Автор Гілка: Талісман LibreOffice  (Прочитано 1240 раз)

Відсутній recht

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 125
  • Карма: +0/-0
Талісман LibreOffice
« : 2017-09-29 19:48:54 »
Долучайтесь до голосування за талісман LibreOffice.
Подобається — палець вгору, не подобається — палець вниз.

gdekjifgb

  • Гість
Re: Талісман LibreOffice
« Відповідей #1 : 2017-09-29 20:20:57 »
та їх там багато, ніколи всі передивлятись. я за https://survey.documentfoundation.org/665628
тільки на логотип/талісман я б додав олівець, ручку, абстрактну табличку, лист з якимсь текстом.
« Змінено: 2017-09-29 20:23:43 від gdekjifgb »

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Re: Талісман LibreOffice
« Відповідей #2 : 2017-09-29 20:55:44 »
В наборі немає поні. Неподобство.

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Re: Талісман LibreOffice
« Відповідей #3 : 2017-09-30 02:16:20 »
В наборі немає поні. Неподобство.

Але є чимало твоїх підлеглих.
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Відсутній recht

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 125
  • Карма: +0/-0
Re: Талісман LibreOffice
« Відповідей #4 : 2017-09-30 12:23:30 »
Поні мають підлеглих? О_о

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Re: Талісман LibreOffice
« Відповідей #5 : 2017-09-30 13:26:39 »
Підлеглі - це з тентаклями.

Відсутній recht

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 125
  • Карма: +0/-0
Re: Талісман LibreOffice
« Відповідей #6 : 2017-10-02 08:25:55 »
Підлеглі - це з тентаклями.
:)

Напевне розробникам Libreoffice уже не вистачає натхнення, якщо з'явилась потреба у талісмані.

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3628
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
Re: Талісман LibreOffice
« Відповідей #7 : 2017-10-02 15:51:39 »
Підлеглі - це з тентаклями.
:)

Напевне розробникам Libreoffice уже не вистачає натхнення, якщо з'явилась потреба у талісмані.
Ентузіасти вільного програмного забезпечення є і серед випускників економічних і маркетингових спеціальностей. Це вони так бавляться. У нас теж KDE стало не KDE; щось таке, але не таке, як було раніше. Згадки про те, що це колись було стільничне середовище, ще й досі вилучають з коду. Маскот, до речі, теж перемалювали.
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Re: Талісман LibreOffice
« Відповідей #8 : 2017-10-02 20:34:30 »
Ентузіасти вільного програмного забезпечення є і серед випускників економічних і маркетингових спеціальностей. Це вони так бавляться. У нас теж KDE стало не KDE; щось таке, але не таке, як було раніше. Згадки про те, що це колись було стільничне середовище, ще й досі вилучають з коду. Маскот, до речі, теж перемалювали.
yaourt -S kde
error: target not found: kde
[smiley=36.gif] Дожились.

Якщо чесно, мене дуже сильно дратує звичка багатьох організацій, проектів і компаній починати ремонтувати те, що не зламане. Наприклад, прямим результатом таких покращень є повна відсутність на 100% юзабельних бровзерів - зараз мені доводиться тримати три (!!!) різні бровзери для різних задач. А колись же був єдиний та неповторний FF4.

Чи ще приклад - Jenkins недавно "припинив" розповсюдження ряду додатків з формулюванням "Distribution of This Plugin Has Been Suspended" і поясненням "The current version of this plugin may not be safe to use". Дайне муттер. Може, варто адміністраторам самим дозволити з'ясовувати, чи безпечно його використовувати в певній ситуації?

І ще приклад. Цього літа roshen підступно, без жодного попередження змінили вигляд упаковки печива "Есмеральда". Я думав, що його зняли з виробництва, поки за кілька тижнів не помітив підміну. Ну не свинство? [smiley=3.gif]

Відсутній recht

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 125
  • Карма: +0/-0
Re: Талісман LibreOffice
« Відповідей #9 : 2017-10-02 20:55:17 »
Цитата
І ще приклад. Цього літа roshen підступно, без жодного попередження змінили вигляд упаковки печива "Есмеральда". Я думав, що його зняли з виробництва, поки за кілька тижнів не помітив підміну. Ну не свинство? [smiley=3.gif]
Вони таке і з будівлями виробляють. По всьому місту будинки на свої магазини тихцем міняють. Нахаби!

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Re: Талісман LibreOffice
« Відповідей #10 : 2017-10-02 21:22:31 »
Цитата
І ще приклад. Цього літа roshen підступно, без жодного попередження змінили вигляд упаковки печива "Есмеральда". Я думав, що його зняли з виробництва, поки за кілька тижнів не помітив підміну. Ну не свинство? [smiley=3.gif]
Вони таке і з будівлями виробляють. По всьому місту будинки на свої магазини тихцем міняють. Нахаби!
«– Га? – сказав Гриць.»©