Автор Гілка: PrivatLinux від ПриватБанку  (Прочитано 948 раз)

Відсутній recht

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 125
  • Карма: +0/-0
Уже не вперше ПриватБанк пропонує свої рішення для державного сектору.

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
Re: PrivatLinux від ПриватБанку
« Відповідей #1 : 2017-07-10 21:04:28 »
Цитата
корпоративна операційна система ПриватБанку показала свою виняткову стійкість до кіберзагроз, оскільки за період вірусної атаки в мережі ПриватБанку не було зафіксовано епідемії заражень на понад 20 тисячах робочих станцій.
Звучить смішно. Мій арч теж показав «виняткову стійкість до кіберзагроз», то мені тепер можна податись на тендер зі своїм диском? Жду на посилання в системі прозоро. :)
« Змінено: 2017-07-10 21:12:19 від Re. »

Відсутній kolombo

  • Новачок
  • *
  • дописів: 14
  • Карма: +0/-0
Re: PrivatLinux від ПриватБанку
« Відповідей #2 : 2017-07-10 21:49:24 »
З закладками від Коломойського в комплекті? Хоч най так, а то в державному секторі до сих під сидять на ZverCD XP від васяна без оновлень.

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Re: PrivatLinux від ПриватБанку
« Відповідей #3 : 2017-07-11 06:46:03 »
Цитата
корпоративна операційна система ПриватБанку показала свою виняткову стійкість до кіберзагроз, оскільки за період вірусної атаки в мережі ПриватБанку не було зафіксовано епідемії заражень на понад 20 тисячах робочих станцій.
Звучить смішно. Мій арч теж показав «виняткову стійкість до кіберзагроз», то мені тепер можна податись на тендер зі своїм диском? Жду на посилання в системі прозоро. :)
Від вашого арчу це відрізняється тим, що вони, начебто, готові належним чином його сапортити і мають для того інфраструктуру (ну, свої внутрішні інсталяції вони ж якось сапортять?). Якщо ви не Flash (чи на крайній випадок Rainbow Dash), то з упевненістю можу сказати, що кілька тисяч інсталяцій свого диску ви сапортити замахаєтесь  [smiley=girl_witch.gif]

Під сапортом я маю на увазі: свої власні репозиторії, або ж (залежно від того, на чому ця радість побудована - гуглиться, наче, бубунта, але неясно чи це повноцінний клон, чи запашок) дзеркала, кол-центр з натовпом спеціально клонованих енікейщиків, та хайвмайнд для оперативного фіксання багів. Якщо вони справді в стані якісно і за адекватною ціною це все надати (а не як завжди), то це може бути перемога.

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
Re: PrivatLinux від ПриватБанку
« Відповідей #4 : 2017-07-11 09:00:03 »
Під сапортом я маю на увазі: свої власні репозиторії, або ж (залежно від того, на чому ця радість побудована - гуглиться, наче, бубунта, але неясно чи це повноцінний клон, чи запашок) дзеркала, кол-центр з натовпом спеціально клонованих енікейщиків, та хайвмайнд для оперативного фіксання багів.
Там же боти. [smiley=27.gif]

Відсутній recht

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 125
  • Карма: +0/-0
Re: PrivatLinux від ПриватБанку
« Відповідей #5 : 2017-07-11 09:12:53 »
У нас наче були спроби розробки операційок на базі лінуксу. Зараз все заглухло?

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Re: PrivatLinux від ПриватБанку
« Відповідей #6 : 2017-07-11 14:50:25 »
Там же боти. [smiley=27.gif]
That's racist.

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: PrivatLinux від ПриватБанку
« Відповідей #7 : 2017-09-11 01:24:36 »
А його вживу хтось бачив той ПриватЛінукс? Бо щось не бачу, щоб був у відкритому доступі.
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Re: PrivatLinux від ПриватБанку
« Відповідей #8 : 2017-09-11 02:39:51 »
І не буде. У різні часи там були свої «доробки» до openSUSE та Ubuntu. Нічого цікавого.
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.