Автор Гілка: apache2+drupal  (Прочитано 8869 раз)

Відсутній yvh

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 56
  • Карма: +0/-0
Re: apache2+drupal
« Відповідей #30 : 2010-05-08 14:02:21 »
ось наприклад макет, гола сторінка, взяв з блоггера. Красивий фон. Мене цікавить як це робиться, при тому що графічні файли не використовуються. Якось цей фон "кодується". Що читати, що підучити, щоб зробити щось таке схоже:
Це, якраз, звичайнісінькі графічні файли. А почитати потрібно будь-який підручник по html.

Це якраз голий файл.html, без жодного графічного файлу. Папку з графічними і іншими прибамбасами я видалив, залишив тільки один html. Можу прикріпити його в архіві, якщо не віриться.
Не пробували відключити інтернет, почистити кеш і подивитись як вам  отой «голий.html» малюватиме кружечки після цього?

Відсутній Campana

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 795
  • Карма: +0/-0
  • Проходив мимо
Re: apache2+drupal
« Відповідей #31 : 2010-05-09 01:26:40 »
Може порадите щось для людини яка не знає хтмл-кодів і т.п. а хоче створити сторінку(сайтик). Чи такого на сьогоднішній день ще не існує, щоб було просто як напр GIMP для любителів графіки? Нема такого щоб мишкою порозкидав елементи сайту і готово? ;)
Є таке. Дуже просте, навіть мишкою нічого розкидати не треба — само шаблон сторінки створює, який можна через меню коригувати. Називається воно Drupal, і Ви його намагаєтеся встановити.

До речі, щоб "помацати" CMS, не обов’язково її ставити на свій комп. Є ж безкоштовний хостинг, де можна автоматом поставити ряд різних CMS. Ось я натрапив якось на http://topua.net/. Там і Drupal можна поставити, і Joomla є (обидві гілки), і ще купа всього. Всі встановлення при цьому задаються через панель керування, робляться швидко і автоматом (ну хіба мову в БД правити доведеться руцями, щоб не отримати крокозябли). Спробуйте, заодно зможете порівняти різні CMS, не морочачись із інсталяцією.

Відсутній DalekiyObriy

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1923
  • Карма: +4/-0
Re: apache2+drupal
« Відповідей #32 : 2010-05-09 05:48:31 »
Коли я шукав CMS для r2u.org.ua, знайшов якийсь сайт, де було встановлено десь з 10 CMS з відкритим доступом, можна було їх помацати, створювати вміст, навіть адмініструвати...
Фокус був в тому, що кожні декілька годин вони повністю перевстановлювалися.
Але щось зараз не можу знайти, можливо халява накрилася...
Fedora 35 (x86-64)

romi

  • Гість
Re: apache2+drupal
« Відповідей #33 : 2010-05-09 08:43:01 »
Є таке. Дуже просте, навіть мишкою нічого розкидати не треба — само шаблон сторінки створює, який можна через меню коригувати. Називається воно Drupal, і Ви його намагаєтеся встановити.
На мою скромну думку, для новачка значно простішим буде Wordpress. А Drupal для новачків трохи заскладний.
Хоча і для успішного користування Wordpress HTML + трохи PHP потрібно знати, але це не є обов'язковим.

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3745
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: apache2+drupal
« Відповідей #34 : 2010-05-09 11:21:06 »
Коли я шукав CMS для r2u.org.ua, знайшов якийсь сайт, де було встановлено десь з 10 CMS з відкритим доступом, можна було їх помацати, створювати вміст, навіть адмініструвати...
Фокус був в тому, що кожні декілька годин вони повністю перевстановлювалися.
Але щось зараз не можу знайти, можливо халява накрилася...

Та ні, все на місці: http://php.opensourcecms.com/
[Fedora Linux]

Відсутній Campana

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 795
  • Карма: +0/-0
  • Проходив мимо
Re: apache2+drupal
« Відповідей #35 : 2010-05-09 18:56:59 »
Коли я шукав CMS для r2u.org.ua, знайшов якийсь сайт, де було встановлено десь з 10 CMS з відкритим доступом, можна було їх помацати, створювати вміст, навіть адмініструвати...
Фокус був в тому, що кожні декілька годин вони повністю перевстановлювалися.
Але щось зараз не можу знайти, можливо халява накрилася...
Яка ж це халява? От на topua.net все зберігається необмежений час: досить лише раз на три тижні заходити на власний сайт. Можна ще для певності кожного разу (якщо нічого міняти) одну буквочку де-небудь виправляти...  ::)

romi

  • Гість
Re: apache2+drupal
« Відповідей #36 : 2010-05-09 19:28:09 »
Яка ж це халява?
Економія часу.

Відсутній Максим Козуб

  • Новачок
  • *
  • дописів: 7
  • Карма: +0/-0
  • Перекладач
    • Мій профіль у LinkedIn
Re: apache2+drupal
« Відповідей #37 : 2017-11-05 11:35:45 »
Це якраз голий файл.html, без жодного графічного файлу. Папку з графічними і іншими прибамбасами я видалив, залишив тільки один html. Можу прикріпити його в архіві, якщо не віриться.
Не пробували відключити інтернет, почистити кеш і подивитись як вам  отой «голий.html» малюватиме кружечки після цього?
Хоч тема й стара, але про всяк випадок нагадаю, що теоретично там таки міг бути «голий.html» з data URI для зображень.