Автор Гілка: що значить "версія для Андроїд, для Мас"?  (Прочитано 991 раз)

gdekjifgb

  • Гість
У Ukrainians https://youtu.be/IoYTVziXsRo?t=108 (у вк також, можливо і у фб) є версії для Андроїд та іще для чогось...

Версія додатка(?), версія сайту? Що є? І що там такого? Адаптивний дизайн чи що? Що то за спецііальні додатки для андроїда або іще для чогось???

Я не знущаюсь і не жартую - я не розумію що воно таке і навіщо?

Якщо в мобільній ОС є браузер в якому буде відображатись сайт, то який сенс у тих спецдодатках???
« Змінено: 2017-09-29 15:09:50 від gdekjifgb »

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Сенс в тому, що вони один раз завантажують скрипти, стилі й усе інше, що не змінюється користувачами. Але виникла мода робити «мобільного клієнта» навіть для сайтів-візитівок.
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

gdekjifgb

  • Гість
Сенс в тому, що вони один раз завантажують .... Але виникла мода робити «мобільного клієнта» навіть для сайтів-візитівок.
І навіть можливо за встановлення такої приблуди (додатку) з користувача можуть брати якусь символічну плату. В плеймаркеті мабуть не все безкоштовно?

Оце так да.

Чи може і мені варто заморочитись із таким "бізнесом"? <-- то я пожартував.

Цитата
Сенс в тому, що вони один раз завантажують
Мабуть у мобільних браузерах не існує поняття cache ?
« Змінено: 2017-09-29 20:04:57 від gdekjifgb »

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Зазвичай подібні речі як раз безкоштовні. Та сама Atlassian Jira має безкоштовного клієнта, але за сервер треба заплатити грошей.
Ну а кеш... він не допоможе аж ніяк. У сучасному світі про його існування можна забути. Швидкі канали й таке інше. Ну й де-які речі можна зробити через нативні функції ОС значно краще та швидше, ніж описувати те саме у браузері. Як приклад, я користуюсь aNag — клієнтом для систем моніторингу Nagios/Icinga/Icinga2. У мене як раз усе на Icinga2 й працює усе через API що значно швидший та «легший» за парсинг HTML-сторінок.

При правильному підході мобільний клієнт — чудова річ. Але коли інтернет-магазин, у який я заходжу раз на кілька місяців настирливо пропонує мені поставити їх «мобільний додаток» щоб було швидше, або та ж «Нова Пошта» не має оптимізованого веб-сайту та змушує ставити клієнта заради відстеження відправлення раз на місяць — за це кортить відбити нирки. Звісно ж, після того як зламані усі кістки в руках та відбита печінка.
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.