Автор Гілка: Маніпуляція зі звуками та віртуальні потоки  (Прочитано 1352 раз)

Відсутній artur453

  • Новачок
  • *
  • дописів: 23
  • Карма: +0/-0
Я хочу створити віртуальні вхідні/вихідні звукові пристрої
І перенаправляти так,щоб в окремому вікні браузера включати звуки та транслювати їх в дискорд/якусь гру  8)
Хотілося б,щоб я сам міг чути,що транслюю та якось поеднати віртуальний мікрофон та реальний або зробити між ними перемикач на хоткей

підскажіть як це зробити та чи це взагалі можливо

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3628
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
Запускаєте pavucontrol, відкриваєте вкладку «Запис» і переспрямовуєте на записувальний пристрій (мікрофони тепер є скрізь) звуки із браузера.
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law

Відсутній artur453

  • Новачок
  • *
  • дописів: 23
  • Карма: +0/-0
дуже дякую-легко і працює
а можна це робити через хоткей або одночасно  транслювати одночасно з 2 джерел?було б чарівно

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3628
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
дуже дякую-легко і працює
а можна це робити через хоткей або одночасно  транслювати одночасно з 2 джерел?було б чарівно
Це завжди було доволі езотеричною проблемою (дехто примудрявся таке зробити років десять тому і з ALSA без додаткових прошарків).


Конкретних рецептів, на жаль, видати не можу, але треба розібратися із командами pacmd (спочатку pacmd info, щоб переглянути усю номенклатуру пристроїв, потім pacmd -h, щоб розібратися із командами). Після того, як вдасться зробити потрібну річ вручну (злити потоки-джерела у приймач), слід написати скрипт, і пов'язати його із клавіатурним скороченням (процедура залежить від конкретного стільничного середовища, у KDE будуть одні прийоми, у GNOME — інші, тощо).
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law

Відсутній artur453

  • Новачок
  • *
  • дописів: 23
  • Карма: +0/-0
Мені вдалось поеднати вивід в гру та на свої навушники
допомогло paprefs .в останньому верхньому пункті  єдина галка додати віртуальний звуковий пристрій для виходу на всі локальні карти( чи якось так) + декілька перенаправлень в pavucontrol
щодо переключення  виходу я вирішив -ні,тщ для кожної гри це буде проблемно,тому я думаю зробити якесь обеднання

Відсутній artur453

  • Новачок
  • *
  • дописів: 23
  • Карма: +0/-0
Як виявилось в ході моїх "досліджень" це круто для трансляції звуку у реальні прмстрої
мені потрібне перенаправлення в реальний та віртуальний

Відсутній artur453

  • Новачок
  • *
  • дописів: 23
  • Карма: +0/-0
Перемога
я зробив все,що хотів
рішення тут
https://www.linux.org.ru/forum/desktop/9427723