Автор Гілка: Всім хто користуєься protonvpn-сервісами  (Прочитано 5837 раз)

gdekjifgb

  • Гість
Будь ласка, натикайте цим розумникам про помилку на сайті.
https://protonvpn.com/support/linux-vpn-tool/
sudo apt-get install {/path/to/}protonvpn-stable-release_1.0.1-1_all.deb
MUST BE
sudo dpkg -i {/path/to/}protonvpn-stable-release_1.0.1-1_all.deb


Їх відповідь тут https://www.youtube.com/watch?v=RFpdALiNEPA

Миха́йло Даниле́нко

  • Гість
Скоріше
Код: Bash
  1. sudo apt install ./foo.deb
  2.  

5bgtk

  • Гість
оу, значить я crazy  [smiley=35.gif]

Миха́йло Даниле́нко

  • Гість
Ні, не crazy, бо apt != apt-get, і команда у них таки неправильна. Але apt краще за dpkg, бо якщо треба — він довстановить залежності пакунка з репо.

gdekjifgb

  • Гість
Про те ще dpkg залежності не ставить я трішки знаю... - неодноразово так трішки "псував" систему.

А з приводу "!="

xuser@mbs:~$ sudo apt-get install ./protonvpn-stable-release_1.0.1-1_all.deb
Чтение списков пакетов… Готово
Построение дерева зависимостей       
Чтение информации о состоянии… Готово
Заметьте, вместо «./protonvpn-stable-release_1.0.1-1_all.deb» выбирается «protonvpn-stable-release»
Уже установлен пакет protonvpn-stable-release самой новой версии (1.0.1-1).
Обновлено 0 пакетов, установлено 0 новых пакетов, для удаления отмечено 0 пакетов, и 0 пакетов не обновлено.
xuser@mbs:~$
xuser@mbs:~$
xuser@mbs:~$ sudo apt install ./protonvpn-stable-release_1.0.1-1_all.deb
Чтение списков пакетов… Готово
Построение дерева зависимостей       
Чтение информации о состоянии… Готово
Заметьте, вместо «./protonvpn-stable-release_1.0.1-1_all.deb» выбирается «protonvpn-stable-release»
Уже установлен пакет protonvpn-stable-release самой новой версии (1.0.1-1).
Обновлено 0 пакетов, установлено 0 новых пакетов, для удаления отмечено 0 пакетов, и 0 пакетов не обновлено.
xuser@mbs:~$


Я протуппив з приводу крапки і слеша. Вже вибачився. іще вчора. Ну це таке. Ви бачили моє вихваляння - гілка про рефакторинг? https://linux.org.ua/index.php?PHPSESSID=5dfc2fb1f8e7ed7f79685d99da41dae2&topic=11783.0 Десь на лоу є два php`іста. Але я думаю що то цікаво програмісту незалежно від мови програмування.

Що там цікавого? та хз..., можливо Моя Еволюція мислення :)

gdekjifgb

  • Гість
ух, ти ж йоли-пали. сід попав в комент. це якщо хтось інший по ньому клацне - то буде залогіненим під моїм логіном? хм-м, цікаво. зараз перевірю.

Здається все нормально.
« Змінено: 2021-07-13 08:44:38 від gdekjifgb »

Миха́йло Даниле́нко

  • Гість
Хм. Цікаво. Раніше так лише apt вмів, але зараз перевірив, що навіть у stretch так працює.

Миха́йло Даниле́нко

  • Гість
Ви бачили моє вихваляння - гілка про рефакторинг?
Сильно не вчитувався, але зменшення розміру коду, який треба підтримувати — це добре. :)

gdekjifgb

  • Гість
Сильно не вчитувався, але зменшення розміру коду, який треба підтримувати — це добре. :)

Звісно. Але справа не тільки в розмірі. Там взагалі таке шо...  [smiley=am.gif]

Я колись щось також вна ооп перенаписав. Потім іще раз переписав і... КІЛЬКІСТЬ РЯДКІВ В КІЛЬКОХ КЛАСАХ ЗМЕНШИЛАСЬ В ТРИ РАЗИ!!!

Ну і в інших класах, що з'явились пізніше, код не такий громіздкий.

Є відео де в кінці показано що класи були... Зараз сам гляну..




І... Зараз я залишився з 17дюймовим "телевізором" і коли переглядати відео які я записував на широкоформатному, то вони на 17дюйм гарної якості, тільки все виглядає дрібненько.

Це я до того веду... , Я колись запитував як робити відео, щоб воно було не розмитим. І саме ви мені дали посилання...

Виявляється що ... А я не знаю що  :)
« Змінено: 2021-07-13 17:47:53 від gdekjifgb »

gdekjifgb

  • Гість
Додаю окремим коментарем трішки філософії: Якщо програміст задоволений написаним кодом - це значить що написаний код не зовсім хороший.

Чому?: Та тому...  :) "патаму што". Хто прочитає філософізм від мене - подумає і зробить висновки для себе. Ну я надіюсь що висновки будуть.