Автор Гілка: Пошукова система для пошуку українською  (Прочитано 709 раз)

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3739
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Я помітив, що в Ґуґлі шукати щось українською — марна трата часу, так як він підсовує російськомовні сайти. Тому я першейшов на bing, який від M$.  [smiley=cray.gif]
[Fedora Linux]

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Ага. Особливо «приємно» те, що російська мова при цьому взагалі не вказана у переліку мов для пошуку. Стоїть українська та англійська, але на ті самі сайти виробників обладнання дає посилання на російськомовну версію. Навіть коли є україномовна.
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Якщр українська сторінка сайту створюється для відчепися і не просувається, то гугол її показувати і не буде.

[анекдот про SEOшників]
Off-topic:
Володимиру Лісівці варто поправити статус "Адміністратор ЩОДО", адже в нас давно не ЩОДО :)
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Якщр українська сторінка сайту створюється для відчепися і не просувається, то гугол її показувати і не буде.
Є англійська. Але вона теж не показується. Раніше ark.intel.com був першою позицією англійська версія, другою — російська. Потім вони помінялися. А з роки півтора тому — англійська взагалі зникла з результатів пошуку.
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3739
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
offtop]Володимиру Лісівці варто поправити статус "Адміністратор ЩОДО", адже в нас давно не ЩОДО :) [/q]

Так і я давно не адміністратор. У нас Михайло Даниленко тепер рулить.
[Fedora Linux]

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3739
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Якщр українська сторінка сайту створюється для відчепися і не просувається, то гугол її показувати і не буде.
Є англійська. Але вона теж не показується. Раніше ark.intel.com був першою позицією англійська версія, другою — російська. Потім вони помінялися. А з роки півтора тому — англійська взагалі зникла з результатів пошуку.
Російськомовного спаму в результатах пошуку й у рекомендаціях тепер повно. Я раніше банив російськомовні канали на Ютубі, щоб мені їх не покзувало, то тепер Ютуб прибрав таку можливість і відео треба банити поштучно.  [smiley=15.gif] А на Ґуґлі такої можливості взагалі немає, а спаму вище голови. Краще використовувати пошукову систему яка не заспамлена.
[Fedora Linux]

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Я оце нещодавно перейшов на DuckDuckGo. Ніби нормально.
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.