Автор Гілка: Зазваніл тєлєфон... Кто гаваріт? Укртіліком.  (Прочитано 2845 раз)

gdekjifgb

  • Гість
А хто 5 років тому були модераторами?
2012-2011 рр. ??? я не памятаю, бо займався не комп’ютерною тематикою.

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Не мав таких скарг на Укртелеком (хоча при підключенні в 2010 році мене лякали, що там повний морок в місцевому відділенні).
Але мені нечувано пощастило — в 2015 році до мене прийшов нормальний провайдер із оптикою. За ті само гроші вдесятеро більша швидкість. І через два місяці після відключення ОГО до мене зателефонував їх кол-центр із опитуванням — а що, а чому ви від нас пішли, а що треба щоб ви повернулися. Я їм чесно все сказав, щоб вони розуміли, що ADSL не може їх вічно годувати і що полімери вже прос**но.
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Ну у вас майже столиця (маю на увазі близкість до цивілізації).
500 метрів від двору, на стовбі висить комутаційна коробка з оптикою. Провайдер як раз зветься «Цивілізація». От тільки чогось не відповідає на заявки ні телефоном, ні через веб-сторінку.

Мені більше 100 км до Дніпропетровська.
Мені він взагалі недосяжний. Як мінімум до винаходу подорожей у минуле.
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

gdekjifgb

  • Гість

Мені більше 100 км до Дніпропетровська.
Мені він взагалі недосяжний. Як мінімум до винаходу подорожей у минуле.
;D дуже смішно.  Ви самі мене зпровокували на "політику".          Мабуть після перейменувань всі стали жити по... (новому?).
---
Наскілки я зрозумів, то розмір шрифта у списку розмір не враховуєься. Ну і хр з ним.

Відсутній Михайло Даниленко

  • Адміністратор ЩОДО
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1262
  • Карма: +0/-0
  • [Debian Stretch]
Наскільки я зрозумів, то розмір шрифта у списку розмір не враховуєься. Ну і хр з ним.
Fixed.

Відсутній f1g4r0

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 160
  • Карма: +0/-0
  • Vita sine libertate, nihil!
Цитата
ага, сам ПВВ  :-X (не охота сюди політику приплітати. брехні і так вистачає).

Цитата
;D дуже смішно.  Ви самі мене зпровокували на "політику".          Мабуть після перейменувань всі стали жити по... (новому?).

якісь гімняні мотиви...

gdekjifgb, може вам ростіліком спробувати?
*[ Ніхто крім нас ] *                        //Arch + dwm + SVD

gdekjifgb

  • Гість

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Ніхто нікого не провокував. Просто виконуйте закони й буде вам щастя. Ну й не забувайте, що на цьому форумі може йти бійка «до кривавих мозолів на пальцях», але згадувати тут зайвий раз громадянина Х-ла не варто, бо де-хто з присутніх бачив тих, «кого там нема» на власні очі, й бачив не лише їх. Так само як варто пам'ятати, що «життя по-новому» починається з кожного з нас особисто, а не з «царського указу».
« Змінено: 2017-01-28 18:09:52 від prapor »
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Відсутній icooD50

  • Новачок
  • *
  • дописів: 7
  • Карма: +0/-0
gdekjifgb
"Я сплачую зараз до 270 грн за 3-4 мбс"
Це не вірно. Інтернет 120-140грн + 40-50грн. за телефон. TV на такій швидкості не підключають. Потрібно не менше 7 Мб
Навіщо не правду кажете?

Відсутній icooD50

  • Новачок
  • *
  • дописів: 7
  • Карма: +0/-0
gdekjifgb
МТС (водафон) у мене дуже погано ловить в дворі, і біля двору. В хаті взагалі відсутній цей оператор.інтертелеком - більшість часу сидять біля компутерів і матюкаються. Київстар - такий самий як і МТС (водафон)


Дзвонили, листували до цих компаній? Далеко послали? Чому круг замкнувся на укртелекомі?

[/font]

Відсутній icooD50

  • Новачок
  • *
  • дописів: 7
  • Карма: +0/-0
gdekjifgb
поясню ситуацію. У телекомі скоротили працюючих. Якщо на початку 2000 років монтерів було 46 чоловік, то в 2015 залишилося 3. з зарплатою 2500 (якщо є бажання-влаштовуйтеся на роботу). Кабельні лінії закладені ще при союзі. Вкладень 0. Вимоги підвищили. Відбувається збій (з невідомих причин). Рівень освіти у абонента на рівні - "лампочка на модемі". АЛЕ "я міттєво коли кончівся інтернет - подавши заявку на ремонт" Це може бути і 2 годині ночі, субота, неділя ... Заявка, подана в п'ятницю в 17,00, за визначенням прострочена-у вихідні ніхто не працює. І починаються репресії для працівників за прострочення.
A: переклав
« Змінено: 2017-01-29 12:55:23 від Михайло Даниленко »

Відсутній icooD50

  • Новачок
  • *
  • дописів: 7
  • Карма: +0/-0
Цитата
"Як можна спробувати зрозуміти Укртелеком: Аргументи начальника були (дослівно не памятаю): "Я не можу хлопців посилати  на всі виклики. і погода зараз холодна, і монтерів не вистачає... Коли інтернет пропадає то потрібно підождати... У вашому тарифі швидкість ДО 5 мбс - значить що швидкість може бути і 3 і 4 мбс... Якщо буде 1 або 2 мбс - то тільки тоді ми будем шось ремонтувати....
Ви швидкість можете виміряти?

Цитата
Двічі на добу Київ скидає, перезагружає всі модеми всіх клієнтів...
І ви двічі в день робите заявку?

Цитата
Якщо іще раз будете подавати заявку, ми  маєм право на два  тижні відключити абонента від інтернету і наблюдати за станом лінії.."
Що тут неправильного? якщо постійні заявки - лінія потрібно доводити до норми
A: переклав, забрав червоний
« Змінено: 2017-01-29 12:58:05 від Михайло Даниленко »

Відсутній icooD50

  • Новачок
  • *
  • дописів: 7
  • Карма: +0/-0
Цитата
Оце такі у нас монополісти. Інших інтерентів у нас нема і не буде.
Ви лукавите: МТС, Київстар, Інтертелеком, WIFI
A: переклав
« Змінено: 2017-01-29 13:01:43 від Михайло Даниленко »

Відсутній icooD50

  • Новачок
  • *
  • дописів: 7
  • Карма: +0/-0
gdekjifgb

Ви ображений, кляузний, дріб'язковий, подленькие людина. IMXO. Вибачте, якщо образив. Просто констатація фактів.
Цитата
На діяча (того хто мені відключав інтернет) я кілька електр. листів відсилав - толку абсонуль. АЛЕ коли написав паперовий лист в наш місцевий тіліком - то того ж дня без ремонтів, без виїзду монтерів зявився у мене інтернет. ну, еее, поки додому доїхав від тілікома - то вже інтернет був.Той діяч впарював мені всяку дічь - не хочу писати що саме, але коли я попросив його викласти це саме тільки в письмовому вигляді, то він кудись побіг бо у нього робота.:%((( ну він міг би брати гроші у міліції і говорити їм що відключив мене  від інтернету. Був такий період коли я намагався трішки розгойдати корупціонерів в районі - от вони мені і робили неприємності.
Хотілося б більш детально.
І linux Вам встановили, що б не діставали майстра. Пароль, напевно, не сказали, працюєте тільки під $ :)
A: переклав, забрав червоний
« Змінено: 2017-01-29 13:01:21 від Михайло Даниленко »

Відсутній icooD50

  • Новачок
  • *
  • дописів: 7
  • Карма: +0/-0
ще раз вибачте, не хочу порушувати правил форуму, хотілося б ще з Вами поспілкуватися. (Якщо інтернет буде працювати;))
A: переклав
« Змінено: 2017-01-29 13:02:21 від Михайло Даниленко »