Автор Гілка: документація з docs.linux.org.ua в архівах  (Прочитано 7692 раз)

guest(Guest)

  • Гість
Re: документація з docs.linux.org.ua в архівах
« Відповідей #15 : 2005-10-27 10:30:05 »
Дистри Лінукса надзвичайно різні! У кожного своя ціла філософія, як мають встановлюватись проги... Писати статтю "Встановлення програм в Лінуксі" тому складно. Пропоную Вам акцентувати увагу НА РІЗНИХ ФІЛОСОФІЯХ ДИСТРІВ І, ЯК НАСЛІДОК РІЗНИХ МЕТОДАХ ВСТАНОВЛЕННЯ ПРОГРАМ В ЛІНУКСІ.

Статтю логічно розбити на:

=Вступ=
Огляд різних дистрів

=RPM дистрибутиви=

=APT дистрибутиви=

=PORTAGE, gar, ports(BSD) та подібні менеджери пакетів=

=SLACKWARE, LFS=

=Висновки=
Вказати недоліки та переваги використання різних методів у різних дистрах.

=Література=
Зсилки

Ще раз, у статті слід обов'язково описати та проаналізувати різні менеджери пакетів!

Відсутній btr

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 653
  • Карма: +0/-0
Re: документація з docs.linux.org.ua в архівах
« Відповідей #16 : 2005-10-27 11:00:08 »
Ну Ви це ж автору кажіть. Я робив мовно-стилістичну правку.

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Re: документація з docs.linux.org.ua в архівах
« Відповідей #17 : 2005-10-27 11:44:17 »
Пунктуаційну :)

Відсутній miwa

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1111
  • Карма: +0/-0
Re: документація з docs.linux.org.ua в архівах
« Відповідей #18 : 2005-10-27 12:04:39 »
==Багато порізано==
Якщо після правки буде мовчок - не думаю, що багато кому захочеться те робити (та й багато нема, тим більше).
Не думаю, що зневажливе ставлення до праці автора принесе користь. Натомість можна доброзичливо роз'яснити, що було зроблено не так і як цього уникати надалі.
З таких коротеньких недостатейок можна черпати користь, все-таки дуже коротко і оглядово отримаються уявлення про щось. Для них можна придумати якийсь рівень повноти чи щось таке. Тобто тут лежать глибокі наукові праці (порожньо), тут грунтовні описи (порожньо), тут - настанови з використання (є кілька штук), а тут - недостатейки (навалом).
Давайте почнемо з початку.
Я (і не тільки я) вже не одноразово наголошував - тут ніхто нічого й нікому не винен. Якщо ви хочете чимось займатись - беріть і займайтесь. Якщо ви щось зробили зле, не розраховуйте на те, що вам будуть вельми вдячні що хоч щось зробили і доброзичливо щось пояснювати. Ви ж не випромінюєте доброзичливість коли у вас до прикладу Х-и злітають, правда? А ж автори Х-ів попрацювали значно більше за вас.
А з таких коротеньких недостатейок навряд чи можна буде взяти щось толкове; а особливо, якщо автор сам до пуття не уявляє, про що він пише (це я про "Настройку програм", чи як там воно).  Сподіваюсь, ви не будете оспорювати бажання координатора проекту ДЛОУ не тримати в довіреному йому проекті сміття?
Читайте документацію - вона кермує.

Відсутній btr

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 653
  • Карма: +0/-0
Re: документація з docs.linux.org.ua в архівах
« Відповідей #19 : 2005-10-27 12:13:42 »
Пунктуаційну :)
Дякую за оцінку. Сподіваюся, ви швидко наберете помічників у своїй нелегкій праці.

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Re: документація з docs.linux.org.ua в архівах
« Відповідей #20 : 2005-10-27 12:25:25 »
В мене немає часу (та й причини не бачу) навіть наклепати стандартно-шаблонного листа, котрий медіавікі спамитиме кожному учасникові після кожної правки "ми дуже вдячні за ваш (пардон, Ваш) значний внесок у розвиток документації української документації, без котрого цей проект не можна вважати вартісним...". В мене він є тільки на адекватну оцінку проробленої роботи.

Чи мені за кожен внесок відсилати по N грн. на рахунок? Спасибі, ми якось того... Самі...

Ви вже звиняйте, але я вкрай не можу зрозуміти отого "ну зробив. І що далі?" Це таке як запитання на форумі: "Я поставив лінукс. Що мені робити далі?" На нього завжди хочеться відповісти "Молодець! А тепер знеси його мерщій, постав пірацьку вінду й не бери більше до рук усяку каку".

Відсутній Веприк

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 58
  • Карма: +0/-0
  • Pythonic man
Re: документація з docs.linux.org.ua в архівах
« Відповідей #21 : 2005-11-05 06:29:59 »
"Молодець! А тепер знеси його мерщій, постав пірацьку вінду й не бери більше до рук усяку каку".
Оце правильно:) Недавно батько, людина дещо далека від комп'ютерів запитався чим відрізняється Linux від Windows і якщо добре подумати, то для кінцевого користувача по суті нічим крім того, що речі до яких він звик у вінді, в більшості випадків працюють гірше в лінуксі, не кажучи вже про ергономіку користувацького інтерфейсу, якою в більшості програм просто немає, і що все це цікаво лише мені з програмерської точки зору.

Стосовно документації думаю зможу звільнитися десь під Новий рік, якщо документи будуть в чомусь типу DocBooc, reStructed Text чи  звичайний html, але з відносними лінками, в ідеалі щоб взагалі xml, той жt "сирий" чи то зможу написати кілька скриптів для компліяцію під HTMLHelp
Мої рефлексії на довкілля http://blog.sasnyk.name

guest(Guest)

  • Гість
Re: документація з docs.linux.org.ua в архівах
« Відповідей #22 : 2005-11-05 10:22:54 »
"Молодець! А тепер знеси його мерщій, постав пірацьку вінду й не бери більше до рук усяку каку".
Оце правильно:) Недавно батько, людина дещо далека від комп'ютерів запитався чим відрізняється Linux від Windows і якщо добре подумати, то для кінцевого користувача по суті нічим крім того, що речі до яких він звик у вінді, в більшості випадків працюють гірше в лінуксі, не кажучи вже про ергономіку користувацького інтерфейсу, якою в більшості програм просто немає, і що все це цікаво лише мені з програмерської точки зору.
Відрізняється тим чого оффтопік НІКОЛИ Вам не дасть -- СВОБОДОЮ.
Стосовно документації думаю зможу звільнитися десь під Новий рік, якщо документи будуть в чомусь типу DocBooc, reStructed Text чи  звичайний html, але з відносними лінками, в ідеалі щоб взагалі xml, той жt "сирий" чи то зможу написати кілька скриптів для компліяцію під HTMLHelp
Докуменьація буде на вікі буде тільки у форматі вікі. Проте в інеті, на Ваш випадок, є купу прог конвертерів вікі2хтмл...

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3755
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: документація з docs.linux.org.ua в архівах
« Відповідей #23 : 2005-11-05 11:19:56 »
Стосовно документації думаю зможу звільнитися десь під Новий рік, якщо документи будуть в чомусь типу DocBooc, reStructed Text чи  звичайний html, але з відносними лінками, в ідеалі щоб взагалі xml, той жt "сирий" чи то зможу написати кілька скриптів для компліяцію під HTMLHelp
Докуменьація буде на вікі буде тільки у форматі вікі. Проте в інеті, на Ваш випадок, є купу прог конвертерів вікі2хтмл...

Та зробіть Ctrl-C - Ctrl-V у Writer і запишіть як PDF.
[Fedora Linux]

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Re: документація з docs.linux.org.ua в архівах
« Відповідей #24 : 2005-11-05 14:29:54 »
Цитата
чи то зможу написати кілька скриптів для компліяцію під HTMLHelp
Під цю милицю воно нафіг нікому не треба.
В Linux читати CHM? Люди, ви геть чисто показились чи як?

Відсутній Сергій Лисовенко

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1489
  • Карма: +0/-0
Re: документація з docs.linux.org.ua в архівах
« Відповідей #25 : 2006-01-12 15:43:05 »
Трохи спробував розібратися з цією Вікпелією і виходить, що можна написати коротеньку статтю і завантажити файл з архівом, дати на нього посилання... І подавай там хоч код програми, хоч саму запаковану статтю (заархівлену директорію з HTML документами з відносними лінками). Біда, що там треба розбиратися і розбиратися (автору вже так - собі - можна і помучитись, а користувачу... користувача мучити - не гарно (хоч можливо, з першого разу не все і роздивився ;)))
Якщо Лінукс написали студенти - нехай вони під ним і навчаються.

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Re: документація з docs.linux.org.ua в архівах
« Відповідей #26 : 2006-01-12 16:01:08 »
Цитата
І подавай там хоч код програми, хоч саму запаковану статтю (заархівлену директорію з HTML документами з відносними лінками).
Запаковані статті й заглушки з посиланнями на "повний текст", як також нон-фрі документація буде видалятись із позначкою "КГ/АМ".

Відсутній Сергій Лисовенко

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1489
  • Карма: +0/-0
Re: документація з docs.linux.org.ua в архівах
« Відповідей #27 : 2006-01-13 16:00:25 »
Жалко...
Тоді можна свої архіви пхати в форумі "відповіді", тільки читати їх ніхто не буде :'(
Якщо Лінукс написали студенти - нехай вони під ним і навчаються.

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Re: документація з docs.linux.org.ua в архівах
« Відповідей #28 : 2006-01-13 16:05:46 »
Ці архіви, повторюю ще раз, можна вікізувати й додати до документації за умови, що:
1) мова -- виключно українська,
2) ліцензія дозволяє вільне розповсюдження і зміни,
3) документи якістю вищі за "як інстальнути кульну прогу за 15 хв".

Якщо викидати матеріали у вигляді архівів, то це не дозволить так вільно вносити зміни до документів; з них неможливо посилатись на інші документи в вікі; їх неможливо читати в онлайні. Розумієте, про що я?