Автор Гілка: Оновлення дистра під час пробного запуску  (Прочитано 4070 раз)

Відсутній artur453

  • Новачок
  • *
  • дописів: 23
  • Карма: +0/-0
Я часто використовую "пробний запуск " для linux mint та manjaro
чи можу я їх оновлювати під час пробного запуску,що не перезаписувати їх на флешку? [smiley=dash2.gif]

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Re: Оновлення дистра під час пробного запуску
« Відповідей #1 : 2018-06-09 11:42:48 »
Ні, не можете. Встановіть систему на флешку, якщо потрібна портабельна система.

Відсутній denkin

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 129
  • Карма: +3/-0
Re: Оновлення дистра під час пробного запуску
« Відповідей #2 : 2018-06-09 12:58:11 »
Оновити можна, якщо вистачить оперативної пам'яти, але в цій дії немає ніякого сенсу - бо вона не зберігається на носії, після вимкнення всі зміни будуть втрачені.
Підтримуючи колегу Cthulhu, раджу просто зробити повноцінну систему на флешці, якщо є така проблема.
Але при цьому є декілька обмовок:
1. Флешка потрібна якісна, тому що буде працювати напружено. Ресурса флешки вистачить відносно ненадовго. Наприклад в мене https://rozetka.com.ua/ua/sandisk_sdcz43_032g_gam46/p12306050/ за щоденного використання працює півроку, але вже є тривожні сигнали про ії стан. До цього купляп Silicon Motion - дуже розчарований, менш ніж 4 місяці та флешка в хлам.
2. Флешка та порт використання повинні бути USB3.0 або ще швидші, бо інакше матимете проблеми із швидкістю роботи: постійні підвисання системи. До речі й ресурс нових флешек вище.
3. Якщо дійсно маєте потребу в повноцінній мобільній системі в кармані, то раджу USB-SSD або USB-HDD. Цей варіант не має недоліків флешки з ресурсом. Варіант USB-HDD має додаткову перевагу: відносно низька вартість гігабайтів.
« Змінено: 2018-06-09 13:00:00 від denkin »
Xubuntu 20.04.X + Xubuntu Testing