Автор Гілка: OpenTTD 1.11.0  (Прочитано 805 раз)

Відсутній app4soft

  • Новачок
  • *
  • дописів: 1
  • Карма: +0/-0
OpenTTD 1.11.0
« : 2021-04-01 18:00:21 »
OpenTTD — гра жанру бізнес-симулятор, що є повністю вільним римейком Transport Tycoon Deluxe з розширенням технічних та ігрових можливостей.



Ще один рік, ще один реліз. Хто б очікував ;)

Версія 1.11 містить багато нових можливостей якими ви зможете насолодитися настільки ж, наскільки насолодилися розробники імплементуючи їх:
  • Підвищено продуктивність - пришвидшення часу наразі настільки швидке, що навіть довелося додати налаштування для обмеження (увімкнено за умовчанням).
  • Покращено GUI Генератора Світу - мапи зі 100% дощовими лісами тепер наявні на прохання користувачів.
  • Міста відтепер можуть зростати і за рахунок систем тунелів - нарешті вони можуть виходити за межі схилів!
  • Фільтрування за іменем - для тих кому подобається грати з великою кількістю доповнень NewGRFs.
  • Вирощування дерев з допомогою пензля in Редакторі Сценаріїв - це як малювання, але за допомогою дерев.
  • Нова початкова заставка для цього релізу від користувача 'Chrnan6710', який виграв цьогорічний конкурс.
І це ще не все. Було виправлено понад 100 помилок та додано/змінено/покращено понад 100 інших речей. Як завжди, ознайомитися з повним переліком змін можна прочитавши файл "Changelog".

Тож, зважаючи на ситуацію яка зараз склалася у світі: якщо ваші друзі запитуватимуть чому ви не відвідуєте їх, просто скажіть що у всьому винний реліз OpenTTD 1.11 ;)
« Змінено: 2021-04-01 22:46:28 від app4soft »

gdekjifgb

  • Гість
Re: OpenTTD 1.11.0
« Відповідей #1 : 2021-04-08 01:56:29 »
я оце випадково знайшов http://www.zeroballistics.com/ . Воно у мене тільки через вайн грається. Іще навіть не видалив. через пару днів видалю - ніколи мені гратися.