Автор Гілка: Правила вже не діють?  (Прочитано 3843 раз)

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Re: Правила вже не діють?
« Відповідей #15 : 2016-03-30 17:14:45 »
Коротше, даю запит на довічний бан для цього організму. Бо, вибачайте, там усі ознаки або психічно хворої людини, або товстого троля:
Містере prapor'е,

Цитата
Воно таки хворе.
Той 0rest не з'являвся на форумі з 2013-го року. Обговорював тут лише OpenBSD у відповідній гілці. Посилання ним наведене вело на добірку його статей по OpenBSD. Нам усім глибоко начхати на його політичні міркування. На цьому форумі усім глибоко начхати на політичні світогляди, доки воно не стосується тематики форуму.
Ой не смішіть.... Фігаро, он не глибоко начхати :) Це вже раз! Крім "всих інших" ... Два, "Балачка - вільні теми, тобто тематики" це два! Отой Орест, ящо Ви не зрозуміли, також цікавиться комп’ютерами як і Ви, і гадає що "крипто_нацизм" то клуто.. :D :( .

Цитата
Тут приперлося Ozy, й почав розповідати як ми погано живемо й таке інше.
Це Я приперся!? Це Ви зі своїм Linux.org.ua та , хмхмкхм, *ізмами 0rest'ами, приперлись на шлях Озі! Я шукав спосіб, пришвидшиити свій "кончений" інтернет, а тут, на тобі: "аткивниииий жовтоблакитний, символи живоговорящіє, частинок не існує!, жидиииииииии ааааааааа", та ще і "плюсики" форумчани під таким ставлять.... Це на форумі про ВІЛЬНІ ОПЕРАЦІЙНІ СИСТЕМИ! Батхерт фор Озі, інстід. :O І для його другаща, фростіша, теж. :P

Цитата
Організме, йди у /dev/null! Якщо вік вказано справжній, то у 36 років таке творити... це ознака де-яких розладів. Не буду точно ставити діагноз, але б до лікаря звернутись варто. Ти ж, <censored>, не можеш навіть очевидні речі проаналізувати, доки тобі носом не тицьнуть, а кажеш «я спираюсь на статистику». Тьху.
Ящо  Ви про оту "стєнографію" на даному форумі, мені те не сильно цікаво.
 
Ящо Ви про ваш вік та погляди, мені вони також, не сильно цікаві...
 
Якщо Ви про націоналізм — покажіть одну державу, затепер, та хоч що-небудь, де править націократія/націоналізм (ні, не той націоналізм, що пр. Б. Обама називає нація..., а саме нація у вашому розумінні того слова)?  :-/ А було ж їх багато, отих "націократій", згадати хочаб Європу (у далекому початку 18-го століття, то все було визначено і формалізовано, та пущено у маси, ідійотами всілякими...), і повиздихали всі. Навіть смердючий комунізм, і той, і "оте", вижило: КНР, КНДР, РФ, СРВ, РК, ДРК.  То хто тут на сатистику апелює?

Озі.

П.С. /dev/null ? Це типу віртуальний пристрій у Лінукс, такий що всі дані які у нього надсилають, воно перетворює у "потік" нулів - тобто електричний сигнал, який на пів-вольта відрізняється від ел. сигналу одиниці?  Так? [/i][/font][/size]
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Відсутній Михайло Даниленко

  • Адміністратор ЩОДО
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1262
  • Карма: +0/-0
  • [Debian Stretch]
Re: Правила вже не діють?
« Відповідей #16 : 2016-03-30 19:19:09 »
Хтось мені може коротко пояснити, до чого тут орест, і що за націоналізм? Бо з часткового читання простирадел я цього не зрозумів, а детально вникати немає ані бажання, ані часу.

2Озі: як і попереджав — будь-які наступні користувачі будуть відправлятися у void, разом із дописами. Це збільшуватиме термін бану в геометричній прогресії.

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Re: Правила вже не діють?
« Відповідей #17 : 2016-03-30 19:27:59 »
Пояснюю. Зареєстровано тут на форумі користувача 0rest, який не навідувався сюди з 2013-го року. Колись давно, він виклав у себе в блозі кілька статей про OpenBSD та лишив тут посилання. За що йому подякував f1g4r0. Наразі посилання веде у нікуди, бо ті статті або видалено або ще щось. Той саме користувач щось там пише політичне у своєму блозі, що дуже несподобалось Ozy та якомусь «фростішу». В решті той 0rest забанив їх у себе в блозі. З такими аргументами й адекватністю — воно не дивує.
Тут мимо LOU проходить те саме Ozy, яке має «своєрідне» уявлення про усе на світі, й воно вирішило, що ми тут усі такі ось націоналісти, але це ж неправильна ідеологія і нас треба «наставити на вірний шлях». З притаманною йому безпосередністю, Ozy вирішило, що раз у «Балачках» у нас «вільна тема» то там можна й про політику розмовляти.
На усі як натяки, так і відверті тицькання писком у те, що нам начхати на те що той 0rest там пише, те семе Ozy починає розповідати що насправді ми усе те підтримуємо й таке інше.

*****ко, коротше...
« Змінено: 2016-03-30 19:28:49 від prapor »
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.