Автор Гілка: Підключення до Wi-Fi в Debian  (Прочитано 6404 раз)

vv24

  • Гість
Добрий день. У мене в Debiani 8.8 чомусь при завантаженні немає автоматичного підключення до Wi-Fi . В Debian 8.0 воно було. Кожен раз треба вводити пароль. Як це виправити? 

Миха́йло Даниленко

  • Гість
Re: Підключення до Wi-Fi в Debian
« Відповідей #1 : 2017-08-28 00:00:31 »
Частково офтопік, бо я так розумію, мова йде про графічну тулзу на кшталт NetworkManager.

Оскільки я в основному підключений до одної з небагатьох мереж — я їх вписав в /etc/network/interfaces як окремі віртуальні інтерфейси, і зробив селектор (mapping) між ними скриптом, що сканує наявні мережі, і виводить першу, що є у списку зконфігурованих. Таким чином мережа піднімається ще під час завантаження системи. Але є нюанси, бо по-перше — це подовжує час завантаження (особливо якщо адреса отримується динамічно), по-друге — будь-які зміни потребують лізти в системний конфіг. Ну і відключитися без адміністративних прав можна лише по rfkill. Це описане в стандартній документації, але можу описати детальніше.

vv24

  • Гість
Re: Підключення до Wi-Fi в Debian
« Відповідей #2 : 2017-08-29 23:19:04 »
Ну, налаштування NetworkManager для мене це дуже складно. В Ubunti все підключається автоматично...

Відсутній recht

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 125
  • Карма: +0/-0
Re: Підключення до Wi-Fi в Debian
« Відповідей #3 : 2017-08-29 23:45:53 »
Ви часом не KDE використовуєте? Пам'ятаю щось подібне було, якщо вимкнути kde-wallet.

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Re: Підключення до Wi-Fi в Debian
« Відповідей #4 : 2017-08-29 23:58:43 »
Ну, налаштування NetworkManager для мене це дуже складно. В Ubunti все підключається автоматично...
NetworkManager то і є «все підключається автоматично».
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.