збільшення в 8 (!) раз...
« Змінено: 2009-03-27 21:16:42 від tenzor0078 »

Відсутній cadca

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 955
  • Карма: +0/-0
  • free like beer
Re: Без коментарів
« Відповідей #5 : 2009-03-27 22:35:02 »
Боян страшнющий [smiley=whitevoid_1.gif] (сайт було присвячено виходу свісти).
P.S.: Для тих, хто в танку: статті на сайті - стьоб.
« Змінено: 2009-03-27 22:37:17 від cadca »
Ubuntu 20.04/18.04; CentOS 7.x

Великий Кукурузо

  • Гість
Re: Без коментарів
« Відповідей #6 : 2009-03-27 23:22:52 »
P.S.: Для тих, хто в танку: статті на сайті - стьоб.
Здавайтеся!

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
Re: Без коментарів
« Відповідей #7 : 2009-03-28 01:01:35 »
Прочитав перше порівняння переглядачів і не витримався зі сміху. Не здивуюсь, якщо цей сайт придумав лінуксоїд.
стьоб.
До речі, глузування або кепкування. Не сприймайте як образу.
------------
М.: На ображених воду возять :)
« Змінено: 2009-03-28 11:27:18 від cadca »

Відсутній tenzor0078

  • Новачок
  • *
  • дописів: 15
  • Карма: +0/-0
Re: Без коментарів
« Відповідей #8 : 2009-03-28 13:13:48 »
Не здивуюсь, якщо цей сайт придумав лінуксоїд.
такі та подібні речі часто можна почути... і це кепкування зроблене не на пустому місці...
от я був "неготовий" до звіту бо в мене презинтація була не в паверпойнті зроблена - в нас в універі, як мені сказали використовують "іншу систему". Причому "інша система" то піратський віндовз...
може трошки не в тему, але я веду до того, що одними глузуваннями не обійтись.

Powerpoint

  • Гість
Re: Без коментарів
« Відповідей #9 : 2009-03-30 16:25:57 »
Що за прикол?
Якщо зробили презентацію в ООо - в поверпойнт конвертувати без проблем можна.
Якщо забадяжили в LaTeX - в "іншій системі" має бути адобо-акробат рідер, який мусить мати режим презентації (чи то тільки евінс така розумна...).

Grandhaker

  • Гість
Re: Без коментарів
« Відповідей #10 : 2009-03-30 17:42:47 »
Що за прикол?
Якщо зробили презентацію в ООо - в поверпойнт конвертувати без проблем можна.
Якщо забадяжили в LaTeX - в "іншій системі" має бути адобо-акробат рідер, який мусить мати режим презентації (чи то тільки евінс така розумна...).
Який гарний флуд.
------------
М.: На цей раз обмежусь усним попередженням - флудом якраз є ваш пост (пост відредагував).
« Змінено: 2009-03-30 21:43:45 від cadca »

Відсутній tenzor0078

  • Новачок
  • *
  • дописів: 15
  • Карма: +0/-0
Re: Без коментарів
« Відповідей #11 : 2009-03-31 14:33:37 »
Що за прикол?
Якщо зробили презентацію в ООо - в поверпойнт конвертувати без проблем можна.
Якщо забадяжили в LaTeX - в "іншій системі" має бути адобо-акробат рідер, який мусить мати режим презентації (чи то тільки евінс така розумна...).
Я навіть мав portable ООо для віндовс... от тільки його треба було встановлювати ( і таке буває )... прав встановити софт ніхто з присутніх немав... не зберіг в ppt ( здається так) по тій причині що просто забув...

Відсутній noddeat

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 197
  • Карма: +0/-0
Re: Без коментарів
« Відповідей #12 : 2009-03-31 15:44:43 »
Що за прикол?
Якщо зробили презентацію в ООо - в поверпойнт конвертувати без проблем можна.
Якщо забадяжили в LaTeX - в "іншій системі" має бути адобо-акробат рідер, який мусить мати режим презентації (чи то тільки евінс така розумна...).
Я навіть мав portable ООо для віндовс... от тільки його треба було встановлювати ( і таке буває )... прав встановити софт ніхто з присутніх немав... не зберіг в ppt ( здається так) по тій причині що просто забув...
конвертувати odp в ppt без сенсу: результат абсолютно непередбачуваний.
якщо у вас немає анімації в презентації, тоді чому ви не зробили pdf? я завжди роблю pdf, навіть якщо знатиму, що буде комп з лінуксом/ОО.

якщо у вас є анімація, то ви маєте заздалегідь сконтактувати з організаторами з приводу відповідного ПЗ, або принести свій комп. те, що ви зробите все в MSOffice, не є гарантією, що все запуститься та’як треба.
Filenames are infinite in length, where infinity is set to to 255 characters. Peter Collinson, "The Unix File System"

Grandhaker

  • Гість
Re: Без коментарів
« Відповідей #13 : 2009-03-31 16:16:59 »
Що за прикол?
Якщо зробили презентацію в ООо - в поверпойнт конвертувати без проблем можна.
Якщо забадяжили в LaTeX - в "іншій системі" має бути адобо-акробат рідер, який мусить мати режим презентації (чи то тільки евінс така розумна...).
Який гарний флуд.
------------
М.: На цей раз обмежусь усним попередженням - флудом якраз є ваш пост (пост відредагував).
Я вибачаюсь,але на форумі є тема "Прикладні програми".А тут начебто тема "Гумор",тому пан Powerpoint міг би написати саме туди.

Відсутній Djalin

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 660
  • Карма: +0/-0
Re: Без коментарів
« Відповідей #14 : 2009-04-01 09:15:42 »
http://windows7.nsk.ru/?article=12

особливо сподобався вислів права пользователей программного обеспечения Microsoft ущемляются, несмотря на то, что таких пользователей большинство. И только героическое мужество этих людей и глубокая преданность компании Microsoft обеспечивают дальнейшую жизнь Windows.

Сайт той самий!

Мы так давно этого ждали и наконец это свершилось! Недавно пользователи смогли посмотреть первые сборки Windows 7. Хотя это всего лишь предварительная версия этой операционной системы, уже можно сказать, что корпорация Microsoft достигла небывалых успехов в области архитектуры и дизайна ОС.

Microsoft Windows 7 представляет собой принципиально новую операционную систему. При создании Windows 7, разработчики не оглядываются на Windows Vista и Windows XP, а пытаются создать что-то новое, особенное.

Опытные программисты Microsoft сделали всё возможное, чтобы обеспечить пользователю возможность эффективного и рационального использования компьютера. Больше не нужно тратить время и «воевать» с системой. Достаточно лишь заплатить деньги компании Microsoft, установить Microsoft Windows 7 и получать радость от использования Microsoft Windows.

В соответствии традициями, принятыми в компании Microsoft, в первую очередь изменения коснулись пользовательского интерфейса. Здесь разработчики Windows 7 потрудились, чтобы сделать грандиознейшие изменения. Главное отличие состоит в том, что в Windows 7 была создана новая, усовершенствованная панель задач, где значки свёрнутых окон выглядят точно также, как и значки быстрого запуска. Пользователю больше не нужно вникать в отличия различных типов значков. Всё видно сразу, без всяких проблем.

Кроме того в Windows 7 представлена революционная функция Aero Snap, которая позволяет управлять системой жестами. Также заслуживает внимания технология Aero Peek, средствами которой вы можете посмотреть содержимое вашего рабочего стола, всего лишь наведя мышью на правый нижний угол экрана. Правда вы не сможете обращаться к ярлыкам на рабочем столе, потому что как только вы выведете курсор за пределы правого нижнего угла, появятся окна и скроют рабочий стол. Однако вы можете, например, полюбоваться рисунком рабочего стола!

В целом операционная система стала ещё стабильнее, чем Windows Vista и требования к оборудованию ещё более уменьшились. С нетерпением ждём финальной версии Microsoft Windows 7, которая будет пригодна для коммерческой эксплуатации. Мы верим, что Microsoft Windows 7 поможет решить те проблемы, которые ещё остались после установки Microsoft Windows Vista! ;D

Вибачаюсь за те що російською але перекласти  наприклад виділене - моєї хворої хворої і неадекватної фантазії просто невистачає.
« Змінено: 2009-04-01 09:16:59 від djalin »