Автор Гілка: ssd готується...  (Прочитано 5829 раз)

парпорн

  • Гість
ssd готується...
« : 2018-09-04 16:00:36 »
Кілька тижнів назад помітив: система стала ддуужжее довго завантажуватись. Всі програми стали туго запускатись...
Чистити від вірусів, проводити оптимізацію, дефрагментацію я не став. Запідозрив щось не ладне із звлізом.

Спробував попилососити сист блок, перетикнув сата кабелі, кабелі живлення - не допомогло.
Провів діагностику ссд - там пишуть "диск исправен", АЛЕ, але... ССД став працювати повільніше ніж напівживий hda/
І став дуже грітися.
Об’єм 60 гб.  Більше 15 гб зайнятого місця ніколи не  було.

Що як іще можна протестувати, зробити???
Зараз скріни приліплю.

парпорн

  • Гість
Re: ssd готується...
« Відповідей #1 : 2018-09-04 16:04:55 »

парпорн

  • Гість
Re: ssd готується...
« Відповідей #2 : 2018-09-04 16:06:15 »

парпорн

  • Гість
Re: ssd готується...
« Відповідей #3 : 2018-09-04 16:09:14 »
середній час доступу в ssd наабагато менший ніж в hda, а швидкість зчитування ???

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Re: ssd готується...
« Відповідей #4 : 2018-09-04 22:13:45 »
1. Евакуюйте з цього ssd важливу інформацію і прийміть у своєму серці неминучість його скорої загибелі.
2. Коли купуватимете пристрої на заміну, беріть два і робіть з них raid1.

cxdvfgfhj

  • Гість
Re: ssd готується...
« Відповідей #5 : 2018-09-04 23:11:47 »
доведеться все-таки ставити бубунту 18 (чи яка остання версія?) і заново згадати/пройти курс початкового налаштування лінукса :(
у зараз мене 14.04

Так, я збираюсь купувати диск. hdd не хочу. І мабуть вже ніколи не схочу (ото хіба що тільки для фільмів, музики та іншого непортребу - і у мене іще є hdd, хоч і напівмертвий).
Важливу інформацію періодично зберігаю. У мене її кілька мегабайт. php-скрипти сайту, +бд. Все інше не важливо.
---ось що зараз:

cxdvfgfhj

  • Гість
Re: ssd готується...
« Відповідей #6 : 2018-09-05 12:18:02 »
2. Коли купуватимете пристрої на заміну, беріть два і робіть з них raid1.
Візьму два hdd і зроблю так, як ви сказали. ССД на 6 міс його роботи якось не хочу брати (щоб знову таке сталося  :( ).


poiuy

  • Гість
Re: ssd готується...
« Відповідей #7 : 2019-03-08 05:04:19 »
1. Евакуюйте з цього ssd важливу інформацію і прийміть у своєму серці неминучість його скорої загибелі.
2. Коли купуватимете пристрої на заміну, беріть два і робіть з них raid1.
Нєа, з диском все в порядку. Але довелось купувати новий ссд. І вже аж потім з'ясувалось що то було. То ВСЕ залізо було нікуди не годне. Після перепайки конденсаторів на мат платі все ожило. У мене взагалі поламався комп. Тільки після ремонту стало ясно що до чого.---чому написав  цей допіс? щоб ви (всі форумчани) знали що і таке буває.