Автор Гілка: що хто знає про цонтору в Чернівцях?  (Прочитано 621 раз)

ggf

  • Гість

Десь, приблизно, вона знаходиться в м Чернівці на вул Кобилянскої. Якась дивна іт-контора? Чи що воно там таке?


ggf

  • Гість
Re: що хто знає про цонтору в Чернівцях?
« Відповідей #1 : 2020-08-17 14:02:33 »

вже не актуально.


як можна переконатись тут https://drive.google.com/file/d/1fRbT7ftwTGN6VzRZs7SIIJbKmXOiQb6_/, "я - очарованіє і нєжность".


 :o ;D

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
Re: що хто знає про цонтору в Чернівцях?
« Відповідей #2 : 2020-08-17 22:37:36 »
Роботу знайшли?

ggf

  • Гість
Re: що хто знає про цонтору в Чернівцях?
« Відповідей #3 : 2020-08-18 00:10:34 »

ні. він/вона/воно видалило чат і "зникло". Я не збираюсь сюсюкатись (і від работорг... роботодавців також не чекаю сюсюкання) і чекати поки то-та-сьо. Прислали б мені якісь КОНКРЕТНІ завдання, потім і я зрозумів би, і він/вона/воно зрозуміло б чи варто продовжувати.



І я якось ... здивований чи здивовано-НЕ-здивований. Багато таких ітшних офффісів :(. Пиш... не хочу зайвого писати - пдф надіюсь бачили. Навіщо їм "мої увлєчєнія"? Схоже на чат-бота із кінця 1990х - початку 2000х. Та і зараз такі є.

Миха́йло Даниленко

  • Гість
Re: що хто знає про цонтору в Чернівцях?
« Відповідей #4 : 2020-08-18 13:27:01 »
Контора дещо підозріла (російський хостинг, дуже приблизний опис надаваних послуг, навчання за три дні), але в цілому вам важко буде знайти роботу з таким підходом до найму.

HR-дівчинка (чи хлопець, чи робот) вам не видасть тестового завдання, хіба що це якийсь простенький тест, який відсіює кандидатів, що не знають нічого. Реальне завдання вам може видати технічний керівник, який спілкується з тими, хто пройшов співбесіду HR. Задача HR з однієї сторони знайти людей, але з іншої — відсіяти тих, хто явно не підходить під вимоги посади за параметрами, що вона може  оцінити — спілкування, особистість, бажання працювати. Тому вона й питає "дивні" питання — щоб скласти про вас якесь враження, подивитися на вашу реакцію.

Плюс зважайте на час роботи нормальних людей (що ви очікуєте від неї в 2 години ночі?) а також на те, що HR, як правило, паралельно спілкується з декількома кандидатами, тому він/вона може не пам'ятати історію спілкування з вами, якщо воно розтягується на декілька днів.

gdekjifgb

  • Гість
Re: що хто знає про цонтору в Чернівцях?
« Відповідей #5 : 2020-08-18 16:06:49 »

про це  я здогадувався. дякую що не зайвий раз нагадали.



Мене такі переписки трішки дратують. Процитую себе "Я не збираюсь сюсюкатись (і від работорг... роботодавців також не чекаю сюсюкання) і чекати поки то-та-сьо."
Ну от і вони зі мною не стали сюсюкатись. Так що все в нормі(?), мабуть.
Зараз не хочу на цю тему тут філософствувати.
---
Кожного разу при компіляції/встановленні нового ядра - отримую проблеми з віртуалбоксом. Але ці проблеми я якось вирішую, але завжди забуваю як і що робив. І не додумався записати послідовність дій.
---
Я десь тут два рази обіцяв написати про Гіперхост (з картинками!). Та все ніяк руки не дійдуть. Може після владнання проблем з віртуалбоксом напишу.
« Змінено: 2020-08-18 16:09:25 від gdekjifgb »