Автор Гілка: Пропозиції, щодо розвитку форуму  (Прочитано 17020 раз)

r00t x

  • Гість
Re: Пропозиції, щодо розвитку форуму
« Відповідей #15 : 2016-03-13 18:26:07 »
 :-/ root_x щось цікаве пропускає..., бо тут його майже нема.

Відсутній OzySTS275M

  • Новачок
  • *
  • дописів: 27
  • Карма: +0/-0
  • Цікавлюсь гарними фільмами, музикою, книгами.
Re: Пропозиції, щодо розвитку форуму
« Відповідей #16 : 2016-03-14 21:52:26 »
ну а чьо?.. норм чувак... активний, веселий, кумедний, з чудовою уявою...  ми маємо бути щасливі, що він покинув Ґлор... вітаємо Тебе, о OzySTS275M...
Нічого незнаю, ні про який Ґлор, але чи не єдине місце де я натикався на націоналістів (від ідей яких, я м’яко кажучи не у більшому захваті, ніж від тушки кота, який пролежав на сонцепечі iз тиждень...), окрім linux.org.ua, це tereveni.org, але мене там забанили, і більше я там  не з’являвся. linux.org.ua випадково згадався після "гугління linux форум" і поки-щи безрезультатного пошуку вирішення моєї проблемки із  з’єднанням на linux.org.ru.

З приводу HTTPS для linux.org.ua, звичайно я далекий, але можна і здогадатися що простіше моніторити один статичний адресу/назву , ніж ловити ТОР вихідні комірки. В результаті моніторингу даного сайту, лічильник буде "щьолкати" тільки при назві акаунту АНАКОНДА, для прикладу, ясно що ні назва акаунту, ні інша дурня тут ніякісіньким коромислом не шифруються. А перше по чому буде проводитись звірка - майже 100% час який можна звірити із чим завгодно, отут і вимальовується картинка для користувачів даного форуму...  Чи я не вірно карякаю? :P
"Наша істинна національність - це людство"
- Ґерберт Уеллс

Поспілкуватися зі мною можливо на dreamwidth, у блозі мого друга (frostysh).

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Re: Пропозиції, щодо розвитку форуму
« Відповідей #17 : 2016-03-14 22:13:21 »
Для того, щоб вас моніторити, нема різниці який протокол використовує сервер. Значно простіше прийти до мене, як до хостера, з відповідним рішенням суду та отримати все. Особливо, якщо згадати той факт, що nginx є лише reverse proxy, а далі за ним — жодної криптографії.
Далі додамо факт того, що відповідність користувачів між соц. мережами та іншими веб-сайтами, визначається значно простішими методами, ніж аналіз трафіку, на який ще треба сісти....
Коротше кажучи, не там ховаєтесь.
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Відсутній f1g4r0

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 160
  • Карма: +0/-0
  • Vita sine libertate, nihil!
Re: Пропозиції, щодо розвитку форуму
« Відповідей #18 : 2016-03-15 05:07:50 »
оу... полювання на "анаконду"  тривають... ))
долучились націоналісти, тушки кота, і вже незмінний гугль-транслейт...))

Ozyяквастам,
             на вашу пропозицію були дані чіткі і вичерпні відповіді уповноваженими учасниками форуму.крапка. :)

---
    На мій скромний погляд, це службовий тред, який би мав залишатись лаконічним.
А глибокі пізнання https і його вагоме значення в житті Ozy100500 пропоную обговорити в окремостворенним тредом, звичайно ж з попередній "проїздом" тредстартера по вікі, манах і подібних пізнавальних місцинах.  
*[ Ніхто крім нас ] *                        //Arch + dwm + SVD

Відсутній OzySTS275M

  • Новачок
  • *
  • дописів: 27
  • Карма: +0/-0
  • Цікавлюсь гарними фільмами, музикою, книгами.
Re: Пропозиції, щодо розвитку форуму
« Відповідей #19 : 2016-03-16 17:27:40 »
Для того, щоб вас моніторити, нема різниці який протокол використовує сервер. Значно простіше прийти до мене, як до хостера, з відповідним рішенням суду та отримати все. Особливо, якщо згадати той факт, що nginx є лише reverse proxy, а далі за ним — жодної криптографії.
Далі додамо факт того, що відповідність користувачів між соц. мережами та іншими веб-сайтами, визначається значно простішими методами, ніж аналіз трафіку, на який ще треба сісти....
Коротше кажучи, не там ховаєтесь.
Ой лол (це я мабуть лол, але все таки :Р )  Ваш хост, хости, роутери, бла-бла-бла ----- Інтернет провайдур (здоровий такий) --------- Вихід за кордон.  Якщо на інтернет провайдурі стоїть фільтер по юзверу АНАКОНДА (а філтрів можна поставити багацько...) . Відповідно "щотчік щьолкаєт" ХД.  Бо бачите, централізація, і відповідно не потрібно іти до вас із рішеннями, бла-бла-бла. А якщо трахвік шифрований, отут то уже трішки інша картинка. - Думка суто нубстера :Р .

@figaro - угу, я іще таку чіткість і ясність, та непорушну віру бачив тільки у двох випадках: коли читав "Історія комуністичної партії СРСР. ТОМ 4" та "Біблія", "МайнКампф" боюсь навіть відкривати, мені і після двох попередніх ще не перенудило ХД.

П.С. Та я і особливо не ховаюсь, ні від кого, це тупо звичайно, але так воно і є.  
« Змінено: 2016-03-16 17:33:27 від OzySTS275M »
"Наша істинна національність - це людство"
- Ґерберт Уеллс

Поспілкуватися зі мною можливо на dreamwidth, у блозі мого друга (frostysh).

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Re: Пропозиції, щодо розвитку форуму
« Відповідей #20 : 2016-03-16 22:50:37 »
Панове модератори-адміністратори, будь ласка, відокремте фантазії нашого новачка, та пересуньте де їм слід.

Пане OzySTS275M, якби ви мали уявлення, про обсяги інформації що її треба обробити, не з фільмів а з життя, ви б не писали таких дурниць.

P.S. Не варто писати тут на LOU людині, яка вас забанила де-інде. Особливо, якщо у неї не працює поштова скринька.
« Змінено: 2016-03-16 22:51:51 від prapor »
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3739
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: Пропозиції, щодо розвитку форуму
« Відповідей #21 : 2016-03-17 01:09:18 »
Панове модератори-адміністратори, будь ласка, відокремте фантазії нашого новачка, та пересуньте де їм слід.

Пане OzySTS275M, якби ви мали уявлення, про обсяги інформації що її треба обробити, не з фільмів а з життя, ви б не писали таких дурниць.

P.S. Не варто писати тут на LOU людині, яка вас забанила де-інде. Особливо, якщо у неї не працює поштова скринька.

Та ладно, насправді воно приблизно так і є. Коли ми були в Українському домі, то читали нашу пошту підставивши свої сертифікати для gmail. Хром матюкався, тому доводилося користуватися Вогнелисом. Зараз спостерігаю періодичну неймовірну падучість Вогнелиса — відбувається серія падінь протягом приблизно години, потім пару днів маю спокій (напевне переключаються на когось іншого). Раніше це були падіння у функції пов'язаній з графікою при перегляді зображень чи відео, зараз це падіння в інтерпретаторі JS. А з наружкою я скоро здороватися почну. До речі, наружка сильно підтянулася за останні роки (або то просто в Києві кращі спеціалісти працюють порівняно зі Львовом).
[Fedora Linux]

Відсутній f1g4r0

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 160
  • Карма: +0/-0
  • Vita sine libertate, nihil!
Re: Пропозиції, щодо розвитку форуму
« Відповідей #22 : 2016-03-17 13:28:33 »
(1)"перекопати землю" vs  (2)"перекопати Землю"...
різниця між цими словосполученнями, пане Володимире, і означає Ваше "приблизно так і є"
перше словосполучення якраз і характеризує описані Вами події, бо маючи визначенний клаптик землі і два раба, та й при наявності хочаб середнього устаткування, можна підкласти що завгодно, будучи спеціалістом середньої кривизни рук. Питання тільки в цілі і визначенній необхідності. :)
   Як зазначив пан prapor, та й, кількома дописами вище, я, ніхто не проти читати про "щєлчкі щьочіка" і анаконду, але було б доречно, якби це повєствованіє феєрично звучало окремим тредом.
   А саме тут, справді, мали б звучати дільні пропозиції щодо розвитку і життєздатності цього ресурсу.
*[ Ніхто крім нас ] *                        //Arch + dwm + SVD

Відсутній OzySTS275M

  • Новачок
  • *
  • дописів: 27
  • Карма: +0/-0
  • Цікавлюсь гарними фільмами, музикою, книгами.
Re: Пропозиції, щодо розвитку форуму
« Відповідей #23 : 2016-03-17 23:25:26 »
HTTPS для linux.org.ua - конкретна ідея!

@prapor - Я, ні звичайно, а ви маєте такі уявлення? Поділіться, поясніть нубу!

Так, то була не зовсім хороща ідея, (розсилання повідомлень через linux.org.ua), я б навіть сказав  - тупувата :( . Але грець із ним, надіюсь, я нікому не завдав клопоту. Та і заґґґалом мені не подобається коли якась людина, ґрамаґласно заявляє: "ось так буде! оце істина! ось вам кольори, ось вам символи, розшифровуйте! вони заговорять! жиди-блабла...." .
Мій друг запитує: "а чи є вірно це все, можете хоч якось довести що ви не ще один "вірянин", як якісь там сектанти що вірять у "пшик", у бздур, а як показує історія - люди у таке часто вірять, БАГАЦЬКО людей вірило...???"
Відповідь приходить, така загальноочікувана, як для сект/церков/бздуру, але а ж ніяк, для людей які зацікавлені у правді: "бан на приватні повідомлення, бан на коментарі, видалення коментарів" Ги-ги.

Я чув на Runion (це рос. ресурс, дуже "стрьомний", набагато "стрьомніший" ніж linux.org.ua, що адресується всередині мого улюбленого Тор Мережі), що в РФ, для покращення зв’язку та якості інтернету увели, якйись "сором" , мене це жахає... Бо там мабуть і Тори із HTTPS-ом до задниці, простіть на слові... :( :( :( Все для людей.. Мну ридати.   Хтось може мені пояснити у чому справа??? Тільки без особливого "техно-треду" .

@Володимир Лісівка Я колись подивився пару детективів, та прочитав якусь книжку про Шерлока. І мені от цікаво, а набіса "наружка" , якщо хтось там, ідентифікований? У нього що, немає сім’ї? Коханих? Життя-та-здоров’я? Хіба-що "па-пріколу" ХД. Чи він путін/обама власною персоною ХД.   І чесно, я  тут згідний із своїм другом, у ворогів України не повинно бути у планах нищення "цвіту нації" ХД, а навпаки, всіляко допомагати йому зростати... Чисто, моя, скромна думка.

П.С. Дивився я на "віконце кольорів" для повідомлення на linux.org.ua, і згадав пости мого друга про оті "божественні, активні кольори"...... Де тут "ФУЙСПАЛМ" смайлик!???? ХД .
"Наша істинна національність - це людство"
- Ґерберт Уеллс

Поспілкуватися зі мною можливо на dreamwidth, у блозі мого друга (frostysh).

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Re: Пропозиції, щодо розвитку форуму
« Відповідей #24 : 2016-03-18 01:08:13 »
HTTPS для linux.org.ua - конкретна ідея!
Вам вже пояснили, чому вона не має сенсу. Ну й чому вона доволі складна у реалізації.

@prapor - Я, ні звичайно, а ви маєте такі уявлення? Поділіться, поясніть нубу!
Якщо коротко, то середній провайдер має такий собі потік, у терабайти на добу. Щоб його нальоту опрацьовувати, й ловити усе що ви кажете — треба чималий кластер. Коротше кажучи, воно не варте тих грошей, що буде коштувати ця система.
Та й взагалі, мене дивує коли людина користується усілякими вконтактами та фейсбуками, й при цьому щось боїться за власну приватність. Щоб ви були у курсі, мені достатньо зробити малесеньку невидиму для вас вставку у код, чи навіть цілком видиму — причепити «ми у соц. мережах», щоб ваш веб-переглядач сам розповідав мені як ви де у соц. мережах є. Що найголовніше, при цьому я ставлю найдорожчий SSL сертифікат від якогось verisign, все жену через https, й таке інше. Ви справді вважаєте, що на форумі, де єдина річ яку тримають у відносному секреті — паролі користувачів, має сенс щось захищати?

Але грець із ним, надіюсь, я нікому не завдав клопоту.
Завдали. Я отримав усі 4 рази те повідомлення собі на пошту, бо інший користувач має непрацездатну поштову скриньку. Хоча, це більше проблема яку мав виправити інший адміністратор, але його засіб не спрацював.
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

r00t x

  • Гість
Re: Пропозиції, щодо розвитку форуму
« Відповідей #25 : 2016-03-18 13:12:15 »
[size=0]HTTPS для linux.org.ua - конкретна ідея![/size]
Навіщо хттпС ? Ви тут що - банківські оперції здійснюєте, чи з любовницями (чи з любовниками  :o) пересипуєтесь?
---
Про теорії загального розвитку та еволюції, не потрібно пояснювати.

Відсутній OzySTS275M

  • Новачок
  • *
  • дописів: 27
  • Карма: +0/-0
  • Цікавлюсь гарними фільмами, музикою, книгами.
Re: Пропозиції, щодо розвитку форуму
« Відповідей #26 : 2016-03-18 20:54:52 »
Потрібна можливість редакутвати назву ґілки, щоб можна було змінити {Задача} на {Вирішено}, наприклад.
[/size]

@prapor - Я гадаю у прувайдерах сидять не дурніші за вас люди,  у мене є таке інтуїтивне відчуття, що способи таки є. Наприклад щоб передати інформацію про час, не потрібен великий об’єм даних, чи клястери. Оператор прекрасно знає "таймінги". Відповідно - - - мій_девайс - - - прувайдер - - - тор_мережа - - - linux.org.ua :: 12:00:00 підключення девайсу А до Вуй-Файя - - - 12:10:00 зафіксований трафік ТОР - - - 12:11:00 юзвер/пасворд АНАКОНДА зафіксовані на linux.org.ua . Відповідно коло девайсів сильно звужується...

Ящо HTTPS такий безпомічний, як ви говорите, а нащо його тоді на різних сайтиках уводять? Для сміху? Звичайно сайт , "по-компах" на якому говорять "з наружкою здороваюсь" і т.д. Явно у HTTPS не потребується... :D .

Вибачте, якщо своїми прив. повідомленнями створив певні незручності. Мій друг уже вийшов із положення, створивши свій власний блог, де поки-що спілкуємось тільки я та він :)  .  

 @r00t x Ну, а я б, не проти того, щоб хтось мені пояснив такі складні речі як Еволюція, та ота "теорія загального розвитку" . Та і розділ "Балачка" на даному форумі, має місце, чи ні?
"Наша істинна національність - це людство"
- Ґерберт Уеллс

Поспілкуватися зі мною можливо на dreamwidth, у блозі мого друга (frostysh).

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Re: Пропозиції, щодо розвитку форуму
« Відповідей #27 : 2016-03-18 21:41:50 »
Потрібна можливість редакутвати назву ґілки, щоб можна було змінити {Задача} на {Вирішено}, наприклад.

А редагувати перше повідомлення ні? І цей, не зловживайте розміром шрифтів.

@prapor - Я гадаю у прувайдерах сидять не дурніші за вас люди,  у мене є таке інтуїтивне відчуття, що способи таки є. Наприклад щоб передати інформацію про час, не потрібен великий об’єм даних, чи клястери. Оператор прекрасно знає "таймінги". Відповідно - - - мій_девайс - - - прувайдер - - - тор_мережа - - - linux.org.ua :: 12:00:00 підключення девайсу А до Вуй-Файя - - - 12:10:00 зафіксований трафік ТОР - - - 12:11:00 юзвер/пасворд АНАКОНДА зафіксовані на linux.org.ua . Відповідно коло девайсів сильно звужується...
Так. Пристрельте вже ту анаконду та зробіть з неї гаманець. Оті ось «таймінги», щоб ви знали, дуже сильно можуть різнитись. Коротше, RTFM мережі, тоді зрозумієте. Бо занадто довго тут розписувати, та й офтопік.

Ящо HTTPS такий безпомічний, як ви говорите, а нащо його тоді на різних сайтиках уводять? Для сміху? Звичайно сайт , "по-компах" на якому говорять "з наружкою здороваюсь" і т.д. Явно у HTTPS не потребується... :D .
Далеко не усі люди полюбляють про себе розповідати усе підряд. Ну й багато інших моментів. Коротше кажучи, є місця де воно треба, а є місця де нема сенсу. Платити щомісяця зайві 100 гривень за білий IP для LOU, щоб мати химерну можливість захисту — я не бачу сенсу.
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Re: Пропозиції, щодо розвитку форуму
« Відповідей #28 : 2016-03-18 21:54:38 »
[size=0]HTTPS для linux.org.ua - конкретна ідея![/size]
Навіщо хттпС ? Ви тут що - банківські оперції здійснюєте, чи з любовницями (чи з любовниками  :o) пересипуєтесь?
---
Про теорії загального розвитку та еволюції, не потрібно пояснювати.
Так, світ міняється - один з найбільш притомних коментарів у гілці належить root_x. Мої вітання! :)

Відсутній OzySTS275M

  • Новачок
  • *
  • дописів: 27
  • Карма: +0/-0
  • Цікавлюсь гарними фільмами, музикою, книгами.
Re: Пропозиції, щодо розвитку форуму
« Відповідей #29 : 2016-03-18 23:09:17 »
А редагувати перше повідомлення ні? І цей, не зловживайте розміром шрифтів.
А, ні Чіхуахуа немає "ЗМІНИТИ" тільки "ПРОЦИТУВАТИ", тому й пропоную запровадити таку можливість для першого повідомлення, хочаб.
Про шрифти - окі-докі смокі :P.
Так. Пристрельте вже ту анаконду та зробіть з неї гаманець. Оті ось «таймінги», щоб ви знали, дуже сильно можуть різнитись. Коротше, RTFM мережі, тоді зрозумієте. Бо занадто довго тут розписувати, та й офтопік.
У вас колись було так, щоб: одненький сайт відкривастя через 0,5 секунди, після того як ви трахнули по "жидомасосько-китайськـо-тайванському ENTER’ру", а інший через 60 сек?
Із вашим-то інтернетом, я у цьому дуже сумніваюсь... :D. А у провайдера він не гірший за ваш, та і критеріїв для звірки існує 1001, і далі.. Чи не єдине, що трішки ускладнює, цей суто напрацьований до автоматизму, процес, на мою скромну думку - є шифрування всія трахвіка, зокрема, HTTPS.  
Далеко не усі люди полюбляють про себе розповідати усе підряд. Ну й багато інших моментів. Коротше кажучи, є місця де воно треба, а є місця де нема сенсу. Платити щомісяця зайві 100 гривень за білий IP для LOU, щоб мати химерну можливість захисту — я не бачу сенсу.
Звичайно вам дальновидніше, Я лише висловив свою думку і вніс пропозицію на загальнолюдське обговорення.
"Наша істинна національність - це людство"
- Ґерберт Уеллс

Поспілкуватися зі мною можливо на dreamwidth, у блозі мого друга (frostysh).