Автор Гілка: я мабуть не піду гуляти...  (Прочитано 14352 раз)

Відсутній coirius

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 175
  • Карма: +0/-0
  • ArchLinux
Re: я мабуть не піду гуляти...
« Відповідей #30 : 2010-06-24 18:26:41 »
Наскільки мені відомо, соняшні промені складаютсься із фотонів, під час зіткненя фотонів із якимось фізичним тілом виділяється енергія, кількість віділеної енергії залежиться від хімічних властивостей тіла.  :-[

Відсутній Djalin

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 660
  • Карма: +0/-0
Re: я мабуть не піду гуляти...
« Відповідей #31 : 2010-06-24 23:34:46 »
будемо сперечатись про квантово - хвильовий дуалізм?
щодо енергії - то хімічні властивості мають значення лише якщо ця речовина вступає в реакцію під дією світла - інакше фізичні та оптичні властивості
« Змінено: 2010-06-24 23:36:04 від djalin »

Відсутній Djalin

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 660
  • Карма: +0/-0
Re: я мабуть не піду гуляти...
« Відповідей #32 : 2010-06-24 23:44:38 »
А вумнік не скаже, як Сонце через вакуум постачає нас теплом?
таким самим, яким воно ж через вакуум постачає його на Землю?
А ми де? о_О
Космонавти, що першими почали виходити у відкритий космос, мерзли в ноги. І звідкись взялося поняття "космічний холод".
перекладав гуглом - джерела російськомовні

Цитата
Космічний холодВсе залежить від теплопровідності матеріалу костюма. Якщо вона мала, що випромінює зовнішня поверхня охолоне (не миттєво) і такою залишиться. Температура всередині з легкістю підтримується кімнатна. Тепломалопроводящімі плитками обліплені шатлів. Показували такий фільм по ТБ: мужик в лабораторії бере розпечений до рожевого кольору брусок за кути голими пальцями і нічого. Куточки бруска в місці зіткнення з пальцями почорніли - охолонули а тепла зсередини бруска не надходить з достатньою швидкістю.

Цитата
Так як температура визначається скоостью молекул, у вакуумі ні холодно ні жарко .

Цитата
Людина постійно витрачає енергію, віддаючи її в навколишнє середовище. Якщо його помістити в адіабатні систему, то, думаю, велика частина хімічної енергії його тіла, в першу чергу це буде енергія їжі, потім жирів організму, необоротно перейде в теплову, і, хоч сумарна енергія системи залишиться незмінною, температура системи підвищиться вище початкової 36 за цельсієм.
http://dxdy.ru/topic4224.html



по моєму подібне можна спостерігати на планетах де немає атмосфери - там величезні перепади температури - які залежать від освітлення, плюс треба враховувати матеріал скафандра (їх роблять білими - щоб сонце не гріло)
« Змінено: 2010-06-24 23:46:21 від djalin »

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: я мабуть не піду гуляти...
« Відповідей #33 : 2010-06-25 00:24:25 »
будемо сперечатись про квантово - хвильовий дуалізм
На ЛОУ за таке не банять (не банили, принаймні ще), на відміну від політичних суперечок.  :)
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.