Автор Гілка: Доступна для завантаження спеціалізована збірка Ubuntu GamePack 16.04  (Прочитано 1947 раз)

Відсутній ocean

  • Новачок
  • *
  • дописів: 34
  • Карма: +0/-0
  • I Love YaBB 2!
Доступна для завантаження спеціалізована збірка Ubuntu GamePack 16.04, що може запускати більш ніж 22 381 ігор і додатків, як MS Windows і MS-DOS, так і оригінальних, розроблених спеціально для платформи GNU / Linux.
Стандартно встановлюється інтерфейс GNOME Flashback, зовнішній вигляд якого нагадує класичний GNOME, але за бажанням можна вибрати і стандартний Unity при вході в систему.

У складі збірки попередньо встановлено:
✔ дві системи встановлення через інтернет ігор і додатків (Steam, Lutris);
✔ для запуску ігор, створених для платформи Windows доступні PlayOnLinux, Wine і CrossOver Linux;
✔ для запуску старих ігор для платформи DOS є DOSBox і DOSEmu;
✔ для використання online-ігор встановлені Adobe Flash і Oracle Java;
✔ дистрибутив вже підключений до сховища з великою колекцією ігор різних жанрів.

а також встановлені:
✔ Sparky APTus Gamer - утиліта для встановлення підтримки різних приставок, емуляторів та інших інструментів
✔ Gnome Twitch - це можливість насолоджуватися ігровим відео та трансляціями (киберспортивні турніри, різноманітні кібер-змагання та просто трансляції звичайних гравців).

Що нового щодо минулій версії:
- Дистрибутив зібраний на кодовій базі Ubuntu * Pack 16.04 і включає в себе всі його можливості;
- Включені всі оновлення по січень 2017;
- Крім доповнень, що вже були, до складу нового випуску увійшли ще п'ять утиліт: CrossOver, DOSBox, DOSEmu, Sparky APTus Gamer і Gnome Twitch.

Дистрибутиви для платформ i386 і amd64 доступні для вільного завантаження

Розміри ISO образів 2.1 Gb і 2.3 Gb відповідно.

Дізнатися детальніше про дистрибутиві можна тут

джерело
« Змінено: 2017-01-26 01:25:38 від Михайло Даниленко »

Відсутній Михайло Даниленко

  • Адміністратор ЩОДО
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1262
  • Карма: +0/-0
  • [Debian Stretch]
Я звичайно вибачаюся за повільне підтвердження новин (мені чогось здалося, що вони вже були підтверджені кимось іншим),  але в наступний раз, будь ласка, після гуглоперекладу пройдіться по новині вручну — "надає кошти для запуску тисяч програм" мене вбило.