Автор Гілка: Mikrosof Office як запустити в Linux?  (Прочитано 7457 раз)

Відсутній propan

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 280
  • Карма: +0/-0
Увіртуальній машині чи вайні? Хто запускав?
БУДЬ ЗА МЕТР ПОЗАДУ ВЛАСНОЇ ГОЛОВИ

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Re: Mikrosof Office як запустити в Linux?
« Відповідей #1 : 2019-10-29 16:50:51 »
Взагалі вперше чую таку назву. Це якась спроба закосити під світового монополіста?
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3628
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
Re: Mikrosof Office як запустити в Linux?
« Відповідей #2 : 2019-11-01 22:38:29 »
Увіртуальній машині чи вайні? Хто запускав?
Один мій знайомий каже, що 2007 чудово встановлюється і працює у wine разом із деякими корисними у наших місцях додатками. Втім, якщо вже так кортить, користуйтеся Office 365. Його безкоштовно роздають студентам і усяким викладачам у вишах.


Зараз, із Зе!рплатою у ~7000 ₴ на ставку доцента (надбавки скасовано — бідність подолано!) візьмуть будь-кого. Дурні гроші — за Office 365 на пів ставки ще й грошей отримаєте!
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law

Відсутній cadca

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 955
  • Карма: +0/-0
  • free like beer
Re: Mikrosof Office як запустити в Linux?
« Відповідей #3 : 2019-11-06 11:38:06 »
http://wps-community.org/downloads

з мінусів -- не працюють макроси
Ubuntu 20.04/18.04; CentOS 7.x

Відсутній lyo

  • Новачок
  • *
  • дописів: 7
  • Карма: +0/-0
Re: Mikrosof Office як запустити в Linux?
« Відповідей #4 : 2019-11-07 22:59:45 »
Колись з певними невеличким танцями з бубном запускав 2003-й під штатним вайном. With mixed result. Працювало не все. Потім здоровий глузд взяв гору і я подумав: "А нахріна?"

LibleOffice аж анітрохи не гірше, ба, навіть місцями краще. Не хочу провокувати холівар, тож це моє особисте IMHO. Втім, до біса! Якщо Ви хочете запускати M$ Office під Wine, скоріш за все мова іде про Word і Excel, бо з Access там все трохи складніше. Тож постає вибір між двома опціями:

1. Мати гемор / танцювати з бубном / купувати кацапський Wine@Etersoft щоб зрештою отримати текстовий і табличний редактори сумнівної працездатності, зате з чарівним M$ у шапці, або

2. Встановити нативний і перфектно працюючий LibleOffice, який іде "з коробки" і забути про Wine і всі пов'язані з ним проблеми.

Я, звичайно, не гуру в офісних пакетах і використовую їх лише в рамках власних офісних/домашніх потреб (хоча колись писав аплікухи на VBA для Access, тож трошки шарю), але якщо Вам справді потрібні якісь дуже особливі фічі M$ Office, є великі шанси, що вони не працюватимуть під Wine.

Одже, як на мене, вибір очевидний. А щодо віртуалки, то які проблеми? Намотуйте на віртуалці вінду і - вперед. У VirtualBox можна навіть зробити так, щоб здавалося, що M$ Office працює під Linux. Але знову ж таки: навіщо?!
« Змінено: 2019-11-07 23:02:54 від lyo »