Автор Гілка: Укр. Кноппікс.  (Прочитано 32347 раз)

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
Re: Укр. Кноппікс.
« Відповідей #75 : 2010-06-28 23:03:05 »
Так ось - на екрані лише шахівниця. Без нічого. Без робочого столу. Курсора не видно - він не з'являється. Тому такої можливості нема.
Ви приречені, з такими коментарями Вам ніхто не допоможе.

Відсутній propan

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 280
  • Карма: +0/-0
Re: Укр. Кноппікс.
« Відповідей #76 : 2010-06-28 23:13:15 »
Так ось - на екрані лише шахівниця. Без нічого. Без робочого столу. Курсора не видно - він не з'являється. Тому такої можливості нема.
Ви приречені, з такими коментарями Вам ніхто не допоможе.
Я й не прагну допомоги. Я тестую на власному залізі. І розповідаю що є. А це допомога програмісту. Напишіть яку команду ввести і я викладу яке в мене залізо.
БУДЬ ЗА МЕТР ПОЗАДУ ВЛАСНОЇ ГОЛОВИ

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
Re: Укр. Кноппікс.
« Відповідей #77 : 2010-06-29 00:33:55 »
Ждіть пана borman, я Debian не дуже опанував.

Відсутній borman

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 416
  • Карма: +0/-0
  • Debianizer
Re: Укр. Кноппікс.
« Відповідей #78 : 2010-06-29 14:16:14 »
Що я можу сказати, якщо абсолютно не зрозуміло, що відбувається? Що таке "шахівниця"? Зображення тла не розгорнулось на весь екран? Чорно-білі візерунки X-серверу? Глюки compiz? Як поєднується "відсутність робочого столу" з "наявністю файлів на робочому столі"? Що значить немає курсору? Система взагалі на дії миші? Миша взагалі є в системі?

Викладіть, будь ласка, виводи таких команд (запускати під користувачем root, після команди su):
lshw
lspci
lsusb
dd if=/dev/zero of=/dev/null

Відсутній propan

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 280
  • Карма: +0/-0
Re: Укр. Кноппікс.
« Відповідей #79 : 2010-06-29 14:35:46 »
Що я можу сказати, якщо абсолютно не зрозуміло, що відбувається? Що таке "шахівниця"?
Зображення тла не розгорнулось на весь екран? Чорно-білі візерунки X-серверу? Глюки compiz?
-тема робочого столу - шахівниця. така шахівниця згори до низу.

 Як поєднується "відсутність робочого столу" з "наявністю файлів на робочому столі"?
-ніяк. нема панелі задач. нема файлів на робочому столі.

Що значить немає курсору? Система взагалі на дії миші?
- рухаєш мишою - нема реакції, не видно курсору

 Миша взагалі є в системі?

- є

Викладіть, будь ласка, виводи таких команд (запускати під користувачем root, після команди su):
lshw
lspci
lsusb
- це неможливо з причин викладених вище
БУДЬ ЗА МЕТР ПОЗАДУ ВЛАСНОЇ ГОЛОВИ

Відсутній borman

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 416
  • Карма: +0/-0
  • Debianizer
Re: Укр. Кноппікс.
« Відповідей #80 : 2010-06-29 17:40:44 »
Отже, все завантажується, і робочий стіл, і панель таки відображаються? Що ви очікували побачити на екрані окрім "шахівниці"? Про які чорні поля ви згадували в попередніх постах?

Отже, таке враження, що лише не працює миша. Який у вас екземпляр гризуна? Як система реагує на натискання кнопок миші? Чи працює клавіатура?

Alt+F2 дає можливість запускати програми, в тому числі lxterminal, в якому вже можна виконати su і всі необхідні команди.
dd if=/dev/zero of=/dev/null

Відсутній propan

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 280
  • Карма: +0/-0
Re: Укр. Кноппікс.
« Відповідей #81 : 2010-06-29 21:50:24 »
Отже, все завантажується, і робочий стіл, і панель таки відображаються? Що ви очікували побачити на екрані окрім "шахівниці"? Про які чорні поля ви згадували в попередніх постах?
--нічого нема крім шахівниці. чорні поля по краях - т.щ. в мене панель 19 діагональ

Отже, таке враження, що лише не працює миша. Який у вас екземпляр гризуна? Як система реагує на натискання кнопок миші? Чи працює клавіатура?
--ні те ні інше не працює

Alt+F2 дає можливість запускати програми, в тому числі lxterminal, в якому вже можна виконати su і всі необхідні команди.
--не пробував. завтра може спробую. можливо це пояснює що не на кожному залізі після модифікації дистрибутив працює.
БУДЬ ЗА МЕТР ПОЗАДУ ВЛАСНОЇ ГОЛОВИ

Відсутній propan

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 280
  • Карма: +0/-0
Re: Укр. Кноппікс.
« Відповідей #82 : 2010-06-30 14:40:13 »
Замінив CD-RW на новий. Протестував у лайф-сд. Працює друга бета добре. ОО - супер!  ехе файл Вайн так і не відкрив.
http://luxyri.ru/movie/documentary/19276-kak-kachat-fajly-cherez-bittorrenty-videourok.html


І не вдалося налаштувати принтер Cannon IP-1000 (можна у наступному релізі вставити драйвери до цього принтера? Я дещо розочарований. Думав що ось прямо з коробки все почне працювати. Може я не правильно підключаю принтери? А де ж тут видатна здатність Кнопіксу визначати залізо?).
І мене не чутно у Скайпі.
можна встановити Адобе флеш плеєр
і джава скррипт?.
І якщо вже назву програми з меню не перекладено то хоча б написати поруч українською для чого вона, а якби перекласти все-все-все і інсталятор також - das ist Fantastisch!!!)))
І перемикання мови контр+шіфт.
І доставити аудіо і відео кодеки.
І добре було б додати системний монітор щоб можна було вбити процес що завис.
і бітторент поставити - він зручний
і доставити кириличні шрифти бо дос файли мають вигляд ???????????
Запускав на іншому компі - там картинка смикається і смуги по екрану - нема драйвера відеокарти?
« Змінено: 2010-07-01 20:25:34 від propan »
БУДЬ ЗА МЕТР ПОЗАДУ ВЛАСНОЇ ГОЛОВИ

Відсутній propan

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 280
  • Карма: +0/-0
Re: Укр. Кноппікс.
« Відповідей #83 : 2010-07-16 10:06:33 »
Щойно виклав другу бету української версії Knoppix:

http://ftp.linux.kiev.ua/pub/Linux/Knoppix/beta-UA/KNOPPIX_V6.2.1CD-2010-06-15-UA-CLASSIC.iso

Зміни в порівнянні з першою:
* косметичний ремонт локалізації LXDE
* нові та оновлені переклади  для деяких програм та пунктів меню
* gv, xpdf, djview замінено на evince
* встановлено SMplayer
* встановлено графічний торент-клієнт qBittorent

Виникли певні проблеми при спробі навчити 0wn встановлювати на диск локалізовану систему, наразі він працює нестабільно, тому в цьому випуску він залишений без змін. Не виключено, що взагалі доведеться обмежитись простими рекомендаціями для людей, котрі побажать встановити систему на диск або флеш носій щодо того як змусити завантажуватись локалізовану систему.

Вставив СД, перезавантажив і розгорнулося все з чудовою українською. Встановив на ноут - все англ(((.
Може є спосіб з українською локалізацією встановити?
Замінив CD-RW на новий. Протестував у лайф-сд. Працює друга бета добре. ОО - супер!  ехе файл Вайн так і не відкрив.
http://luxyri.ru/movie/documentary/19276-kak-kachat-fajly-cherez-bittorrenty-vid...
І не вдалося налаштувати принтер Cannon IP-1000 (можна у наступному релізі вставити драйвери до цього принтера? Я дещо розочарований. Думав що ось прямо з коробки все почне працювати. Може я не правильно підключаю принтери? А де ж тут видатна здатність Кнопіксу визначати залізо?).
І мене не чутно у Скайпі.
можна встановити Адобе флеш плеєр
і джава скррипт?.
І якщо вже назву програми з меню не перекладено то хоча б написати поруч українською для чого вона, а якби перекласти все-все-все і інсталятор також - das ist Fantastisch!!!)))
І перемикання мови контр+шіфт.
І доставити аудіо і відео кодеки.
І добре було б додати системний монітор щоб можна було вбити процес що завис.
і бітторент поставити - він зручний
і доставити кириличні шрифти бо дос файли мають вигляд ???????????
Запускав на іншому компі - там картинка смикається і смуги по екрану - нема драйвера відеокарти?
БУДЬ ЗА МЕТР ПОЗАДУ ВЛАСНОЇ ГОЛОВИ

Відсутній borman

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 416
  • Карма: +0/-0
  • Debianizer
Re: Укр. Кноппікс.
« Відповідей #84 : 2010-07-16 16:41:44 »
Не можна. Користуйтесь Ubuntu. Вчіть англійську мову. Знайдіть знайомого, який добре орієнтується в Linux.
dd if=/dev/zero of=/dev/null

Відсутній propan

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 280
  • Карма: +0/-0
Re: Укр. Кноппікс.
« Відповідей #85 : 2010-07-16 16:52:21 »
Не можна. Користуйтесь Ubuntu. Вчіть англійську мову. Знайдіть знайомого, який добре орієнтується в Linux.
Гаразд. А "lang=ua" помагає при встановленні чи слід зробити щось інше?
БУДЬ ЗА МЕТР ПОЗАДУ ВЛАСНОЇ ГОЛОВИ

Відсутній dkorzhevin

  • Новачок
  • *
  • дописів: 12
  • Карма: +0/-0
Re: Укр. Кноппікс.
« Відповідей #86 : 2010-07-23 15:33:12 »
Шановний propan,

Ви ніколи не замислювалися над тим, що той функціонал, що ви перерахували зручний лише для вас. Отже, виконувати всі ваші забаганки майже те саме, що робити дистрибутив спеціально для вас, та забути про всіх інших користувачів. Це не кажучи про те, що безкоштовно робити цього також ніхто не буде.

Відсутній propan

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 280
  • Карма: +0/-0
Re: Укр. Кноппікс.
« Відповідей #87 : 2010-07-23 15:48:34 »
Шановний propan,

Ви ніколи не замислювалися над тим, що той функціонал, що ви перерахували зручний лише для вас. Отже, виконувати всі ваші забаганки майже те саме, що робити дистрибутив спеціально для вас, та забути про всіх інших користувачів. Це не кажучи про те, що безкоштовно робити цього також ніхто не буде.

Дякую за відповідь. Розумію. Дуже потрібно встановити Кнопікс з українською локалізацією. Звичайною, простою, нашою, солов'їною, рідною українською мовою. Цілком природнє бажання, чи не так? Саме тому й існує цей сайт.
Як встановити Кнопікс з українською локалізацією?  
БУДЬ ЗА МЕТР ПОЗАДУ ВЛАСНОЇ ГОЛОВИ

Відсутній dkorzhevin

  • Новачок
  • *
  • дописів: 12
  • Карма: +0/-0
Re: Укр. Кноппікс.
« Відповідей #88 : 2010-07-24 04:12:28 »
Дякую за відповідь. Розумію. Дуже потрібно встановити Кнопікс з українською локалізацією. Звичайною, простою, нашою, солов'їною, рідною українською мовою. Цілком природнє бажання, чи не так? Саме тому й існує цей сайт.
Як встановити Кнопікс з українською локалізацією?  

Встановіть Debian GNU/Linux. Knoppix - один з кращих живих (live) дистрибутивів, але він не розрахований для встановлення на жорсткий диск. Тобто, його таки можно встановити, але самі автори дистрибутиву рекомендують натомість для встановлення на жорсткий диск використовувати Debian.

Приведу цитату з офіційного сайту Knoppix:

Цитата
Knoppix is based on Debian, a Linux distribution that is intended for hard drive installation. When Knoppix was first released a Linux install did require a fair amount of technical knowledge; but the Debian install process has matured a lot since then. It's still not perfect, but neither is the Knoppix install. If you want a Linux system installed to your hard disk, as well as the programs that are included on Knoppix and many many others, all free, you should at least consider Debian and try installing a curent version of it rather than only installing Knoppix and not having a chance to compare Knoppix to pure Debian.

Тобто в вашому випадку краще встановити Debian та українську локалізацію.

Якщо ж ви все-таки хочете пробувати встановити knoppix - будь ласка, є офіційна документація:
http://www.knoppix.net/wiki/Category:Hard_drive_Installation
« Змінено: 2010-07-24 04:14:47 від dkorzhevin »

Відсутній propan

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 280
  • Карма: +0/-0
Re: Укр. Кноппікс.
« Відповідей #89 : 2010-07-24 10:30:24 »
Дякую за відповідь. Розумію. Дуже потрібно встановити Кнопікс з українською локалізацією. Звичайною, простою, нашою, солов'їною, рідною українською мовою. Цілком природнє бажання, чи не так? Саме тому й існує цей сайт.
Як встановити Кнопікс з українською локалізацією?  

Встановіть Debian GNU/Linux. Knoppix - один з кращих живих (live) дистрибутивів, але він не розрахований для встановлення на жорсткий диск. Тобто, його таки можно встановити, але самі автори дистрибутиву рекомендують натомість для встановлення на жорсткий диск використовувати Debian.

Приведу цитату з офіційного сайту Knoppix:

Цитата
Knoppix is based on Debian, a Linux distribution that is intended for hard drive installation. When Knoppix was first released a Linux install did require a fair amount of technical knowledge; but the Debian install process has matured a lot since then. It's still not perfect, but neither is the Knoppix install. If you want a Linux system installed to your hard disk, as well as the programs that are included on Knoppix and many many others, all free, you should at least consider Debian and try installing a curent version of it rather than only installing Knoppix and not having a chance to compare Knoppix to pure Debian.

Тобто в вашому випадку краще встановити Debian та українську локалізацію.

Якщо ж ви все-таки хочете пробувати встановити knoppix - будь ласка, є офіційна документація:
http://www.knoppix.net/wiki/Category:Hard_drive_Installation

Українську збірку Кнопікса від Бормана я вже встановив. Проте укр локаль не встановилася. Про це писав Борман - працює нестійко.
А Debian GNU/Linux спробую. А як встановити там укр. локаль - не знаю.
Можливо є способи через командний рядок встановити укр. локаль у Кнопіксі раз ця збірка вже є, чи нема?
« Змінено: 2010-07-24 11:25:34 від propan »
БУДЬ ЗА МЕТР ПОЗАДУ ВЛАСНОЇ ГОЛОВИ