Автор Гілка: tmate — спільна робота з терміналом через інтернет  (Прочитано 3653 раз)

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3731
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
tmate — це варіант tmux, який дозволяє працювати кільком людям одночасно за одним терміналом з допомогою віддаленого сервера. Один користувач починає сесію, інший приєднується до неї по згенерованому ідентифікатору через ssh на сервері в інтернеті (сервер tmate.io чи ваш власний). Tmate чудово підходить для парного програмування, навчання чи демонстрації роботи в терміналі. Для інших потреб можна використовувати звичайний tmux, так як tmate читає та використовує конфігурацію tmux.

Домашня сторінка: https://tmate.io/
« Змінено: 2017-07-31 16:15:41 від Володимир Лісівка »
[Fedora Linux]

Відсутній Михайло Даниленко

  • Адміністратор ЩОДО
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1262
  • Карма: +0/-0
  • [Debian Stretch]
ssh screen -x ?

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3731
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
ssh screen -x ?
Так, тільки з на основі tmux і з підтримкою централізованого сервера, який може регулювати доступ. Це для парного програмування чи навчання. Значно простіше сказати «запусти tmate і скинь лінк» ніж «на мій ключ, підніми vpn чи тунель для мене, скажи ip, запусти screen, скажи номер сесії, вируби vpn, прибери мій ключ».
[Fedora Linux]

Відсутній chip

  • Новачок
  • *
  • дописів: 2
  • Карма: +0/-0
цеж небезпечно ::) 

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
цеж небезпечно ::)

Off-topic:
Це значно безпечніше ніж флудити у обговоренні новин у перший же день реєстрації
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Це для парного програмування чи навчання.
tmux точно для парного з'ясовування "і шо ми тута наробили? Стоп це ти таке натиснув? А хто? О, а ти тут шо робиш?" Rage quitting буває не тільки з відеоігр.