Автор Гілка: Випущено Krusader 2.7.0  (Прочитано 1419 раз)

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3628
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
Випущено Krusader 2.7.0
« : 2018-05-15 20:28:49 »
У результаті півторарічного періоду розробки випущено нову версію двопанельної програми для керування файлами Krusader. У новому випуску, названому «Peace of Mind»:
  • Швидкий пошук у меню «Закладки».
  • Пришпилені вкладки.
  • Панель підказки з даними щодо файла, коли ви наводите вказівник на пункт із назвою файла.
  • Розширені можливості для панелі ієрархії файлової системи на бічній панелі.
а також виправлення багатьох вад.

Посилання на пакунки
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law

Відсутній Олександр Барановський

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 359
  • Карма: +0/-0
Re: Випущено Krusader 2.7.0
« Відповідей #1 : 2018-05-16 18:51:57 »
Пришпилені вкладки.
Щось зовсім не розумію, що це таке і навіщо.

У мене нині версія 2.5.0. Зазвичай відкриваю кілька вкладок на кожній панелі. Коли перезапускаю Krusader, вони відкриваються знову.

То який сенс пришпилювати вкладки до чогось? І до чого їх пришпилюють?
У своїх заявках дехто з науковців описував, якими корисними будуть їхні заплановані дослідження для національних інтересів, тоді як насправді ними рухала щира наукова допитливість і бажання написати пару статей.
Станіслав М. Улям, «Пригоди математика»

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3628
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
Re: Випущено Krusader 2.7.0
« Відповідей #2 : 2018-05-16 22:23:04 »
Пришпилені вкладки.
Щось зовсім не розумію, що це таке і навіщо.

У мене нині версія 2.5.0. Зазвичай відкриваю кілька вкладок на кожній панелі. Коли перезапускаю Krusader, вони відкриваються знову.

То який сенс пришпилювати вкладки до чогось? І до чого їх пришпилюють?
Ну, от є у вас, припустімо, якась базова тека. Наприклад, як у мене, теки зі сховищами різних програм KDE. Ви її пришпилюєте, щось там робите (заходите до тек у ній, редагуйте файли), потім починаєте, скажімо, розбирати нові статті. Переходите на іншу вкладку, сортуєте за тематикою. Повертаєтеся на пришпилену вкладку, а там знову базова тека сховищ програм KDE, а не якась із тек програми, над якою ви працювали.


Про можливість просив користувач Total Commander з Windows:


https://groups.google.com/forum/#!topic/krusader-devel/wp05sopv1SU
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law

Відсутній Олександр Барановський

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 359
  • Карма: +0/-0
Re: Випущено Krusader 2.7.0
« Відповідей #3 : 2018-05-17 20:13:43 »
Дякую! Я ніби зрозумів, як це працює. У пришпиленій вкладці завжди буде базова тека. Як би я там не ходив, на яку б вкладку не переходив — як тільки повертаюся до пришпиленої вкладки, там відкрита базова тека.

Але я досі не розумію, навіщо це мені (тобто як би я міг використовувати це у своїй роботі). Мабуть, треба глянути своїми очима, коли нова версія приїде в дистрибутив.
У своїх заявках дехто з науковців описував, якими корисними будуть їхні заплановані дослідження для національних інтересів, тоді як насправді ними рухала щира наукова допитливість і бажання написати пару статей.
Станіслав М. Улям, «Пригоди математика»