Автор Гілка: Не повне КДЕ в Мінт 17.2  (Прочитано 3187 раз)

idontremember

  • Гість
Поставив на майже мертвий старенький диск Мінт з КДЕ. виявилось що там мінімальне кде  :'(.
Команда apt-get install kde* говорить що всі пакети вже встановлені.

Але  системі нема kuser і багато іншого на літеру k
Що робити? Підключати додаткоі репозиторії? І чому таке кастрокане кде в Мінті?
---
Знову мабуть доведеться лізти на Убунту...

Відсутній Олександр Барановський

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 359
  • Карма: +0/-0
Re: Не повне КДЕ в Мінт 17.2
« Відповідей #1 : 2015-09-06 16:03:10 »
У Дебіан, наприклад, є метапакунки різної «повноти»: kde-full, kde-standard тощо. Поставивши kde-full, отримаємо і kuser:
username@hostname:~$ aptitude why kuser
i   kde-full Залежності (Depends) kdeadmin (>= 4:4.8.4)
i A kdeadmin Залежності (Depends) kuser (>= 4:4.8.4-3)
О, у Мінт не так?

Але принаймні пакунок kuser є.
У своїх заявках дехто з науковців описував, якими корисними будуть їхні заплановані дослідження для національних інтересів, тоді як насправді ними рухала щира наукова допитливість і бажання написати пару статей.
Станіслав М. Улям, «Пригоди математика»

idontremember

  • Гість
Re: Не повне КДЕ в Мінт 17.2
« Відповідей #2 : 2015-09-06 18:12:28 »
kuser є. але всього іншого (наприклад kjots, knotes) нема.

Пакунку кдє-full начебто нема доступного для установки. Бо по команді apt-get install kde* нічого не оновлюєтться і нічого не ставиться. Пише що всі пакунки вєже встановлені.

Зараз спробую kde-full.
---
Я в Убунті ставлю ось це. (Потім щось доставляю і щось виддаляю, точно вже не памятяю)
apt-get install prelink preload htop mc xfce4* kde-full rar unrar unace arj rpm software-center update-manager kdesudo synaptic gparted gimp gimp-help-ru ktorrent k3b k3b-i18n krusader krename ubuntu-restricted-extras kde-workspace-randr firefox chromium-browser pidgin jockey-kde alacarte gnome-menus openbox backintime-gnome nmap amarok audacious banshee clementine kaffeine kmplayer mplayer qmmp radiotray smplayer vlc xine-ui language-selector-gnome
оот..., цього разу k3b ставити не буду. бо нема сд\двд. І хроміум не буду ставити. Чому так я "мучаюсь з бубунтою", тому що ставлю тільки чистий убусервер, а потім все довстановлюю. Причина цьому - моя ненави... нелюбов о Юніті. (я вжу колись таке ту т писав, (мабуть)?)
---
Щойно перевірив: хмм, дивно, kjots також є.
« Змінено: 2015-09-06 18:16:27 від idontremember »

r00t x

  • Гість
Re: Не повне КДЕ в Мінт 17.2
« Відповідей #3 : 2015-09-06 20:32:32 »
Через криві руки "запоров" де в Мінті. І відновлювати бажання не маю, але перевстановлювати іще більше не хочу

По історії apt`a відновлюю.

Я дуже давно лінуксів не ставив  :'( :(

Відсутній denkin

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 129
  • Карма: +3/-0
Re: Не повне КДЕ в Мінт 17.2
« Відповідей #4 : 2015-09-06 21:05:16 »
Мінт на Убунту заснований, тож

sudo apt-get install kubuntu-desktop
але повір мені на слово - краще ставити або чистий Мінт з КДЕ або чисту Кубунту
Xubuntu 20.04.X + Xubuntu Testing

r00t x

  • Гість
Re: Не повне КДЕ в Мінт 17.2
« Відповідей #5 : 2015-09-06 22:32:56 »
Мінт на Убунту заснований, тож

sudo apt-get install kubuntu-desktop
але повір мені на слово - краще ставити або чистий Мінт з КДЕ або чисту Кубунту

Та я і поставив Мінт з кде. Але не всі кеди ставляться. Цікаво що в Убунті по команді install xfce4* ставиться увесь Хмиш. А в Мінт install kde* не ставить усі кеди.

Думаю. що знову поставлю Убунту (убу-сервер, а потім все що потрібно руками доставлю).

Відсутній denkin

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 129
  • Карма: +3/-0
Re: Не повне КДЕ в Мінт 17.2
« Відповідей #6 : 2015-09-06 22:39:53 »
по команді install xfce4* ти ставиш лише пакети які починаються з літер xfce4

пакети оточення KDE далеко не всі позначені літерами kde на початку

Ото й уся загадка)
Xubuntu 20.04.X + Xubuntu Testing

idontremember

  • Гість
Re: Не повне КДЕ в Мінт 17.2
« Відповідей #7 : 2015-09-07 00:24:29 »
Дуже давно не ставив Лінуксів. Вже все відновив у Мінті. І до того ж все зайве також поставилось.

Тепер питання в іншому: Я читав що убунта ніби-то сама шось там відправляє  комусь... (?)
Ото тому я і ІЩЕ думаю чи переходити мені на Мінт з Убунти??? (я знаю, що і мінт і убунта - це майже одне і те саме).

І що Убунта може комусь відсилати???  :-/ Якщо взфти фаєрфокс, то він може відсидати дані про падіння та "проізводітєьность"... Але до чого тут Убунта?

---
То я дізнався про вінду 10, от і зіхотів "правильний" Лінукс поставити.

Але якісь плітки про Убунту ходять.... То якісь нездорові? чутки (?)

Поки що посидю в Мінті - більше почитаю про шпигунські страсті  ;D >:(

Все-таки я думаю поставити Убунту .. але хйзна. Що ви думаєте про убу-шпигунство? Може вона іще щось відсилає?

хм-м... А чому ж ніхто не говорить, що ВСІ браузери шпигують за користувачами, тому що вони  ;D відсилають запити користувача  в мережу до серверів.
---
Хоча у мене секретів нема, але все ж таки... Я по вулиці не ходжу без одягу.

Дочитуюсь... і розумію що таких "шпіонських проблем" у мене ніколи небуло, просто тому що я ніколи не використовував Юніті.
« Змінено: 2015-09-07 01:36:44 від idontremember »

Відсутній Олександр Барановський

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 359
  • Карма: +0/-0
Re: Не повне КДЕ в Мінт 17.2
« Відповідей #8 : 2015-09-07 10:22:36 »
Але якісь плітки про Убунту ходять....
Якісь давні плітки читаєте. Та ще й до обіду. На форумі це ще «сто років тому» обговорювали.
У своїх заявках дехто з науковців описував, якими корисними будуть їхні заплановані дослідження для національних інтересів, тоді як насправді ними рухала щира наукова допитливість і бажання написати пару статей.
Станіслав М. Улям, «Пригоди математика»

r00t x

  • Гість
Re: Не повне КДЕ в Мінт 17.2
« Відповідей #9 : 2015-09-07 17:59:12 »
Але якісь плітки про Убунту ходять....
Якісь давні плітки читаєте. Та ще й до обіду. На форумі це ще «сто років тому» обговорювали.
ага.  :D Дякую. Почитаю! Ну  я вище вже вказав, що через те що 10вінда ото таке витворяє, я вирішив поставити "правильний" Лінукс.

А на новину 2012 року я натрапив з якоїсь статті про 10віндовс. Там писалось шось типу того що навіть у Лінуксі шпигують за користувачами.


Відсутній denkin

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 129
  • Карма: +3/-0
Re: Не повне КДЕ в Мінт 17.2
« Відповідей #10 : 2015-09-07 19:53:49 »
... Ну  я вище вже вказав, що через те що 10вінда ото таке витворяє, я вирішив поставити "правильний" Лінукс.

А на новину 2012 року я натрапив з якоїсь статті про 10віндовс. Там писалось шось типу того що навіть у Лінуксі шпигують за користувачами.

Канонікал відкрито під час встановлення запитує тебе - чи можна збирати деяку інформацію про твоє залізо, про встановлювані тобою програми, автоматично відправляти баг-ріпорти про помилки. Можна від цього відмовитися. Можна з цим погодитися.

Але найостаннє що потрібно б було - роздмухувати із цього трагедію.
Xubuntu 20.04.X + Xubuntu Testing