Автор Гілка: Мережеві принтери  (Прочитано 6642 раз)

Відсутній HetmanNet

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 412
  • Карма: +0/-0
  • Fedora, CentOS, RHEL, KDE
Мережеві принтери
« : 2021-04-29 11:45:59 »
Яких виробників порадите принтери, щоб були сумісні та не було з часом проблем з драйверами.
Наприклад, HP мережеві подобаються тим що навіть зі старими древніми виходить працювати без проблем з будь-якої ОС та без танців з бубном. Чи є подібні виробники де так само просто працює навіть роки по тому?
« Змінено: 2021-04-29 19:05:53 від HetmanNet »
Віддамся на один вечір в хороші дівочі руки.. не дорого, в у.о. .. Якщо сподобається, то залишуся безкоштовно назавжди..

Відсутній denkin

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 129
  • Карма: +3/-0
Re: Мережеві принтери
« Відповідей #1 : 2021-04-29 17:59:13 »
В мене бфп кенон вдома (струменевий) не маю жодних питань. Драйвери з офсайту, сторонні багаторазові картриджи.
Від HP мене відмовив брат, казав що там із картриджами якраз біда. Хоча загалом, з підтримкою лінукс, там не повинно бути проблем.
Brothers наче теж непогано підтримані в лінукс.
Але насправді раджу діяти так: виберіть кілька вариантів прийнятних за можливостями та ціною, а потім гугліть/питайте.
Xubuntu 20.04.X + Xubuntu Testing

Відсутній HetmanNet

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 412
  • Карма: +0/-0
  • Fedora, CentOS, RHEL, KDE
Re: Мережеві принтери
« Відповідей #2 : 2021-04-29 19:16:16 »
В мене бфп кенон вдома (струменевий) не маю жодних питань. Драйвери з офсайту, сторонні багаторазові картриджи.
Струменевим БФП від Canon теж мав. То по різному, одні мали дрова, інші ні, але якщо мали від початку то мали до кінця. З картриджами та СПЧ не так пощастило, досвід з струменевим Epson щодо картриджів та СПЧ був кращим. Щодо драйверів з Epson то не все однозначно, ніби не гірше ніж на Canon, але при друці PDF бувають проблеми тому доводиться ставити "друк як зображення".

Від HP мене відмовив брат, казав що там із картриджами якраз біда.
На лазерних ніби нормально, ну хоча би ті що є в офісі вже старі досі норм працюють.

Хоча загалом, з підтримкою лінукс, там не повинно бути проблем.
На мережевих HP вона чудова.

Brothers наче теж непогано підтримані в лінукс.
Треба попитати.

Але насправді раджу діяти так: виберіть кілька варіантів прийнятних за можливостями та ціною, а потім гугліть/питайте.
То і так роблю, але то покаже лиш підтримку зараз поки нове, а не те якою вона стане з часом.

Ось відеокарти AMD поки нові прийнятно працюють, але спробуй карту восьмирічної давнини використати із сучасним дистрибутивом то може легко чекати провал бо дров немає на нові версії, а nvidia можна завести навіть старіші на нових дистрибутивах попри те що сенсу від того вже ніби немає.

Тому цікавить досвід не лише конкретних моделей сьогодення, а те як воно було з випущеними раніше і як з ними зараз, щоб мати уявлення що найбільш ймовірно чекатиме останню модель на сьогодні роками пізніше.
« Змінено: 2021-04-29 22:44:09 від HetmanNet »
Віддамся на один вечір в хороші дівочі руки.. не дорого, в у.о. .. Якщо сподобається, то залишуся безкоштовно назавжди..