Автор Гілка: Уже давненько на бб-коди форумі ведуть себе неадекватно...  (Прочитано 6082 раз)

gdekjifgb

  • Гість
Уже давненько на форумі обробка бб-кодів відбувається дивним чином. Я вже давно писав про дивну поведінку бб-кодів, та newline.


Коли натискаю, при створенні допису, один раз на enter - він ігнорується у відображаємому тексті. Коли два  рази натискаю... зараз спробую прямо тут


після 2 нат
після 1 нат
Дивно, тут нема такого глюку.

---
Я не знаю що і як відбувається. Ось посилення на кривий допис https://linux.org.ua/index.php?topic=2977.msg203380#msg203380
[/size][size=78%][sіze] - сам собою вставляється.[/size]

[/size][size=78%]ооо, вже "глюкнулось" - проблема мабуть в яваскрипті? [/size]


Я також в дописах інших користувачів спостерігав таке "щастячко".
« Змінено: 2020-11-01 22:49:43 від gdekjifgb »

gdekjifgb

  • Гість
ну от воно само проявилось. Можливо потрібно щось підлампічити?

gdekjifgb

  • Гість
перший рядок
2 рядок




[size=78%]ххх рядок[/size]
[/size]
[/size]Якщо є написаний рфдок тексту і після нього кілька пустих рядків, а в кінці є рядок з текстом, то при переміщенні курсора на пусті рядки вище І НАТИСНЕННІ клавіші DELETE, нижній рядок (або рядки) відображаються дрібнішим шрифтом.[size=78%]

[/size]А після відсилання з текстом стає те, що ви бачите і читаєте прямо зараз.[size=78%]

Відсутній Михайло Даниленко

  • Адміністратор ЩОДО
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1262
  • Карма: +0/-0
  • [Debian Stretch]
Я підозрюю, що ваша проблема — це ввімкнений режим редактора WYSIWYG. Це остання кнопочка у другому рядку панелі редагування. Якщо його відключити — все починає працювати як ви очікуєте.

Якщо дійдуть руки — спробую розібратися в нетрях javascript (в ньому ні бум-бум), щоб зробити режим PLAIN основним.

gdekjifgb

  • Гість
ааа, так воно по замовчуванні знову вмикається.
Добре що підказали. Буду знати.

---
Я також в явакрипті взагалі ніччо нєпонімать. І вивча(и)ти нема бажання
« Змінено: 2020-11-02 10:49:58 від gdekjifgb »

Відсутній Михайло Даниленко

  • Адміністратор ЩОДО
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1262
  • Карма: +0/-0
  • [Debian Stretch]
Ніби зробив.

Для історії — зробив це редагуванням коду js, а не налаштуваннями теми у адмінці, бо при вимкненні у налаштуваннях теми воно взагалі ховає весь редактор.

gdekjifgb

  • Гість
 [smiley=41.gif] танцюєм далі