Автор Гілка: Пошук по форуму  (Прочитано 4036 раз)

Відсутній Сергій Лисовенко

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1489
  • Карма: +0/-0
Пошук по форуму
« : 2008-01-11 09:33:36 »
Жаль нема пошуку по форуму : доводиться відкривати нову тему замість того, щоб нагидити в ту , що сховалась. А це може бісити модераторів, які пам'ятають всі теми на пам'ять  ;)
Якщо Лінукс написали студенти - нехай вони під ним і навчаються.

Praporshic

  • Гість
Re: Пошук по форуму
« Відповідей #1 : 2008-01-11 09:38:16 »
/me черговий раз подивився на напис "Шукати" у шапці форуму та прийшов до висновку що більше у корпоративних вечірках участі не бере....

Відсутній Сергій Лисовенко

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1489
  • Карма: +0/-0
Re: Пошук по форуму
« Відповідей #2 : 2008-01-11 14:34:49 »
Ойц, недодивився   :-[.
І шукалка краще працює, ніж ґуґлом по сайту...
Якщо Лінукс написали студенти - нехай вони під ним і навчаються.

Відсутній Vitmar

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 182
  • Карма: +0/-0
Re: Пошук по форуму
« Відповідей #3 : 2012-12-29 22:46:24 »
Хто мені пояснить як працює пошук по форуму? Ось, наприклад, мені треба знайти теми де що-небудь написано про GRUB...
Пишу в полі для пошуку (що зверху сторінки, під датою та годинником) слово GRUB і тиць на значок лінзи... а у відповідь тільки один пост знайшло. Невже жодної теми з проблемами щодо GRUBa нема на форумі, ...

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: Пошук по форуму
« Відповідей #4 : 2012-12-29 23:31:03 »
Хто мені пояснить як працює пошук по форуму? Ось, наприклад, мені треба знайти теми де що-небудь написано про GRUB...
А там знизу комбосписок "Дописи за" — обираєте час, за який шукати — тиждень, місяць, рік, вічність. У останньому випадку пошук триває так довго, що скрипт форуму вилітає за таймаутом і результатів не отримується.
Тому найкраще google://grub site:linux.org.ua
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній Djalin

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 660
  • Карма: +0/-0
Re: Пошук по форуму
« Відповідей #5 : 2013-02-07 15:35:37 »
пошук триває так довго, що скрипт форуму вилітає за таймаутом і результатів не отримується.
Тому найкраще google://grub site:linux.org.ua
Чому б не стулити пошук від гугла всюди?

idontremember

  • Гість
Re: Пошук по форуму
« Відповідей #6 : 2013-02-07 15:46:50 »
В чому проблема  [smiley=17.gif] https://addons.mozilla.org/ru/firefox/addon/search-site/

Хто мені пояснить як працює пошук по форуму? Ось, наприклад, мені треба знайти теми де що-небудь написано про GRUB...
Пишу в полі для пошуку (що зверху сторінки, під датою та годинником) слово GRUB і тиць на значок лінзи... а у відповідь тільки один пост знайшло. Невже жодної теми з проблемами щодо GRUBa нема на форумі, ...
Це мабуть отак...
« Змінено: 2013-02-07 15:50:28 від idontremember »