Автор Гілка: Як встановити прошивку на роутер DLink DIR 615 E4 ?  (Прочитано 6920 раз)

Watson

  • Гість
Доброго дня!
Є роутер DLink DIR-615 E4, і на ньому зараз стоїть прошивка OpenWRT. Я хочу повернути рідну фабричну прошивку.
Для цього я заходжу в Emergency Room. Все як звичайно, встановлюю статичну адресу 192.168.0.2, маску 255.255.255.0, шлюз 192.168.0.1, натискаю Reset, жовтий світлодіод починає блимати, і я заходжу зі браузера на сторінку http://192.168.0.1. Тут майже все нормально, за винятком того, що сторінка відкривається через раз. Я використовую Debian GNU/Linux 9 (stretch) і браузер Firefox-60.7.0-esr.
Але далі виникає проблема. Я не можу завантажити прошивку. Натискаю на кнопку "Send" і нічого не відбувається, воно "висить". Я пробував різніі браузери, і навіть Curl. В інтернеті є поради використовувати браузер IE та Firefox. Схоже що не всі версії Firefox відходять. Та й вінду не хочу ставити.
Підкажіть будь-ласка, які браузери в GNU/Linux підходять для завантаження прошивки через Emergency Room? Бажано для GNOME (GTK).

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Свого часу відновлював «цеглину» D-Link через TFTP. Пошукайте у цьому напрямку. Там досить було через будь-який TFTP (не плутати з FTP) клієнт відправити у потрібне місце файл з прошивкою.
P.S. Гугл каже що треба зробити tftp -i 192.168.0.1 put firmware.bin, але не впевнений що emergency room є відповідним режимом.
« Змінено: 2019-05-25 21:55:29 від prapor »
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Watson

  • Гість
Відпишуся на всякий випадок. Вдалося прошити лише під Windows в безпечному режимі використовуючи браузер Firefox якоїсь старої версії. Всі інші варіанти не спрацювали. Дуже специфічний роутер.