Автор Гілка: Зазваніл тєлєфон... Кто гаваріт? Укртіліком.  (Прочитано 2856 раз)

gdekjifgb

  • Гість
Зателефонував до мене начальник Укртелекому. Сказав, що  якщо я іще раз подам заявку на ремонт телефону/інтерннету то він взагалі відключе мені інтернет на два тижні. Бо вони мають право відключати інтернет і наблюдати за станом лінії.

---
далі (нижче) передісторія:

gdekjifgb

  • Гість
На початку осені вкрали кабель - на місяць село залишилось без телефонного звязку і без інтернетів. В той момент коли був перерізаний кабель, я подав заявку на ремонт. Бо навіть телефон був мертвий.  Я тільки через кілька днів дізнався що кабель викрали.

Потім через деякий час знову історія повторилась. Знову кабель спундюкали... Знову інтернети кончились.... Ну потім відренемонтували.

Потім вночі інтернет наполовину закінчився. Таке часто трапляється. То лампочка на модемі не горить, або горить червоним.

До ранку вже все працювало. Пізніше стало відомо що цього разу знову вкрали кабель десь не в нашому районі. Але я миттєво коли кончився інтернет - подав заявку на ремонт. Зранку подзвонили до мене з укртілікома, запитали чи зараз все в порядку. Закрили заявку.

Через деякий час знову перестав працювати інтернет - о5 я заявку роботам подав... О5 до ранку все само собою нормаліувалось... Передзовнили - закрили заявку.


Потім, бл..., знову кончився інтернет. Але перед цим постійні розриви і глюки мене підзадовбали, погода була волога (дощ, сніг і спека впливають на укртелекомівський інтернет).  Подав я заявку на ремонт. В результаті вийшло те що написано в першому повідомленні.

Як можна спробувати зрозуміти Укртелеком: Аргументи начальника були (дослівно не памятаю): "Я не можу хлопців посилати  на всі виклики. і погода зараз холодна, і монтерів не вистачає... Коли інтернет пропадає то потрібно підождати... У вашому тарифі швидкість ДО 5 мбс - значить що швидкість може бути і 3 і 4 мбс... Якщо буде 1 або 2 мбс - то тільки тоді ми будем шось ремонтувати....  Двічі на добу Київ скидає, перезагружає всі модеми всіх клієнтів... Якщо іще раз будете подавати заявку, ми  маєм право на два  тижні відключити абонента від інтернету і наблюдати за станом лінії... По питанням дзвоніть до монтера, що обслуговує ваш регіон..."

Незнаю, може їхня репутація страждає від того що абоненти так часто турбують їх??? Або іще щось...?

Та якби не начальник, то у мене не було б ні телефону, ні інтеренту. Ну це справи минулих років.

---
Але з мого боку (як споживача) не повинна хвилювати ні вологість, ні температра, ні кількість опадів... Я сплачую зараз до 270 грн за 3-4 мбс, а іноді взагалі нема ніяких інтернетів. І в договорі написано "безперебійний, постійний доступ до мережі"

270 це багато чи ні?

Заявки я швидко подаю (подавав) для того щоб, за час відсутності інтеренту, було зроблено перерахунок. Бо перерахунок роблять якщо через три дня після подачі заявки послугу не відновлено.

Оце такі у нас монополісти. Інших інтерентів у нас нема і не буде.
« Змінено: 2017-01-26 11:32:47 від gdekjifgb »

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Ну для початку зберіть усю історію заявок на несправності й письмово повідомте їх про вимогу перерахунку та компенсації грошей сплачених за ненадані послуги.
Взагалі у мене був схожий веселий момент. У селі у прабабці був телефон. Прабабця померла, телефон де-який час не переоформлювали, але сплачували за нього, хоч майже не користувались. Потім то кабель вкрали то ще щось. Ніби то відновили, але телефон так і не запрацював. Заявка про несправність була надіслана письмово з повідомленням про вручення. Потім на той телефон «забили» бо інтернетів по ньому сказали що не буде ніколи. Через пару років почали надходити «листи щастя» від здирників, що йменують себе колекторами (хіба що каналізаційними), мовляв ви грошей укуртелекому винні. Зайшов у центральний обласний офіс. Там виявилось цікаво. Спочатку сказали «так, ви винні грошей!!!» коли почали вимагати викликати начальство, й пояснити як може з'явитись борг за ненадану послугу та ще й після смерті споживача, раптово виявилось що борг вже сплачено й ось вам про це папірець, та жодних претензій укуртелеком до вас не має.

P.S. А що таке те o5? Це їх якась нова система самообслуговування?
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

gdekjifgb

  • Гість
P.S. А що таке те o5? Це їх якась нова система самообслуговування?
о5  = опять.

Я часто вживаю слова "знову", "потім". Щоб розбавити текст, вжив таке скорочення.

І я іще не закінчив історію. Вже ДОписав.
« Змінено: 2017-01-26 01:43:20 від gdekjifgb »

gdekjifgb

  • Гість
Ну для початку зберіть усю історію заявок на несправності й письмово повідомте їх

Та було мені з цим тілікомом. Спеціально мені ДВІЧІ (одна стара криса  і одна менша криса - він і зараз там працює) відключали інтернет на не офіційну вимогу міліції.  Здається я про це вже на цьому форумі колись щось писав.
---
шоб вони....

Відсутній recht

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 125
  • Карма: +0/-0
На телекомівську гарячу лінію не намагалися писати/телефонувати щоби поскаржитися на того діяча?
А інший оператор не варіант, Інтертелеком наприклад? Покриття по Україні у них здається не погане.

gdekjifgb

  • Гість
Інших ісп немає. МТС (водафон) у мене дуже погано ловить в дворі, і біля двору. В хаті взагалі відсутній цей оператор.

В кого інтертелеком - більшість часу сидять біля компутерів і матюкаються. У мого сусіда інтертелеком - то я навіть не знаю як описати такий інтернет.

Київстар - такий самий як і МТС (водафон). Коли сусід вирішував який йому інтерент зробити,  ми з ним втикали  в мій системник отой куйстарівський юсб модем - інтернету НУЛЬ.

Пару тижнів назад ніби-то десь у райцентрі ніби-то хтось знайшов 3ж. Але зараз вже кончилось оте 3ж.

Іще ставлять у нас ві-фійний інтернет (якийсь приватний НЕ інтертелеком) - варість Х-тисяч за установку - не варіант. Та і відстань від його вишки (антени) значна. До мене сигнал може не дійти. АБО на момент підключення та налаштуання вони збільшать потужність сигналу ... і через пару днів, тижнів, можливо через місяць інтернет буде такий як і від інших ісп (куйстар, мтс, інтертелеком).

На діяча (того хто мені відключав інтернет) я кілька електр. листів відсилав - толку абсонуль. АЛЕ коли написав паперовий лист в наш місцевий тіліком - то того ж дня без ремонтів, без виїзду монтерів зявився у мене інтернет. ну, еее, поки додому доїхав від тілікома - то вже інтернет був.

Той діяч впарював мені всяку дічь - не хочу писати що саме, але коли я попросив його викласти це саме тільки в письмовому вигляді, то він кудись побіг бо у нього робота.

:%((( ну він міг би брати гроші у міліції і говорити їм що відключив мене  від інтернету. Був такий період коли я намагався трішки розгойдати корупціонерів в районі - от вони мені і робили неприємності.
---
На начальника укртелекому скаржитись не хочу - якби не він то не було б у мене інтернетів (це я повторююсь). І дядько він не поганий.

Але бл... я ж споживач, і хочу  "постійний і безперебійний..." не тільки на папері.
« Змінено: 2017-01-26 11:27:48 від gdekjifgb »

Відсутній recht

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 125
  • Карма: +0/-0
Окрім як бомбардувати сапорт листами, більше не знаю чим вам зарадити.
Дублюйте ваші заявки скаргами за надання послуг. Вашу заявку переадресовують на місцевих виконавців, а скарга повинна потрапити до іншого підрозділу, можливо там на неї звернуть увагу.

gdekjifgb

  • Гість
та я оце сидю і  [smiley=20.gif] . Нехочу я дуже скаржитись - бо дійно можуть відключити інтернет. І телефон заберуть.

А прямо біля мене є АЖ три добрих сусіда, що тільки і мріють про дротовий стаціонарний телефон.

І лінія у мене досить хороша, якщо порівнювати з іншими укртелекомівськими інтернетами КОНКРЕТНО у мене в селі. У всих до 2 мбс, а у мене аж до 5 мбс.

Основний посил всього цього топіка "Монополісти в Україні".

А що мені робити... ну поки що почекаю поки швидкість впаде до показника МЕНШЕ 4 мбс. Потім до монтера буду телефонувати, і тільки після цього мабуть подам заявку. Дивлячись що скаже монтер.

Скоро потепління - скоро буде сильно глючити.  :-[

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Я часто вживаю слова "знову", "потім". Щоб розбавити текст, вжив таке скорочення.
Краще такого не робіть. Зараз вже модератори не так лютують як 5 років тому, але це не є літературною українською, й можна врешті-решт отримати «чергу з плюсомета».
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

gdekjifgb

  • Гість
зрозумів, але тоді, можливо, хтось би написав, що я занадто часто пишу "потім/знову".

іще раз: я зрозумів.

Я тут і так дуже рідко щось пишу. І не часто заглядаю сюди.
« Змінено: 2017-01-26 16:25:54 від gdekjifgb »

Відсутній mik_09

  • Новачок
  • *
  • дописів: 12
  • Карма: +0/-0
У мене нема можливості дротового підключення, то можу порадити Інтертелеком. Але,
1. Знайти на олкс (або подібне) модем rev.b (можна б/у) до 800 грн
2. На netobzor.org знайти диллера (там їх є), який віддалено налаштує модем (присвоїть номер, пароль, тариф.план за смаком).
Це якщо сєпари ріжуть кабеля ))))

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
У мене нема можливості дротового підключення, то можу порадити Інтертелеком. Але,
1. Знайти на олкс (або подібне) модем rev.b (можна б/у) до 800 грн
2. На netobzor.org знайти диллера (там їх є), який віддалено налаштує модем (присвоїть номер, пароль, тариф.план за смаком).
Це якщо сєпари ріжуть кабеля ))))
Село у 20 км від Дніпра. Половина села — є Інтертелеком, друга половина — нема. Або лише телефонний зв'язок й той нестабільний. Перепробував усі методи, окрім направленої антени (бо нема у кого позичити). Після того як у самому Дніпрі не зміг скористатись їх підключенням, хоча мав чіткий потужний сигнал — забив на них. Вони морально застаріли.
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Відсутній Сергій Лисовенко

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1489
  • Карма: +0/-0
Я часто вживаю слова "знову", "потім". Щоб розбавити текст, вжив таке скорочення.
Краще такого не робіть. Зараз вже модератори не так лютують як 5 років тому, але це не є літературною українською, й можна врешті-решт отримати «чергу з плюсомета».
А хто 5 років тому були модераторами?
Якщо Лінукс написали студенти - нехай вони під ним і навчаються.

gdekjifgb

  • Гість
Село у 20 км від Дніпра. Половина села — є Інтертелеком, друга половина — нема. Або лише телефонний зв'язок й той нестабільний.
Ну у вас майже столиця (маю на увазі близкість до цивілізації). Мені більше 100 км до Дніпропетровська.

Це якщо сєпари ріжуть кабеля ))))
ага, сам ПВВ  :-X (не охота сюди політику приплітати. брехні і так вистачає).

Не годиться той Інтертелеком! Та іще й місцеві провайдери - якісь два лошка. Був час вони з своїх домів боялись вийти %:))
---
Історія така: Антена інтертелекому була причеплена на водонапірній башті. Там було гніздо лелек. Ну от і вирішив ділер інтертелокму покращити інтернет. скинув гніздо. потім люди викликали міліцію... поки міліція їхала - він вирішив встановити гніздо.

https://yadi.sk/i/_5rLF9nH3B7Jk5
https://yadi.sk/i/kS5v65MA3B7Jks

https://yadi.sk/i/QtcSb2Bj3B7KnL