Автор Гілка: Мені не цікаво...  (Прочитано 11638 раз)

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3739
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Мені не цікаво...
« : 2012-12-08 16:35:06 »
Мені стало не цікаво на нашому сайті. Зараз я більше тусуюся на HackerNews, який просто збирає посилання на цікаві статті та події в інтернеті.

Можливо нам варто послабити вимоги до новин на сайті? Мені було б достатньо, якби я міг публікувати цікаві посилання — кому цікаво, той прочитає оригінал.

Було б добре, якби можна було б просто тицьнути букмарку і відправити поточну сторінку (можливо з додатковим посиланням на Ґуґлівський перекладач) на головну. Скрипт, який показує новини на головній, можна підправити щоб він показував такі новини з одного посилання у стислому вигляді, в один рядок (а можливо варто і всі новини так показувати).
[Fedora Linux]

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3628
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
Re: Мені не цікаво...
« Відповідей #1 : 2012-12-09 12:52:27 »
Навіть не знаю... Те, що ви описали, дуже схоже просто на якусь сторінку соціальної мережі.

Здається, доволі неважко написати JavaScript такої штуки, але навіщо? Так, поточний формат поступово видихається, але він видихається не тільки у нас. Майже всі форуми з Linux та FOSS тепер стають нецікавими. Але може це просто «нецікавими для нас»?  :D Щоб там не було, для таких речей краще пасують мікроблоги чи соціальні мережі (навіть не читаю те сміття, яке падає мені на сторінку Facebook або G+, але то ж мають бути новини вибрані мною, чи не так?).

Ще добре, як ви просто тиснутимете кнопочку, яка надсилатиме на головну сторінку ґуґлопереклади наших шановних блогерів. А як хтось просто захоче фоточки котиків чи мудрі вислови жінконенависників на головній?  ;)
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law

Відсутній Олександр Барановський

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 359
  • Карма: +0/-0
Re: Мені не цікаво...
« Відповідей #2 : 2012-12-10 00:14:04 »
Можливо нам варто послабити вимоги до новин на сайті? Мені було б достатньо, якби я міг публікувати цікаві посилання — кому цікаво, той прочитає оригінал.
Мені така ідея не здається хорошою. Просто тому, що новини — це одне, а збирач новин з інших ресурсів — це зовсім інша річ.

Глянув на HackerNews. Якщо хтось хоче, щоб таке було на ЛОУ, чому ні? Воно симпатичне і, мабуть, корисне. Тільки не треба це називати новинами.

Майже всі форуми з Linux та FOSS тепер стають нецікавими. Але може це просто «нецікавими для нас»?  :D
Напевно, так. Я знаходжу тут те, що потребую. Тому мені ще «цікаво».

І нові люди у світ ВПЗ періодично прибувають, так мені здається. Тому форум потрібен: щоб можна було запитати і отримати відповідь.
У своїх заявках дехто з науковців описував, якими корисними будуть їхні заплановані дослідження для національних інтересів, тоді як насправді ними рухала щира наукова допитливість і бажання написати пару статей.
Станіслав М. Улям, «Пригоди математика»

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
Re: Мені не цікаво...
« Відповідей #3 : 2012-12-10 22:21:30 »
Тільки не треба це називати новинами.
++

Теж думав, щоб бува не прикріпити нам якогось цвірінькала десь у не особливо видне місце (аби новинам не заважали) і нехай спільнота кидає короткі, цікаві, релевантні повідомлення, посилання, коментарі тощо. Щось таке є в наших сусідів.

Сам у соціальних мережах не засиджуюсь, бо там більшість часу — відсіювання шлаків. Тому робити свою групу на G+ якось не варіант.

Що скаже решта громади?

P.S. І не треба цих гуглоперекладів, благаю, нехай там буде російською, англійською, арабською чи хоч на брейфаку, але не мордуйте тутешніх граматичних нацистів! ;)

Відсутній Михайло Даниленко

  • Адміністратор ЩОДО
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1262
  • Карма: +0/-0
  • [Debian Stretch]
Re: Мені не цікаво...
« Відповідей #4 : 2012-12-11 00:41:16 »
Може тоді зробити користувацькі блоги на dlou - скажімо, у /users/username/blog/ - на іківікі можна побудувати більш-менш повноцінний блог з коментарями, rss, архівуванням та подібним. А потім можна записи усіх блогів додавати в один — теж штатними методами iki.

Ікі звичайно дещо повільне при записі змін, зате легке у віддачі результату. До речі, можливо варто спробувати його запустити на git замість mercurial — можливо з ним буде швидше...
« Змінено: 2012-12-11 00:43:58 від ISBear »

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3628
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
Re: Мені не цікаво...
« Відповідей #5 : 2012-12-11 07:20:01 »
Може тоді зробити користувацькі блоги на dlou - скажімо, у /users/username/blog/ - на іківікі можна побудувати більш-менш повноцінний блог з коментарями, rss, архівуванням та подібним. А потім можна записи усіх блогів додавати в один — теж штатними методами iki.

Ікі звичайно дещо повільне при записі змін, зате легке у віддачі результату. До речі, можливо варто спробувати його запустити на git замість mercurial — можливо з ним буде швидше...
Досвід попереднього варіанта Вікі чітко промовляє нам, що ведення блогів у нашій затишній вікі можна прирівнювати до записування на манжетах або виїзду до затишних високогірних Карпат з наступним викрикуванням дописів до найближчого провалля.  ;)

Оскільки догляду за вікі не було і не передбачається, достатньо просто забезпечити дуже важку процедуру реєстрації, будь-яку швидкість збереження і швидке читання. Все.
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law

Відсутній Михайло Даниленко

  • Адміністратор ЩОДО
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1262
  • Карма: +0/-0
  • [Debian Stretch]
Re: Мені не цікаво...
« Відповідей #6 : 2012-12-11 12:01:35 »
Процедура реєстрації та ж сама, що й на форумі — користувач реєструється на форумі, після чого він може логінитися на вікі (вам, звісно, реєструватися не треба — ви вже маєте форумний акаунт). Збереження повільне, читання дуже швидке. Догляд буде, особливо з технічної сторони, але не дуже оперативний.

Відсутній Олександр Барановський

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 359
  • Карма: +0/-0
Re: Мені не цікаво...
« Відповідей #7 : 2012-12-16 22:40:58 »
P.S. І не треба цих гуглоперекладів, благаю, нехай там буде російською, англійською, арабською чи хоч на брейфаку, але не мордуйте тутешніх граматичних нацистів! ;)
Якщо це буде не чиясь приватна забаганка, а офіційне цвірінькало ЛОУ, то й правила там мають бути, як на ЛОУ (зокрема, про використання мов). Якщо текст може зацікавити спільноту, то чому б не потрудитися й перекласти заголовок українською мовою? (Звісно, немає ніяких обмежень на мову тексту, на який вказує лінк.)

Бо інакше, якщо дозволити цвірінькати французькою, то колись виникне природне запитання, а чому на форумі не можна французькою?
У своїх заявках дехто з науковців описував, якими корисними будуть їхні заплановані дослідження для національних інтересів, тоді як насправді ними рухала щира наукова допитливість і бажання написати пару статей.
Станіслав М. Улям, «Пригоди математика»

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
Re: Мені не цікаво...
« Відповідей #8 : 2012-12-18 22:45:03 »
Спільнота — люд ледачий, перекладати немає сенсу. Хто не хоче — не читає. Перекладати, щоб тільки поділитись — не варте того.

Відсутній Олександр Барановський

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 359
  • Карма: +0/-0
Re: Мені не цікаво...
« Відповідей #9 : 2012-12-18 23:52:40 »
Написати одне речення українською — не таке складне завдання, як на мене. Але мені важливий принцип: це український ресурс. Англійською я можу прочитати деінде.

Якщо ж орієнтуватися на ледачу спільноту, то обговорювана штука — не потрібна. Хто захоче — знайде інформацію сам. А ліниві — лінуються читати.

У своїх заявках дехто з науковців описував, якими корисними будуть їхні заплановані дослідження для національних інтересів, тоді як насправді ними рухала щира наукова допитливість і бажання написати пару статей.
Станіслав М. Улям, «Пригоди математика»

Відсутній Михайло Даниленко

  • Адміністратор ЩОДО
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1262
  • Карма: +0/-0
  • [Debian Stretch]
Re: Мені не цікаво...
« Відповідей #10 : 2012-12-19 00:43:14 »
Додав те, про що я казав — per-user блоги, і загальна стрічка з усіх постів.

http://docs.linux.org.ua/Dlou/blog/

Відсутній Олександр Барановський

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 359
  • Карма: +0/-0
Re: Мені не цікаво...
« Відповідей #11 : 2012-12-19 01:29:36 »
Спробував. Працює.

Тільки не знайшов, де пункт меню login. Пропонує логінитися, коли пробую щось редагувати. Чи так і треба?

Так само, де logout?
У своїх заявках дехто з науковців описував, якими корисними будуть їхні заплановані дослідження для національних інтересів, тоді як насправді ними рухала щира наукова допитливість і бажання написати пару статей.
Станіслав М. Улям, «Пригоди математика»

Відсутній Михайло Даниленко

  • Адміністратор ЩОДО
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1262
  • Карма: +0/-0
  • [Debian Stretch]
Re: Мені не цікаво...
« Відповідей #12 : 2012-12-19 01:43:01 »
Preferences. Треба було б мабуть якось зробити переклад ikiwiki, принаймні основної частини...

Відсутній Олександр Барановський

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 359
  • Карма: +0/-0
Re: Мені не цікаво...
« Відповідей #13 : 2012-12-19 01:53:24 »
Справді. Дякую!

Ну, слово Preferences якось не дуже мені підказує, що там треба шукати login. Навіть якби українською було написано.

Там ще пошту на ЛОУ пропонує. Це скринька автоматично створюється? Туди якісь службові повідомлення сиплються? Чи я маю просто замінити її на іншу?
У своїх заявках дехто з науковців описував, якими корисними будуть їхні заплановані дослідження для національних інтересів, тоді як насправді ними рухала щира наукова допитливість і бажання написати пару статей.
Станіслав М. Улям, «Пригоди математика»

Відсутній Михайло Даниленко

  • Адміністратор ЩОДО
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1262
  • Карма: +0/-0
  • [Debian Stretch]
Re: Мені не цікаво...
« Відповідей #14 : 2012-12-19 02:13:20 »
Наразі вікі ніяк не використовує поштову адресу, тому я туди просто забив login@linux.org.ua "щоб щось було". Можливо в майбутньому я додам плагін для сповіщень поштою, тоді експортуватиму дані з бази даних форуму.
« Змінено: 2012-12-19 02:14:10 від ISBear »