Krusader використовує для пакування KArchive (обрізану версію Ark).
Активні пункти (які заповнено) підтримуються Krusader. Архіви цих пунктів Krusader оброблятиме прозоро (якщо вами було позначено пункт Навігація архівами як теками у розділі Архіви) і надаватиме вам змогу відкривати їх як теки. Якщо ж пункт архіву буде порожнім, Krusader спробує викликати програму, яка відкриває архіви відповідного типу.
Насправді, якщо подивитися на код Krusader, то проблему вирішити дуже просто — треба лише прибрати «y» з цього рядка, і усе перезібрати:https://invent.kde.org/utilities/krusader/-/blob/master/krArc/krarc.cpp#L1564
варіант: А хардлінки (не ln -s) не можна використовувати для ваших загадкових біб-файлів?
... З хардлінками в плані архівування буде ж така сама ситуація, як і з симлінками?
Не розповідав, що таке BibTeX-файли...
Цитата: Олександр Барановський від 2021-02-06 21:25:55... З хардлінками в плані архівування буде ж така сама ситуація, як і з симлінками?"Хто це сказав?"
Цитата: Олександр Барановський від 2021-02-06 21:25:55Не розповідав, що таке BibTeX-файли...Мене більш цікавить що конкретно пишуть користувачі (складні формули, ієрогліфи, якісь сторінки для газет, журналів, книжки, анекдоти???).Десь тут є дуже довга тема на тему шрифтів та латексу. Таке враження що всі аккаджеміки чи кандидати-науковці постійно використовують латекс для написання дисертацій чи інщих якихось наукових текстів, книжок, анекдотів...
Хоча за ідеєю мали бути різні імена того самого файла. Виявляється (знайшов у Вікіпедії), що «some editors however break the hard link concept».
Але це ми вже виходимо за межі тематики цієї гілки.